dr n. med.

Anna Gryboś

Ginekolog

148 opinii +dodaj

Umów wizytę 36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Oferuję Paniom pełen zakres usług ginekologicznych i położniczych połączonych z ogromnym doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą z wykorzystaniem jednego z najlepszych aparatów… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • GineA Gienkologia i Położnictwo

  9 Maja 86/1A, Śródmieście
  51-671 Wrocław, dolnośląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Cytologia 50 zł
  Kolejna wizyta ginekologiczna/położnicza 180 zł
  Badania prenatalne 300 zł
  Zakładanie implantu antykoncepcyjnego wraz z wizytą kontolna tydzień po 1 100 zł
  Usg 3d, 4d,hd live 350 zł
  Test podwójny ( białko papp-a i wolna podjednostka beta-hcg) 150 zł
  Badanie piersi- w ramach pierwszej lub corocznej wizyty ginekologicznej
  Zwykła wizyta
  Pierwsza wizyta ginekologiczna/położnicza ( dokładny wywiad, badnie ginekologiczne, usg ginekologiczne, badanie piersi, konsultacja) 200 zł
  Zakładanie wkładki hormonalnej na 5 lat wraz z wizyta kontolną tydzień po 1 400 zł
  Badanie drożności jajowodów- nowoczesna metodą hycosy 700 zł
  Zakładanie wkładki hormonalnej na 3 lata wraz z wizyta kontrolną tydzień po 1 100 zł
  Chlamydia trachomatis- wymaz za darmo! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły pod nr: 602790667 1 zł
  Usg ginekologiczne w ramach wizyty
  Zmniejszanie warg sromowych

  więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
148 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Jestem pacjentką dr Gryboś od prawie roku. Mimo słabych wyników cytologii i ciągłych powikłań Pani doktor nie straszy jak mój poprzedni ginekolog, ale rzeczowo wyjaśnia i dzięki niej czuję się spokojniejsza. Zawsze oddzwania do pacjentek, w nagłych przypadkach można umówić się szybko na wizytę. Mam nadzieję, że znalazłam już swojego ginekologa :)

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest przemiłą osobą, do tego bardzo profesjonalną. Zbadała mi piersi, co jest bardzo rzadkie w naszym kraju. Wizyta zupełnie niestresująca w takiej atmosferze. Dostałam konkretny plan działania. Bardzo polecam!

 • M

  Pani Doktor prowadziła moją ciążę i mam teraz cudownego synka. Na każdej wizycie miała czas na odpowiadanie na moje i męża pytania. Wszystko wyjaśniała. Reagowała kiedy trzeba. Uspokajała jak była taka potrzeba. Bada bardzo delikatnie

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Anna przesympatyczna. Wszystko dokładnie wytłumaczyła, jakie badania wykona po kolei, przeprowadziła wnikliwy wywiad, ponieważ byłam u niej pierwszy raz. Delikatna, dokładna, odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Profesjonalistka. Wizyta przebiegła bez jakiegokolwiek stresu. Polecam wszystkim.

 • A

  Polecam Panią Doktor z całego serca. Byłam już w wielu gabinetach i leczyłam się u wielu ginekologów, ale nigdy nie byłam tak zadowolona z wizyty. Pani Doktor to nie tylko świetny specjalista, ale też przesympatyczna i delikatna osoba. Jestem pewna,że znalazłam już swojego ginekologa.

 • K

  Nigdy nie byłam u tak miłego i życzliwego lekarza. Pani Doktor prowadziła moją ciążę, jest bardzo profesjonalna, życzliwa i spokojna. Nie śpieszy się, wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada na wszystkie pytania, bada delikatnie i z wyczuciem. Gabinet jest nowoczesny i bardzo dobrze wyposażony, atmosfera przyjazna. Gorąco polecam Panią Doktor

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor jest bardzo miłą osobą. Mimo długiej kolejki jest cierpliwa, odpowiada na każde pytanie, rozwiewa każde wątpliwości i przede wszystkim ma wiedzę; traktuje pacjentkę w szerokim spektrum - nie tylko pod kontem ginekologicznym. Polecam!!!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne i konkretne podejście u Pacjenta. Został mi przedstawiony jasny plan działania w dążeniu do diagnozy i leczenia. Po pierwszej wizycie jestem zadowolona, a to nie zdarza mi się często ;-)

 • Pani doktor prowadziła całą moją ciąże aż do rozwiązania. Dzięki Pani doktor czujności donosiłam ciąże i mamy zdrową córeczkę. Bardzo dokładna, cierpliwa, miła, delikatna. Byłam trudną, skomplikowaną pacjentką. Polecam

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalizm, takt i delikatność. Atmosfera w gabinecie zupełnie nie stresująca, a Pani doktor jest bardzo miłą, taktowną osobą z ciepłym usposobieniem i chętnie odpowiada na wszelkie pytania. Zdecydowanie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Oferuję Paniom pełen zakres usług ginekologicznych i położniczych połączonych z ogromnym doświadczeniem zdobytym w kraju i za granicą z wykorzystaniem jednego z najlepszych aparatów ultrasonograficznych VOLUSON E6, umożliwiając precyzyjną i wysokospecjalistyczną diagnostykę w komfortowch warunkach.

  Od 2003 roku pracuję w Klinice Ginekologii i Położnictwa SPSK nr 1 we Wrocławiu przy ul. Chałubińskiego 3. Jestem również adiunktem Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu, od 2004 roku szkolę kadrę medyczną z zakresu ginekologii i położnictwa. Pracuję także w gabinecie prywatnym, obecnie przy ul. 9 Maja 86/1A - Centrum GineA Ginekologia i Położnictwo.
  W latach 2011-2012 odbywałam staż w King's College Hospital w Londynie, pod kierownictwem światowej sławy profesora Kyprosa Nicolaidesa, gdzie uczyłam się diagnostyki i terapii płodu na oddziale medycyny płodowej uzyskując certyfikaty Fetal Medicine Foundation.
  Miałam przyjemność pracować w szpitalach University Hospital Lewisham w Londynie, a także w Northwick Park Hospital w Londynie.
  Posiadam tytuł specjalisty w dziedzinie ginekologii i położnictwa, a także tytuł doktora nauk medycznych.
  Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczęszczając w konferencjach i szkoleniach zarówno w kraju jak i za granicą.

  Uprzejmie proszę o umawianie się na usg w ciąży diagnostyczne, badanie prenatalne, genetyczne, diagnostykę wad płodu po uprzednim kontakcie telefonicznym , jak również w sprawach pilnych.
  www.ginea.pl
  ginekologwroclaw.blogspot.com

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Chlamydia Trachomatis- wymaz ZA DARMO! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły w cenniku

Publikacje

 • Chlamydia Trachomatis- wymaz ZA DARMO! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły w cenniku

Nagrody i wyróżnienia

 • Chlamydia Trachomatis- wymaz ZA DARMO! - u wszystkich kobiet do 30 r.ż. szczegóły w cenniku

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • KING'S COLLEGE HOSPITAL, prof. Kypros Nicolaides, (Londyn 2010-2011r) Diagnostyka wad płodu, badania genetyczne i prenatalne

Choroby

więcej

Zdjęcia