mgr

Anna Golan

verifiedCreated with Sketch.

Seksuolog, Psycholog, Psychoterapeuta

14 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
531 odwiedzin w ciągu 30 dni

Strona gabinetu: http://psychoterapiawarszawa.com.pl Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym, terapeutą par. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Zajmuję… więcej

Pacjenci cenią mnie za

Skuteczność leczenia
Umiejętność słuchania
Terapię par

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Anny GolanUsługa: psychoterapia indywidualna

  Do Pani Ani chodzę od kilku tygodni, na początku ciężko było mi się przyznać samej przed sobą, że tego potrzebuję. Po pierwszej wizycie miałam długą przerwę bo wydawało mi się, że takie spotkania nic nie wnoszą, że nie mają sensu.. - myliłam się. Po miesięcznej przerwie wróciłam do spotkań z Panią Anią i to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć. Z każdą kolejną wizytą jest mi coraz lżej z moim problemem, dziś wierzę, że w końcu sobie z nim poradzę. Pani Ania cierpliwie słucha, podsumowuje moje wypowiedzi dzięki czemu sama odkrywam wiele nieprawidłowości w swoim życiu. Zadaje pytania, które jeszcze długo po wizycie powtarzam sobie w głowie i odpowiedzi jakie na nie udzielam samą mnie zaskakują. Polecam Panią Anię wszystkim, którzym ciągle się wahają czy psychoterapia to dobry pomysł. Takie spotania naprawdę pomagają, tylko trzeba dać sobie trohę czasu. Dziękuję Pani Aniu.

  Anna Golan2018-03-15

  Dziękuję za opinię! Pozdrawiam!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Anny Golan

  Niedawno zakończyłem długoterminową współpracę z Panią Psycholog Anną Golan i postanowiłem podzielić się moją opinią na temat jej pracy jak i jej osoby.

  Jak już wspomniałem, praca z Panią Anną była długoterminowa. Na pierwszym spotkaniu, ustaliliśmy jasne zasady naszej współpracy. Od samego początku czułem, że praca nad moimi problemami będzie przebiegała sprawnie.
  Nie pomyliłem się. Ciepło i empatia, które Pani Anna okazała podczas pierwszego spotkania, towarzyszyły mi przez wszystkie sesje. Podczas każdego kolejnego spotkania (było ich 25) Pani Anna wykazywała się pełnym profesjonalizmem. Nigdy nie poczułem się oceniany, czy szufladkowany. Umiejętne słuchanie i wyciąganie trafnych wniosków przez Panią Annę pozwalało mi patrzeć na moje problemy z zupełnie innej, nowej dla mnie perspektywy. Z całą pewnością wiele zawdzięczam Pani Annie. Jednoznacznie muszę stwierdzić, iż Pani Anna jest nie tylko psychologiem z wykształcenia ale i z pasji. Dlatego serdecznie rekomenduję ją jako psychoterapeutę.

  Ważnym dla mnie było również otoczenie, w jakim odbywały się spotkania. Przytulny, komfortowy a przede wszystkim dyskretny pokój zapewniał mi poczucie bezpieczeństwa i dodawał odwagi w trudnym dla mnie momencie zwierzania się z własnych słabości.

  P.S. Podzielenie się moimi osobistymi przeżyciami z psychoterapii stanowiło dla mnie nie lada wyzwanie.

 • M
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Anny Golan

  W mojej opinii pani Anna nie jest osobą godną polecenia. Z panią Anną spotkałam się dwukrotnie (w odstępie 4 miesięcy), ponieważ za pierwszym razem zrezygnowałam po dwóch spotkaniach, a później zdecydowałam się wrócić, myśląc, że to ja mam opory przed pracą nad sobą i warto skontaktować się ponownie. Pani Anna nie pamiętała ani mnie jako osoby, ani mojego imienia, co odebrałam za przykre.

  W moim odczuciu pani Anna nie potrafiła w rozmowie skupić się na rzeczach, które są kluczowe i istotne, a dawała doraźne rady na bieżące problemy. Według mnie nietrafne i nieterapeutyczne. To, jak mogę nazwać wizyty u Pani Anny, to szczera rozmowa z kimś, kto uważnie słucha, ale na pewno nie proces terapeutyczny jakiegokolwiek zaburzenia.

  Z pozytywnych rzeczy, które mogę powiedzieć, to że spotkania zaczynały się i kończyły o czasie, ich miejsce było stałe, a sposób informowania o nich i umawiania kolejnych był dla mnie zrozumiały. Gabinet jest zadbany i modnie urządzony, o ile jest to dla kogoś ważnym aspektem, a pani Anna odnosiła się do mnie z szacunkiem.

  Wciąż jednak odradzam wizytę u pani Anny tym, którzy od terapii oczekują długofalowej i głębokiej zmiany.

  Anna Golan2017-10-23

  Pani Marto! Rozumiem, że było Pani przykro jeśli poprosiłam o przypomnienie imienia. Nigdy nie zdarza mi się zapomnieć imienia stałego Pacjenta. Ale proszę wziąć pod uwagę, że spotykam się z wieloma osobami tygodniowo i jeśli nie pojawiła się Pani po pierwszym spotkaniu przez wiele miesięcy, to mogłam poprosić o przypomnienie. Natomiast nie wiem skąd wrażenie, że nie pamiętałam pani jako osoby. Coś takiego nigdy mi się nie zdarzyło... Być może rozmawiałyśmy o pierwszych spotkaniach? Jeśli tak, to po to, żeby dowiedzieć się jak Pani je zapamiętała, co Pani nie pasowało.
  Na pierwszym spotkaniu zawsze uprzedzam, że nie będę przechowywać historii rozmów - ze względu na Państwa bezpieczeństwo i tajemnicę zawodową. Decydując się na przerwę wiedziała Pani o tym fakcie.
  Chcę też zwrócić uwagę, że dla dobrej współpracy, od pierwszego spotkania warto mówić o swoich oczekiwaniach - to Państwo decydujecie jaki jest cel spotkań, dłuższa psychoterapia, czy pomoc w rozwiązaniu np aktualnych problemów seksualnych. Jeśli miała Pani wrażenie, że nie odczytałam trafnie Pai oczekiwań, to szkoda, że nie miałam tej informacji na spotkaniach - byłaby szansa to naprawić.
  Mam nadzieję, że znalazła Pani terapeutę, który spełnił Pani oczekiwania.
  Powodzenia!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Anny GolanUsługa: psychoterapia

  Fantastyczna kobieta, która pozwoliła mi zrozumieć co jest dla mnie ważne. tak prowadziła spotkania, że z przyjemnością na nie wracałam, wręcz nie mogłam sie doczekać kiedy nastąpi kolejne spotkanie. wychodziłam z terapii jak na skrzydłach. Polecam szczerze!!!

  Anna Golan2017-09-17

  Bardzo dziękuję!

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny Anny GolanUsługa: konsultacje seksuologiczne

  Po wizycie wychodzę pozytywnie nastawiona do życia- wierzę, że zmiany są możliwe. To dopiero mój początek przygody z terapią,a już czuje ,że ma ona sens i mi pomoże ze zmaganiem sie z trudnościami. Mimo,że tematyka spotkań jest dla mnie krepująca czuje,że mogę się otworzyć i mówić swobodnie.

  Anna Golan2017-04-12

  Dziękuję za opinię i bardzo się cieszę!

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dzięki współpracy z panią Anną zaczęłam wierzyć w skuteczność psychoterapii. Podchodziłam do tego sceptycznie - ale postanowiłam zobaczyć co się stanie, jeśli przez jeden kwartał będę rzeczywiście z zaangażowaniem pracować nad problemami, które poruszamy w czasie spotkań. Efekt jest fenomenalny! Pani Anna zwraca uwagę na źródło problemu, jej metody są logiczne, zrozumiałe - ale przede wszystkim skuteczne. Zmagam się z depresją od ponad pięciu lat i po raz pierwszy poczułam bardzo dużą poprawę w tak krótkim czasie. Polecam!

  Anna Golan2015-01-20

  Bardzo dziękuję za tą opinię i za okazane zaufanie!

 • K

  wprost - terapeuta ktory nie naciaga, pracowalismy nad tym zeby jak najszybciej znalezc wyjscie z beznadziejnej sytuacji w naszym malzenstwie. po wielu probach z psychologami ktorzy tygodniami mowili tylko mhmmm bylem w totalnym szoku, pani Anna jest bardzo szczera i naturalna, dziekuje za wszystko! i polecam!

 • M

  poprosiłam o wizytę, gdyż została mi polecona przez znajomą. pani psycholog obiecała dać znać za dwa dni czy wizyta się odbędzie....zero odpowiedzi do dziś. jeśli tak samo 'poważnie' i 'profesjonalnie' podchodzi do swoich pacjentów na wizycie, to pozostaje mi się cieszyć, że do wizyty nie doszło.

 • R

  Pani Anna Golan przez kilka miesięcy prowadziła terapię moją i mojej żony. Z pełną odpowiedzialnością mogę zarekomendować Ją jako bardzo dobrego seksuologa i psychologa. Dzięki terapii uświadomiliśmy sobie z żoną kim jesteśmy, jakie są nasze potrzeby, jakie błędy popełniliśmy, czego wystrzegać się w przyszłości a nad czym pracować. Pani Golan ma również bardzo nowoczesne podejście do terapii, z żoną wręcz wyczekiwaliśmy na spotkania z Nią. Naprawdę polecam.

 • G

  Z całego serca polecam Panią Anię Golan - jest świetnym specjalistą, profesjonalnie podchodzi do swojej pracy. Już po kilku pierwszych spotkaniach z Panią Anią było widać w moim życiu efekty jej pracy. Pracy nad problemem, z którym borykaliśmy się sami z mężem przez ostatnie dwa lata, i którego nie umieliśmy sami rozwiązać. Pani Ania ma konkretny cel swojej pracy - jest osobą, która po prostu LECZY. Prawdziwy seksuolog i psycholog z powołania. A spotkania prowadzi w sposób indywidualny - częstość spotkań, sposób prowadzenia rozmów i metody swej pracy dostosowuje indywidualnie do charakteru i osobowości osoby której pomaga, oraz odpowiednio do zmieniających się okoliczności typu nowe wydarzenia i sytuacje życiowe pojawiające się w życiu tej osoby. Widzę iż z każdym spotkaniem mój problem sukcesywnie znika, a wszystko przebiega w takim tempie i w taki sposób, który sprawia że czuję się bezpiecznie i komfortowo. jest osoba gdona zaufania. POLECAM !!!

  Ocena zmieniona przez moderatora na "dobry".

Pytania pacjentów (40)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Strona gabinetu: http://psychoterapiawarszawa.com.pl
  Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym, terapeutą par. Posiadam certyfikat Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Zajmuję się między innymi edukacją seksualną oraz pomocą psychologiczną skierowaną do osób cierpiących z powodu problemów w życiu seksualnym, nadużywających pornografii, doświadczających kryzysu w relacjach partnerskich i rodzinnych, przygotowujących się do ujawnienia orientacji psychoseksualnej, potrzebujących wsparcia, jak i zainteresowanych rozwojem osobistym, definiowaniem własnej tożsamości i rozwijaniem kompetencji interpersonalnych. Pracuję z osobami w sytuacjach kryzysowych, uwikłanymi w niesatysfakcjonujące związki, pragnącymi rozwijać asertywność. Wspieram osoby, które postanowiły być szczęśliwe i wykorzystywać sto procent swoich możliwości. Prowadzę terapię par i małżeństw.

  Posiadam również doświadczenie w pracy z osobami niepełnosprawnymi. Należę do Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego. Współpracuję z Centrum Rodziny i Praw Dziecka Zarządu Głównego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Seksuologia
 • Terapia behawioralna

Edukacja

 • Uniwersytet SWPS, kierunek Psychologia Społeczna (2006)
 • Ośrodek Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA, Kurs Pomocy Psychologicznej (2007)
 • Uniwersytet SWPS, Szkoła Podyplomowa Seksuologii (2009)
 • Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej, Roczne Szkolenie w Terapii Poznawczo - Behawioralnej Zaburzeń u Osób Dorosłych (2015)
więcej

Publikacje

więcej

Nagrody i wyróżnienia

 • Rekomendacja Polskiego Towarzystwa Seksuologicznego

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Nowowiejski, Poradnia Seksuologiczna i Patologii Współżycia (2005-2012)
 • Uniwersytet SWPS, Akademickie Centrum Psychoterapii (2004-2005)

Certyfikaty

Choroby

więcej