Anna Grodzka

Psychoterapeuta, Psycholog, Diagnostyk

Adresy i kontakt

 • Poradnia Zdrowia Psychicznego Mazowieckie Specjalistyczne Centrum Zdrowia w Pruszkowie (Tworki) Przyjmuje na NFZ

  Partyzantów 2/ 4, Pruszków, mazowieckie

  Sposoby płatności: NFZ


 • Centum Psychoterapii i Diagnostyki Psychologicznej filia Grodzisk Mazowiecki

  Mariana Langiewicza 28, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

  Sposoby płatności: Gotówka


Psychoterapeuci w pobliżu miejscowości Pruszków

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Centrum Psychoterapii i Diagnostyki Psychologicznej jest prywatną poradnią psychologiczną specjalizującą się w psychoterapii, oferujemy konsultacje psychologiczne, diagnostykę zaburzeń nerwicowych i osobowości, leczenie psychoz, pomoc w rozwiązywaniu trudności par, rodzin. Pracujemy z osobami dorosłymi, dziećmi i młodzieżą.
  Jestem certyfikowaną psychoterapeutką (nr. cert 733) uzyskanym w Polskim Towarzystwie Psychiatryczny, Naukowej Sekcji Terapii Rodzin. Jako psycholog pracowałam w Oddziale Leczenie Zaburzeń Nerwicowych w Komorowie gdzie prowadziłam psychoterapię grupową, obecnie przyjmuję w Poradni Zdrowia Psychicznego w MSCZ w Pruszkowie. Prowadzę psychoterapię w Centrum Psychoterapii i Diagnostyki Psychologicznej W Grodzisku Maz. ul. Langiewicza 28 Rejestracja:

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Psychiatria

Choroby

 • depresja
 • zaburzenia odżywiania
 • zaburzenia osobowości
 • nerwica
 • DDA - dorosłe dzieci alkoholików
 • psychoterapia dzieci i młodzieży
 • psychoterapia grupowa
więcej

Usługi

pin-iconCreated with Sketch.

Centum Psychoterapii i Diagnostyki Psychologicznej filia Grodzisk Mazowiecki

Mariana Langiewicza 28, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Psychoterapia od 130 zł

Pytania od pacjentów

Fetysz okaleczania jąder.

Mój problem jest dla mnie bardzo wstydliwy i dotyczy kwestii seksualności. Otóż chodzi o to, że od wielu lat tak naprawdę od ok 10 -11 roku życia zmagam się z jednej strony z problemem masturbacji (jest to dla mnie problem, ponieważ jestem osobą wierzącą) oraz z tym większym dla mnie problemem jakim jest zadawanie sobie bólu poprzez uderzanie się w jądra podczas masturbacji. Nie wiem szczerze powiedziawszy skąd to się u mnie wzięło. Najpierw zaczęło się właśnie od tego, potem doszły również filmy o tej tematyce – tzw. ballbusting. Jest to dla mnie duży problem – zarówno jeśli chodzi o psychikę jest mi z tym po prostu ciężko i chciałbym się od tego uwolnić, jak i czysto fizyczne podczas podniecenia ból jąder mi nie przeszkadza (przeciwnie sprawia przyjemność), jednak po wytrysku jądra są obolałe. Jeśli mam erotyczne myśli, to bardzo rzadko dotyczą one stosunku z kobietą, a zazwyczaj wizji, kiedy kopie (ściska, etc.) mnie w jądra. Nie chodzi tu tylko o rozładowanie popędu. Czasami zdarzało mi się wyładowywać stres i wówczas potrafiłem z całej siły bić się po jądrach bardzo długo czasami prowadziło to do wytrysku, czasami musiałem przerywać, bo nie wytrzymywałem z bólu. Mam takie momenty, że podczas masturbacji i uderzeniu w jądra nie do końca nad tym panuje – jakbym był w amoku. Boję się, że mogę nad sobą nie zapanować i np. zgnieść lub urwać sobie jądra. Byłbym wdzięczny jeśli mógłbym dostać poradę. Czuję się jak zboczeniec, a naprawdę chciałbym żyć jak wolny człowiek. Nie wiem co mam z tym zrobić?
Anna Grodzka Psychoterapeuta, Psycholog, Diagnostyk Pruszków
Dzień dobry! Sytuacja o której Pan pisze jest niewątpliwie wymagająca i dywidualnej porady. Piszę Pan o zakazach moralnych i jednocześnie przekraczaniu pewnych fizycznych barier. Boi się Pan konsekwencji fizycznych. Pewne preferencje seksualne mogą ulec zmianie w wyniku zmian w osobowości. Jednak im dłużej stosuje Pan takie rozwiązania o jakich Pan pisze tym trudniej pozbyć się nawyku, a próg zapotrzebowania na dodatkowe bodźce się zwiększa. Proszę zgłosić się na konsultacje psychologiczna. Zapraszam do Centrum Psychoterapii w Warszawie. Pozdrawiam Anna Grodzka psychoterapeuta

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
0

Ogólna ocena
0 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet