Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych. Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Wydział Lekarski w 2007 roku oraz studiowałam na Université Louis… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła, cierpliwa i rzeczowa Pani doktor, z profesjonalnym a zarazem bardzo ludzkim podejściem do pacjenta. Poświęca pacjentowi całą uwagę, zadaje pytania, tłumaczy, odpowiada na każde pytanie, a wszystko to w naprawdę miłej atmosferze.

 • W
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: tarczyca

  Pani Doktor jest super. Zainteresowana dotychczasowym przebiegiem choroby Po zapoznaniu się z wynikami badań - Bardzo dokładnie wyjaśniła jakie kroki należy podjąć w dalszym leczeniu tarczycy. Bardzo polecam p. Doktor 8.03.2018

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam wizytę u Pani doktor każdemu, kto rozpoczyna swoją "przygodę" z leczeniem tarczycy. Pani doktor świetnie wyjaśniła, co mi dolega i jakie kroki następnie powinnam podjąć. Dziękuję :)

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Potrzebowałam konsultacji endokrynologicznych podczas ciąży i jestem bardzo zadowolona z opieki Pani doktor, która jest kompetentną i rzeczową osobą. Udzielała obszernych wyjaśnień dotyczących leczenia a poza tym każda wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Szczerze polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor była bardzo miła i zainteresowana mna i moim problemem, wszechstronnie podeszła do sytuacji. Polecam.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Z czystym sumieniem moge polecic Pania Doktor Fedorowicz. Rzeczowa, konkretna,doglebnie odpowiada na zadane przez pacjenta pytania oraz przedstawia perspektywe leczenia. Wizyta przebiega w bardzo milej I luznej atmosferze.

 • Ż

  Byłam na razie na jednej wizycie i mogę powiedzieć, że Pani Doktor jest bardzo kontaktowa, w prostych słowach przybliża skomplikowane zagadnienia związane z gospodarką hormonalną i jest otwarta na pytania. Ponadto, co ważne, budzi zaufanie swoją wiedzą. Wizyta przebiega w przyjemnej atmosferze, polecam osobom, które stresują się wizytami u lekarza.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pani doktor bardzo miła,wszystko potrafi rzetelnie wytłumaczyć i pomóc bardzo polecam doktor fedorowicz

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: infekcja wirusowa

  Nie polecam. Dostałam bardzo krótkie L4 (pierwszy raz się spotkałam z tak krótkim przy infekcji- katar, kaszel, gorączka). Byłam u lekarza w poniedziałek popołudniu, pani doktor uznała, że w środę będę już zdrowa... Nie byłam. Do pracy nie poszłam, ale na kolejną prywatną wizytę nie było mnie już stać, na NFZ nie udało mi się dostać, więc zostałam na ten czas bez pieniędzy.

 • B
  Lokalizacja: Gabinety lekarskie DŁUGA 48Usługa: konsultacja endokrynologiczna

  Polecam. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor jest zaangażowana i profesjonalna. Szczegółowo tłumaczy zarówno przyczyny jak i możliwe skutki oraz wyjaśnia wyniki.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem specjalistą w dziedzinie chorób wewnętrznych.
  Ukończyłam Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Wydział Lekarski w 2007 roku oraz studiowałam na Université Louis Pasteur, Faculté de médecine, Strasburg.
  W latach 2008-2016 pracowałam jako młodszy asystent na Oddział Kliniczny Kliniki Endokrynologii, Szpital
  Uniwersytecki w Krakowie. Ponadto jestem nauczycielem akademickim- Introduction to Internal Medicine i
  Endocrinology- Uniwersytet Jagielloński, Collegium Medicum, Szkoła
  Medyczna dla Obcokrajowców, Wydział Lekarski. Zapraszam na konsultacje lekarskie w zakresie chorób wewnętrznych oraz endokrynologicznych.

Specjalizacje

 • Choroby wewnętrzne