Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 17 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

TRYCHOLOG, ANALITYK I DIAGNOSTA W DZIEDZINIE TRYCHOLOGII, KOSMETOLOG Jako trycholog i kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiem jak ważna jest wiedza, umiejętności… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Czy metodą naturalną można wyleczyć afektywną dpepresję dwubiegunową na którą cierpię od 14 lat.dodam ze od roku nie przyjmuje żadnych leków psychotropowych.Leczę się sama witaminami,odpowiednim odżywianiem itd.Bardzo zależy mi na znalezieniu naturopaty który pokierował by moim leczeniem .mieszkam w… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Frankowska

  Witam serdecznie,

  Nie pomogę Pani. Nie zajmuję się leczeniem depresji - musiałaby Pani udać się do psychiatry.

  Anna Frankowska

 • Pytanie dotyczące nerwica natręctw

  Czy metodą naturalną np: akupunkturą można wyleczyć zaawansowana nerwicę natręctw i niedoczynność tarczycy ?
  Moje już dorosłe dziecko (20 lat) leczy się od drugiego roku zycia na lęki, fobie. Od ósmego roku życia ma zdiagnozowana nerwicę natręctw (Z.O.K.) Brała już różne leki i chodzi na psychoterapię… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Frankowska

  Witam serdecznie,
  Niestety nie pomogę Pani, nie leczę nerwicy - tym zajmują się psychiatrzy. Natomiast leczeniem niedoczynności zajmują się endokrynolodzy. Proponuję poszukać pomocy u tych właśnie… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • TRYCHOLOG, ANALITYK I DIAGNOSTA W DZIEDZINIE TRYCHOLOGII, KOSMETOLOG
  Jako trycholog i kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem, doskonale wiem jak ważna jest wiedza, umiejętności i podejście do pacjenta. Stale podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w licznych szkoleniach i sympozjach. Stosuję tylko najlepsze i sprawdzone preparaty oraz najnowsze urządzenia medyczne. Jako jedna z niewielu używam najnowocześniejszego sprzętu do karboksyterapii - CARBOXYTHERAPY JULIE. Aparat jako jedyny na rynku korzysta z Double Heating System (DHS), czyli podwójnego podgrzewania gazu. Zabieg jeszcze nigdy nie był tak komfortowy i bezbolesny. Ciepły gaz zmniejsza odczucia bólowe u pacjenta o ponad 90% w stosunku do zabiegów z wykorzystaniem nieogrzanego gazu. Karboksyterapia jest obecnie jedną z najskuteczniejszych metod stosowanych w trychologii, kosmetologii i medycynie estetycznej. To terapia dwutlenkiem węgla. Bezpieczną dawkę CO2 wstrzykuje się śródskórnie lub podskórnie Jej wyjątkowe działanie potwierdzają liczne badania kliniczne.

  Na czym polega zabieg?
  Przeniknięcie dwutlenku węgla do tkanek skóry sprawia, że naczynia krwionośne rozszerzają się. Krew szybciej przepływa, a komórki odnawiają się. Produkcja kolagenu zostaje wzmożona, powstają nowe naczynia krwionośne, a skóra zostaje silnie zregenerowana. Brodawka włosa jest zaopatrzona w naczynia krwionośne, które pod wpływem dwutlenku węgla zostają rozszerzone, dotlenione oraz odżywione co w konsekwencji powoduje wzrost macierzy i aktywowanie mieszków włosowych. Zabieg trwa kilkanaście minut. Uzyskanie najlepszych efektów jest możliwe dzięki przeprowadzeniu serii 10-12 zabiegów z częstotliwością raz w tygodniu, po których obserwuje się wyraźne zagęszczenie włosów, stają się mocniejsze oraz zdrowsze. Karboksyterapia może być łączona z innymi metodami leczenia - mezoterapią, osoczem bogatopłytkowym, które wzmacniają efekt wzrostu włosów.

  Mezoterapia mikroigłowa i igłowa skóry głowy:
  Mezoterapia polega na wprowadzeniu specjalnie przygotowanych koktajli odżywczych w skórę głowy za pomocą licznych nakłuć igłą. Koktajle są bogate w substancje aktywne, takie jak m.in.: minoksydyl, biotyna, witaminy grupy B, kwas hialuronowy oraz kortykosteroidy.
  Najlepsze efekty daje wykonanie serii 4-8 zabiegów przeprowadzonych w odstępie 7 dni.
  Jakie efekty daje ten zabieg?
  Widoczna regeneracja struktury włosa, zahamowanie wypadania włosów oraz pobudzenie wzrostu nowych włosów.

  Serdecznie zapraszam
  www.instytutcosmedic.pl

Ukończone szkoły

 • WSNoZ
 • WSZ
 • UKW

Choroby

 • wypadanie włosów
 • łysienie typu żeńskiego (FPHL)
 • łysienie typu męskiego (MPHL)
 • łysienie plackowate (alopecia areata)
 • łojotokowe zapalenie skóry główy
 • łupież
 • łuszczyca
więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet TrychologicznyUsługa: konsultacja trychologiczna oraz badanie skóry głowy i włosów

  Pani Doktor bardzo uprzejma, profesjonalnie zajmuje się pacjentem. Na wszystkie zadane pytania otrzymałam wyczerpujące odpowiedzi. Z chęcią umawiam się na kolejną wizytę.

  Anna Frankowska2017-11-08

  Witam serdecznie,

  Pani Dagmaro, dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam, Anna Frankowska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Trychologiczny

  Pani Ania to prawdziwa profesjonalistka ze wspaniałym podejściem do pacjenta. Jest bardzo uprzejma i cierpliwa, wszystko dokładnie tłumaczy, odpowiada na pytania i rozjaśnia wątpliwości. Z całego serca szczerze polecam, a pani Ani serdecznie dziękuję.

  Anna Frankowska2017-11-08

  Witam serdecznie,

  Bardzo dziękuję za miłe słowa i do zobaczenia. Anna Frankowska

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz wykazał się profesjonalnym i rzeczowym podejściem do pacjenta. W sposób jasny przeprowadził wstępny wywiad lekarski oraz dokonał niezbędnego badania trychologicznego. Ponadto zlecił dodatkowe badania morfologiczne, które pozwolą ustalić dalszy plan leczenia. Osoba miła a zarazem kompetentna. Mam nadzieje, że dalsza współpraca będzie się układała tak profesjonalnie jak pierwsze spotkanie.

  Anna Frankowska2017-08-15

  Panie Jakubie,
  Bardzo dziękuję za słowa uznania.

  Pozdrawiam serdecznie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowanie polecam panią trycholog. Bardzo dobra specjalistka. Miła, uśmiechnięta, kontaktowa. Pełna pasji i zaangażowania. Pełna ciepła i zrozumienia, co dla mnie ma wielkie znaczenie. Bardzo rzeczowy i szczegółowy wywiad oraz jasne określenie efektów jakich mogę się spodziewać po serii zabiegów. Jeszcze raz polecam - pani Ania jak też sam gabinet na najwyższym poziomie.

  Anna Frankowska2017-07-26

  Dziękuję za miłe słowa. Do zobaczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet TrychologicznyUsługa: Konsultacja trychologiczna oraz badanie skóry głowy i włosów

  Bardzo miła i fachowa konsultacja.Pani trycholog przesympatyczna. Zdiagnozowała moje dolegliwości i jasno określiła dalsze leczenie.Polecam wszystkim , a ja na 100% wrócę.

  Anna Frankowska2017-07-05

  Witam serdecznie,

  Dziękuję za słowa uznania. Do zobaczenia. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet TrychologicznyUsługa: Łysienie

  Pani dr jest bardzo miłą, rzeczową i budzącą pełne zaufanie osobą. Przeprowadziła dokładny wywiad : choroby, dieta, stres itp. Dokładnie poinformowała mnie o przebiegu kuracji. Dopiero zaczynam leczenie, ale jestem bardzo optymistycznie nastawiony.
  Szczerze polecam.

  Anna Frankowska2017-06-24

  Panie Jacku,

  Dziękuję za miłe słowa.

 • K

  Jestem zachwycona konsultacją u pani dr Frankowskiej. Poświęciła mi bardzo dużo uwagi. Wytłumaczyła wszystko, precyzyjnie określiła zakres i efekt przyszłych zabiegów. Pani doktor jest kontaktową, wzbudzającą zaufanie i ciepłą osobą. Polecam wszystkim.

  Anna Frankowska2017-06-22

  Pani Kasiu,
  Bardzo dziękuję za miłe słowa.
  Pozdrawiam.