dr n. med.

Anna Fuchs

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Lekarz medycyny estetycznej

19 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
557 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalizuje się w położnictwie i ginekologii. Certyfikowany specjalista w zakresie Medycyny AntiAging. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • DR FUCHS HEALTH&BEAUTY Dr n.med. Anna Fuchs Indywidualna Praktyka Lekarska

  Johna Baildona 20 D/12
  40-115 Katowice, śląskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w wieku od 13 lat

  Usługi

  Konsultacja ginekologiczna+badanie+usg+badanie piersi+recepta 180 zł
  Modelowanie, powiększanie ust 950 zł
  Wolumetria twarzy 1 300 zł
  Prowadzenie ciąży - pakiet 150 zł
  Botoks 600 zł
  Usuwanie zmarszczek 1 200 zł

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Lokalizacja: DR FUCHS HEALTH&BEAUTY Dr n.med. Anna Fuchs Indywidualna Praktyka Lekarska

  Zgłosiłam się do Pani Doktor Fuchs z polecenia dwóch bardzo zadowolonych koleżanek. Trafiłam najlepiej, jak mogłam!
  Miałam przebarwienie na dekolcie. Pani doktor przedstawiła mi wachlarz rozwiązań umożliwiających usunięcie przebarwienia. Wspólnie wybrałyśmy najdogodniejsze z nich.
  Doktor Fuchs jest bardzo kompetentną lekarką. Jest też niezwykle ciepłym człowiekiem.
  Bardzo serdecznie polecam jej gabinet.

 • J
  Lokalizacja: DR FUCHS HEALTH&BEAUTY Dr n.med. Anna Fuchs Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: korekcja powiek

  Polecam tego lekarza!
  Podczas każdej sesji ostrzykiwań Pani doktor dokładnie znieczula miejsca i daje sporo czasu aby preparat zadziałał A pacjentka odczuwala jak najmniejszy dyskomfort.
  Podczas każdej wizyty Pani doktor tłumaczy schemat zabiegu, opowiada co robi w danym momencie i porównuje efekty . Przychodząc do Pani doktor ma się odczucie, że to lekarz który z pasją zajmuje się tym co robi . Zawsze uśmiechnięta, pogodna i miła.... Polecam Panią doktor bo warto!

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: DR FUCHS HEALTH&BEAUTY Dr n.med. Anna Fuchs Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja ginekologiczna, badanie, usg, badanie piersi, recepta

  Do Pani doktor trafiłam zupełnie przypadkiem i jestem bardzo zadowolona. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, , Pani doktor odpowiada na wszystkie pytania i rozwiewa wątpliwości. Ciepła, serdeczna i zawsze uśmiechnięta. Zaangażowanie w leczenie naprawdę ogromne - w szpitalu jak również po wyjściu . Pani doktor Ania to już mój lekarz.

 • Z
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: terapia kobiet w ciąży

  Z czystym sumieniem mogę polecić a nawet zachęcić do wizyty u Pani doktor Fuchs.
  Na Panią doktor trafiłam podczas wizyty na Izbie przyjęć, do której skierował mnie lekarz prowadzący moją ciążę. Pani doktor przeprowadziła wywiad,badanie po czym po wyjaśnieniu wszystkiego skierowała na oddział patologii ciąży.
  Powiem szczerze, że nigdy nie spotkałam lekarza z takim ludzkim podejściem do pacjenta. Miła, uśmiechnięta, zawsze zaangażowana- to naprawdę rzadkie połączenie.
  Miałam szczęście, że trafiłam na Panią doktor i wiem że już zawsze będzie to ,,moja Pani doktor,,
  Szczerze polecam

 • Do pani dr A. Fuchs trafiłam przez przypadek i już po pierwszej wizycie wiedziałam, ze będzie to mój lekarz prowadzący ciąże. Bardzo kompetentna i pomocna doktor. Jej przyjazne nastawienie wprowadza spokój i miłą atmosferę. Pacjent może poczuć się w pełni „zaopiekowany”, a wszelkie wątpliwości zostaną z pewnością rzeczowo wyjaśnione. Serdecznie polecam!!!!!!

 • K
  Lokalizacja: DR FUCHS HEALTH&BEAUTY Dr n.med. Anna Fuchs Indywidualna Praktyka Lekarska

  Kompetentna, ciepła, empatyczna i profesjonalna lekarka jakich mało! Zdecydowałam się na zabieg z polecenia pacjentki, u której mogłam zobaczyć efekty mezoterapii. Oddałam się w jej dobre ręce i nie żałuję, gdyż pod opieką Pani doktor poczułam się wyjątkową pacjentką i piękniejszą kobietą.. Serdecznie polecam dr Annę Fuchs!

  Anna Fuchs2018-07-13

  Uprzejmie dziękuję i gorąco zapraszam :) Odpowiednio prowadzone i regularnie wykonywane zabiegi medycyny estetycznej pozwalają przez długi czas cieszyć się młodym i świeżym wyglądem ! :)

 • D
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Do pani doktor trafiłam przypadkiem, ale nie żałuję. W życzliwej atmosferze wysłuchała problemu, rozwiała wątpliwości, zleciła komplet badań. Zaproponowała szereg możliwych rozwiązań. Wybrałam zabieg i teraz czekam na jego rezultaty. Pani Ania to nie tylko lekarz profesjonalista, ale także człowiek dusza.

  Anna Fuchs2018-07-13

  Bardzo dziękuję za zaufanie i zapraszam serdecznie :)

 • B
  Lokalizacja: DR FUCHS HEALTH&BEAUTY Dr n.med. Anna Fuchs Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: modelowanie ust

  Pani doktor powiększała mi usta kwasem hialuronowym. Po dokładnym wywiadzie odnośnie moich oczekiwań i stanu zdrowia, dobrała najwyższej jakości kwas. Zabieg przeprowadzony profesjonalnie i "pewną ręką" . Pani doktor kładła duży nacisk na sterylność i odpowiednią higienę, dokładnie wytłumaczyła cały proces rekonwalescencji. Usta wyglądają soczyście i bardzo naturalnie. Z całego serca polecam Panią Anię wszystkim kobietom, które zapragną profesjonalnie upiększyć swoje ciało i... duszę .

  Anna Fuchs2018-07-13

  Bardzo dziękuję za zaufanie, delikatne podkreślenie naturalnego piękna pozwala przez długi czas cieszyć się zdrowym i młodym wyglądem oraz z radością spoglądać w lustro, zapraszam serdecznie :)

 • A
  Lokalizacja: DR FUCHS HEALTH&BEAUTY Dr n.med. Anna Fuchs Indywidualna Praktyka Lekarska

  Wizyta przebiegała w miłej atmosferze. Pani doktor poświeciła mi tyle czasu ile potrzebowałam. Wysłuchała moich pytań i obaw, wszystko dokładnie wytłumaczyła. Jestem bardzo zadowona z wizyty. Z całą lekarza nie zmienię!

  Anna Fuchs2018-07-13

  Bardzo dziękuję za zaufanie i zapraszam serdecznie :)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: wizyta kontrolna

  Do Pani dr Anny Fuchs zapisałam się z polecenia koleżanki końcem 2017. Wybór był trafiony: wiedza, otwarta komunikacja, zalecenie badań diagnostycznych ( o których wcześniej nawet nie miałam pojęcia i żaden z lekarzy mając do wglądu wyniki moich poprzednich badań nie zalecił), szybkie działania, a co za tym idzie - skuteczność. Ponad to dr Anna Fuchs w bezpośrednim kontakcie nie stwarza bariery i można swobodnie porozmawiać nawet na najbardziej nurtujące i trudne dla nas tematy związane z naszym zdrowiem i przełożeniem ich na nasze życie. Daje pacjentowi poczucie bezpieczeństwa ( nie tylko w gabinecie, w moim przypadku - również przed i po koniecznym zabiegu w Szpitalu w którym pracuje). Jestem bardzo mile zaskoczona troską, którą mi okazała - nieczęsto się z tym spotykam u lekarza. Drogie Panie - jeśli szukacie ginekologa dla siebie lub córki - dobrze trafiłyście. I jeszcze jedno - wykonajcie badania, które zaleci Pani Doktor - warto. Chyba każda z nas chciałaby się cieszyć życiem w zdrowiu jeszcze długi czas. Dzięki szybkiej i fachowej diagnozie możemy w porę zareagować.

  Anna Fuchs2018-07-13

  Bardzo dziękuję za zaufanie, zapraszam serdecznie także na rodzinne konsultacje :)

Pytania pacjentów (9)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w położnictwie i ginekologii. Certyfikowany specjalista w zakresie Medycyny AntiAging. Absolwentka Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, który ukończyła z wyróżnieniem. Swoją karierę zawodową rozpoczęła w Klinicznym Oddziale Położnictwa i Ginekologii, Upstate University Hospital at Community General Campus, State University of New York w Stanach Zjednoczonych, gdzie odbyła prestiżowy Staż Podyplomowy w Zakresie Położnictwa i Ginekologii. Prowadzi Studenckie Koło Naukowe Położnictwa, Ginekologii i Seksuologii przy Katedrze Zdrowia Kobiety. Juror w trakcie SIMC International Medical Congress of Silesia (kwiecień 2018). Lekarz z zawodu i powołania. Podróżniczka z zamiłowania. Zawsze z uśmiechem na ustach. Potrafi porozumiewać się w pięciu językach obcych. Głębokie przekonanie, że warto ryzykować życie w celu niesienia pomocy sprawiło, że w 2017 roku wyruszyła na misję do dotkniętego klęską żywiołową Huarmey w Peru, a później do aftrykańskiego Moshi w Tanzanii gdzie starała się wprowadzić standardy opieki okołoporodowej, tak aby kobiety niezależnie od pochodzenia etnicznego, koloru skóry czy wyznania mogły rodzić po ludzku.
  Doświadczenie w pracy z polskimi pacjentkami zdobywała pracując w Klinice Ginekologii i Położnictwa, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego im. prof. K. Gibińskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Obecnie praktykuje w najbardziej innowacyjnym szpitalu ginekologicznym w Polsce (nagroda Liderzy Medycyny za rok 2016) Centrum Zdrowia Kobiety i Dziecka im. prof. W. Starzewskiego w Zabrzu zajmuje się m.in. leczeniem zakażeń okołoporodowych ( co było tematem pracy doktorskiej), prowadzeniem ciąż do porodu w wodzie, a także ze wszelkimi dostępnymi na polskim rynku metodami łagodzenia bólu okołoporodowego, wraz z możliwością pozyskiwania komórek macierzystych z krwi pępowinowej. Zajmuje się także ginekologią operacyjną wraz z leczeniem endometriozy. Współpracując z Centrum Pediatrii im. Jana Pawła II w Sosnowcu nabyła niezbędne doświadczenie w leczeniu problemów ginekologicznych u nastolatek. W trakcie swojej kariery zawodowej uczestniczyła w wielu stażach zagranicznych m.in. w Stanach Zjednoczonych, Francji, Hiszpanii czy też w Brazylii. Jako wykładowca Katedry Zdrowia Kobiety Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach jest autorem i współautorem licznych artykułów naukowych, wystąpień na konferencjach krajowych i zagranicznych, a także prowadzi liczne szkolenia dotyczące holistycznej opieki nad zdrowiem i wydobyciem kobiecego piękna – co jest jej absolutną pasją.

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach
 • State University of New York, Stany Zjednoczone
 • Universidad de La Laguna, Hiszpania

Nagrody i wyróżnienia

 • Obrona rozprawy doktorskiej pt. Wpływ perinatalnych czynników ryzyka na wyniki leczenia wczesnych i późnych zakażeń uogólnionych u noworodków" 2016r.

Znajomość języków

 • angielski
 • hiszpański
 • francuski

Staże

 • Staż Podyplomowy w Zakresie Położnictwa i Ginekologii, Kliniczny Oddział Położnictwa i Ginekologii, Upstate University Hospital at Community General Campus, State University of New York, USA 2013r.
 • Nouvel Hopital Civil CHR de Strasbourg, University of Strasbourg, Strasbourg, Alsace, Francja 2011r.
 • University Hospital, Federal University of Minas Gerais, Belo Horizonte, Brazylia 2010r.
 • Kliniczny Oddział Położnictwa i Ginekologii, University Hospital of the Canary Islands, San Cristobal de La Laguna, Hiszpania 2012r.
 • Misja Ratunkowa, Polskie Centrum Pomocy Międzynarodowej, Huarmey, Peru 2017r.
 • Misja Rozwojowa, Fundacja SASA, Szpital Św. Józefa, Moshi, Tanzania 2017r.
więcej

Choroby

więcej