Adresy (2)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka, Karta płatnicza
Krauzego 2, Świętochłowice
Przychodnia Lekarska "Zgoda" (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Gotówka

Moje doświadczenie

O mnie

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Laureatka Stypendium Rektora. Obecnie doktorantka ...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Konsultacja dietetyczna

70 zł


Kościuszki 55/2, Katowice

100 zł

Centrum Edukacji Żywieniowej i Sportu


Krauzego 2, Świętochłowice

70 zł

Przychodnia Lekarska "Zgoda"

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
2 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Lekarska "Zgoda"

Pani Anna to kompetentna, sympatyczna, wykształcona dietetyk z pomysłem na każdy problem, czy wymówkę. Dieta, jaką otrzymałam jest smaczna, urozmaicona, odpowiadająca moim smakom ale przede wszystkim skuteczna. Zamierzony na początku efekt został osiągnięty, a ułatwiały to między innymi regularne wizyty kontrole, czy aktywność fizyczna tak mocno również zalecana. Potrafi przekonać, że warto dbać o siebie.

Anna Falisz

Dziękuję za miłe słowa, gratuluję utraconych kilogramów, teraz pozostaje już tylko wymienić garderobę na nową :-)


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Przychodnia Lekarska "Zgoda"

Jak najbardziej polecam, profesjonalne podejście do pacjenta i co najważniejsze trafna diagnoza, zmiana kilku nawyków żywieniowych pozwoliła mi pozbyć się problemu z którym borykałam się od dłuższego czasu.

Anna Falisz

Dziękuję pani Jolu! To była przyjemność z panią współpracować :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Pytanie dotyczące niedoczynność tarczycy

  Dzień dobry, mam 40 lat i 159 cm wzrostu. Od roku leczę się na niedoczynność tarczycy i biorę hormon Eutyrox 75. Rok temu zanim zaczęłam brać tabletki, bo biorę jeszcze Bisocard 5 ważyłam 86 kg a obecnie ważę 96 kg. Wiem, że czasem sobie pozwalalm na słodycze, moje posilki czasem są nieregularne. Zaczęłam biegaą ale waga nadal wzrasta. Boję się, że za chwilę stracę calkowitą kontrolę nad sobą. Ruchu mam dużo, bo przy dzieciach, do tego ogródek. Proszę o poradę.

  Witam serdecznie,
  Proszę przede wszystkim uregulować pory posiłków oraz - co tu ukrywać - ograniczyć słodycze, które najszybciej powodują tycie, szczególnie w rejonie brzucha. Pomocne może być założenie dzienniczka żywieniowego, w którym będzie pani notować spożywane posiłki - to stara, lecz dobra metoda kontrolowania tego, co spożywamy. Sugeruję również wziąć również pod uwagę całą pani sytuację zdrowotną, stąd przed konsultacją, konieczne będzie wykonanie podstawowych badań laboratoryjnych:
  - pełen lipidogram (cholesterol całkowity, HDL, LDL, triglicerydy)
  - glukoza
  - insulina na czczo
  - panel tarczycowy (TSH, anty-TPO, anty-TG a idealnie również fT3, fT4)
  - próby wątrobowe.
  96kg przy 159cm wzrostu daje nam BMI (podstawowy wskaźnik optymalnej masy ciała) równy 38, co świadczy o poważnej otyłości, która będzie pociągać za sobą kolejne skutki zdrowotne, stąd proszę potraktować temat poważnie.

  Pozdrawiam,
  Anna Falisz

  Anna Falisz

 • Witam...ile kosztuje konsultacja i dopasowanie diety indywidualnej oraz rozpisanie np diety na miesiac?pozdrawiam

  Witam, koszt konsultacji w gabinecie w Świętochłowicach to 70zł a w Katowicach (Klinika DuoMedica) to 100zł. Natomiast jeśli chodzi o dietę, należność zależy od wielu czynników (m.in. właśnie czasu trwania diety), zazwyczaj jednak kwota nie przekracza 150zł za dany jadłospis. W przypadku dalszych pytań, zachęcam do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

  Anna Falisz

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Dietetyk kliniczny, psychodietetyk. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Laureatka Stypendium Rektora. Obecnie doktorantka ...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

 • Dietetyk kliniczny