lek.

Anna Fedorowicz

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Internista

15 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Wydział Lekarski w 2007 roku oraz studiowałam na Université Louis… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Gastromedica Specjalistyczne Centrum MedyczneUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor bardzo sympatyczna, uśmiechnięta, a przede wszystkim- profesjonalna. Cierpliwie wytłumaczyła mi zalecenia i odpowiadała na moje dociekliwe pytania. Bardzo mocno polecam

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry doktor i przede wszystkim bardzo dobry człowiek. Wyrozumiała i pełna sympatii. Była to moja pierwsza wizyta u endokrynologa, Pani doktor wszystko opisała w szczegółowy i zrozumiały sposób. Podeszła bardzo indywidualnie z dużym zainteresowaniem. Sporządziła notatki w systemie z całej historii mojego leczenia i dobrała odpowiedni leki. Bardzo Polecam !

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor bardzo miła. Przekazała mi potrzebne informacje i wskazała badania oraz wyjaśniła co dalej robić w zależności od tego co pokażą wyniki badań. Jestem zadowolona z wizyty.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła, cierpliwa i rzeczowa Pani doktor, z profesjonalnym a zarazem bardzo ludzkim podejściem do pacjenta. Poświęca pacjentowi całą uwagę, zadaje pytania, tłumaczy, odpowiada na każde pytanie, a wszystko to w naprawdę miłej atmosferze.

 • W
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: tarczyca

  Pani Doktor jest super. Zainteresowana dotychczasowym przebiegiem choroby Po zapoznaniu się z wynikami badań - Bardzo dokładnie wyjaśniła jakie kroki należy podjąć w dalszym leczeniu tarczycy. Bardzo polecam p. Doktor 8.03.2018

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam wizytę u Pani doktor każdemu, kto rozpoczyna swoją "przygodę" z leczeniem tarczycy. Pani doktor świetnie wyjaśniła, co mi dolega i jakie kroki następnie powinnam podjąć. Dziękuję :)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Potrzebowałam konsultacji endokrynologicznych podczas ciąży i jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor, która jest kompetentną i rzeczową osobą. Udzielała obszernych wyjaśnień dotyczących leczenia a poza tym każda wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła i zainteresowana mna i moim problemem, wszechstronnie podeszła do sytuacji. Polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Z czystym sumieniem moge polecic Pania Doktor Fedorowicz. Rzeczowa, konkretna,doglebnie odpowiada na zadane przez pacjenta pytania oraz przedstawia perspektywe leczenia. Wizyta przebiega w bardzo milej I luznej atmosferze.

 • Ż

  Byłam na razie na jednej wizycie i mogę powiedzieć, że Pani Doktor jest bardzo kontaktowa, w prostych słowach przybliża skomplikowane zagadnienia związane z gospodarką hormonalną i jest otwarta na pytania. Ponadto, co ważne, budzi zaufanie swoją wiedzą. Wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze, polecam osobom, które stresują się wizytami u lekarza.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych.
  Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Wydział Lekarski w 2007 roku oraz studiowałam na Université Louis Pasteur, Faculté de médecine, Strasburg.
  W latach 2008-2016 pracowałam jako młodszy asystent na Oddział Kliniczny Kliniki Endokrynologii, Szpital
  Uniwersytecki w Krakowie. Ponadto jestem nauczycielem akademickim- Introduction to Internal Medicine i
  Endocrinology- Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Szkoła
  Medyczna dla Obcokrajowców, Wydział Lekarski. Zapraszam na konsultacje lekarskie w zakresie chorób wewnętrznych oraz endokrynologicznych.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne