dr n. med.

Anna Erkiert-Polguj

Dermatolog

19 opinii +dodaj

Umów wizytę 266 odwiedzin w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ RMED Centrum Medyczne: www.rmed.pl Dr n. med. Anna Erkiert-Polguj skończyła studia medyczne w… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ RMED Centrum Medyczne: www.rmed.pl

  Dr n. med. Anna Erkiert-Polguj skończyła studia medyczne w 2004 roku. W 2010 roku przedstawiła komisji egzaminacyjnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi swoją rozprawę doktorską pt.: "Udział wybranych chemokin, cząsteczek adhezyjnych i zjawiska apoptozy w patogenezie pemfigoidu", za którą przyznano jej tytuł doktora nauk medycznych (specjalność: wenerologia i dermatologia). W 2012 roku zdobyła uprawnienia i tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii.

  W ciągu swojej kariery naukowej opublikowała wiele prac naukowych, m.in. w czasopismach międzynarodowych: "Auris Nasus Larynx" i "Journal of Hearing Science" oraz krajowych: "Otolaryngologia Polska", "Postępy Dermatologii i Alergologii". Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Erkiert-Polguj

  Dr n. med. Anna Erkiert-Polguj specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, paznokci i włosów. Jako lekarz dermatolog nie zapomina, że zmiany skórne mogą świadczyć nie tylko o schorzeniach stricte dermatologicznych, lecz także o zaburzeniach metabolicznych, endokrynologicznych i hormonalnych. Zajmuje się leczeniem chorób przewlekłych skóry, takich jak łuszczyca i twardzina. Pomaga pacjentom cierpiącym na choroby alergiczne skóry (pokrzywka, atopowe zapalenie skóry – AZS). Stosuje terapię farmakologiczną, ponadto zajmuje się zagadnieniami w obrębie dermatologii estetycznej (w tym leczeniem trądziku).

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Choroby

 • trądzik
 • łuszczyca
 • atopowe zapalenie skóry
 • łojotok
 • łojotokowe zapalenie skóry

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
19 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Trudno wyrazić opinię po jednej wizycie, ale Pani Doktor zrobiła bardzo dobre wrażenie, widać, że podchodzi do każdego problemu poważnie, nie lekceważy pacjenta i nie bagatelizuje problemu (trądzik). Pani dr po wywiadzie i obejrzeniu zmian zaproponowała leczenie. Z wielką chęcią udam się na kolejną wizytę.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne BimedUsługa: badanie diagonostyczne

  Wspaniała Pani Doktor! Spokojna, cierpliwa, rzeczowa. Zrobiła pełen wywiad i sprawdziła całe ciało, pomimo iż przyszłam tylko z uczuleniem na twarzy. Przepisała leki, które szybko i skutecznie pomogły, starając się wybrać takie, które będę jak najmniej inwazyjne. Polecam wszystkim, dla mnie to jest wymarzony lekarz, który widać, że pracuje z powołania.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: wysypka

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dermatolog dr. Anny Ekiert -Polguj. Bardzo, miła, wyrozumiała i cierpliwa Pani doktor, która profesjonalnie podeszła do tematu i przepisałam mi leki. Polecam bardzo serdecznie!

 • R
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor skrupulatnie mnie zbadała i zrobiła rzeczowy wywiad, przepisała lek i wskazała gdzie mogę zrobić dodatkowe badania. Pani doktor jest bardzo miła, nie spieszy się badając, jest pozytywnie nastawiona do pacjenta. Szczerze polecam wizytę w jej gabinecie. Następnym razem już wiem gdzie się udać. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą poradę.

 • Super lekarz, pomagła mi przy powracającym wciąż problemu łuszczącej się skóry na przedramionach. Fantastyczna kobieta

 • D

  Wspaniały kontakt z lekarzem. Miła, rzeczowa - i co najważniejsze RZETELNA. Czekamy na efekty współpracy w walce z choroba. :)

 • Przemiła atmosfera, profesjonalne i indywidualne podejście do pacjetna, trafna diagnoza. Długoby można było wymieniać. Jestem bardzo zadowolona. Każdemu ze swoich znajomych z problemami dermatologicznymi polecam właśnie Panią doktor, bo jest najlepsza w swoim fachu w mojej ocenie.

 • T

  Przez wiele miesięcy borykałem się z problemem łuszczącej się skóry na plecach i nic nie pomagało. Dopiero po kilku wizytach u pani Anny udało się dobrać odpowiednią kurację. Polecam

 • Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u Pani Doktor. To na pewno zasługa doskonałej diagnozy, Pani Doktor to prawdziwa specjalistka! Polecam wszystkim!

 • Szczerze mogę polecić panią doktor pomogła mi z moi problemem (łupież pstry) uprzejma kobieta znająca się na swoim fachu!