dr n. med.

Anna Erkiert-Polguj

verifiedCreated with Sketch.

Dermatolog

23 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
14 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ RMED Centrum Medyczne: www.rmed.pl Dr n. med. Anna Erkiert-Polguj skończyła studia medyczne w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Profesjonalizm, dokładność, poświęcenie czasu i uwagi pacjentowi, miłe usposobienie. Kontakt pacjent lekarz na wysokim poziomie. Uzyskałam wszystkie interesujące mnie informacje.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani Doktor bardzo miła. Nie wiem czy jest dobrym diagnostą, ponieważ leczenie dopiero zostało rozpoczęte, a na efekty trzeba trochę poczekać. Wizyta przebiegła bardzo sprawnie. Czułam, że jestem pod dobrą, profesjonalną opieką. Mogę zdecydowanie polecić.

 • N

  Pani doktor jest kompetentną, miłą, osobą o zdecydowanie pozytywny podejściu do pacjenta i chyba w ogóle do życia, co udziela się także pacjentom. Bardzo jest zainteresowana stanem pacjenta (z punktu widzenia lekarza dermatologa) i nie ogranicza się wyłącznie do bezpośredniej przyczyny wizyty. Jej diagnoza opiera się na pełnym wywiadzie medycznym i szczegółowym przebadaniu. Pacjent wychodzi z pełną świadomością swojego stanu zdrowia w zakresie specjalizacji Pani doktor. Ryszard Pawlak.

 • A

  Byłam skonsultować moje znamiona barwnikowe badanie przeprowadzone bardzo dokładnie i profesjonalnie. Dr miła, uśmiechnięta i kontaktowa.
  Polecam.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Trudno wyrazić opinię po jednej wizycie, ale Pani Doktor zrobiła bardzo dobre wrażenie, widać, że podchodzi do każdego problemu poważnie, nie lekceważy pacjenta i nie bagatelizuje problemu (trądzik). Pani dr po wywiadzie i obejrzeniu zmian zaproponowała leczenie. Z wielką chęcią udam się na kolejną wizytę.

 • B
  Lokalizacja: Centrum Medyczne BimedUsługa: badanie diagonostyczne

  Wspaniała Pani Doktor! Spokojna, cierpliwa, rzeczowa. Zrobiła pełen wywiad i sprawdziła całe ciało, pomimo iż przyszłam tylko z uczuleniem na twarzy. Przepisała leki, które szybko i skutecznie pomogły, starając się wybrać takie, które będę jak najmniej inwazyjne. Polecam wszystkim, dla mnie to jest wymarzony lekarz, który widać, że pracuje z powołania.

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: wysypka

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani dermatolog dr. Anny Ekiert -Polguj. Bardzo, miła, wyrozumiała i cierpliwa Pani doktor, która profesjonalnie podeszła do tematu i przepisałam mi leki. Polecam bardzo serdecznie!

 • R
  Lokalizacja: RMED Centrum Medyczne NZOZUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Pani doktor skrupulatnie mnie zbadała i zrobiła rzeczowy wywiad, przepisała lek i wskazała gdzie mogę zrobić dodatkowe badania. Pani doktor jest bardzo miła, nie spieszy się badając, jest pozytywnie nastawiona do pacjenta. Szczerze polecam wizytę w jej gabinecie. Następnym razem już wiem gdzie się udać. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą poradę.

 • Super lekarz, pomagła mi przy powracającym wciąż problemu łuszczącej się skóry na przedramionach. Fantastyczna kobieta

 • D

  Wspaniały kontakt z lekarzem. Miła, rzeczowa - i co najważniejsze RZETELNA. Czekamy na efekty współpracy w walce z choroba. :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • POZOSTAŁE GODZINY PRZYJĘĆ NIE UJĘTE W KALENDARZU WIZYT DO UZGODNIENIA Z REJESTRACJĄ RMED Centrum Medyczne: www.rmed.pl

  Dr n. med. Anna Erkiert-Polguj skończyła studia medyczne w 2004 roku. W 2010 roku przedstawiła komisji egzaminacyjnej Uniwersytetu Medycznego w Łodzi swoją rozprawę doktorską pt.: "Udział wybranych chemokin, cząsteczek adhezyjnych i zjawiska apoptozy w patogenezie pemfigoidu", za którą przyznano jej tytuł doktora nauk medycznych (specjalność: wenerologia i dermatologia). W 2012 roku zdobyła uprawnienia i tytuł specjalisty z zakresu dermatologii i wenerologii.

  W ciągu swojej kariery naukowej opublikowała wiele prac naukowych, m.in. w czasopismach międzynarodowych: "Auris Nasus Larynx" i "Journal of Hearing Science" oraz krajowych: "Otolaryngologia Polska", "Postępy Dermatologii i Alergologii". Zabiegi, w których specjalizuje się dr n. med. A. Erkiert-Polguj

  Dr n. med. Anna Erkiert-Polguj specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, paznokci i włosów. Jako lekarz dermatolog nie zapomina, że zmiany skórne mogą świadczyć nie tylko o schorzeniach stricte dermatologicznych, lecz także o zaburzeniach metabolicznych, endokrynologicznych i hormonalnych. Zajmuje się leczeniem chorób przewlekłych skóry, takich jak łuszczyca i twardzina. Pomaga pacjentom cierpiącym na choroby alergiczne skóry (pokrzywka, atopowe zapalenie skóry – AZS). Stosuje terapię farmakologiczną, ponadto zajmuje się zagadnieniami w obrębie dermatologii estetycznej (w tym leczeniem trądziku).

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Zdjęcia