Anna Góra

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog

Absolwentka psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na oddziałach ogólnopsychiatrycznych oraz w zespole leczenia środowiskowego w Mazowieckim… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

0

Ogólna ocena
0 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

  • Absolwentka psychologii Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej. Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na oddziałach ogólnopsychiatrycznych oraz w zespole leczenia środowiskowego w Mazowieckim Specjalistycznym Centrum Zdrowia im. prof. Jana Mazurkiewicza (szpital tworkowski) oraz Klinice Psychiatrii Sądowej Instytutu Psychiatrii i Neurologii. Autorka wielu artykułów o tematyce zdrowia psychicznego. Wydawca kalendarza „Ciało Umysł Dusza”, dedykowanego osobom zainteresowanym rozwojem osobistym.
    Pracuje z osobami przeżywającymi trudności osobiste, problemy w relacjach, kryzysy rozwojowe. Skupiając się na indywidualnym potencjale swoich Pacjentów, pomaga w podnoszeniu jakości Ich życia. Zwolenniczka ujęcia integracyjnego w terapii i elastycznego dopasowywania formy pracy do każdego z Pacjentów. Pracuje z osobami cierpiącymi na zaburzenia depresyjne, lękowe, nerwicowe, psychotyczne; doświadczającymi trudności w funkcjonowaniu związanymi z zaburzeniami osobowości, syndromem DDA i DDD. Przyjmuje osoby dorosłe, pary oraz młodzież.

Specjalizacje

  • Psychoterapia

Edukacja

  • Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej

Najbliższe terminy:

kolejne dni