dr n. med.

Anna Dyszyńska

Dermatolog

Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam Trądzik męczy mnie od 15 lat. I raz wystąpił na początku liceum (zapewne problem dojrzewania) aby pod koniec liceum i przez 2 lata studiów dawać tylko okresowo o sobie znać - w tym czasie kuracja z benzacne, mydło siarkowe, cynk oraz szampon selsun blue. Na III roku studiów nastąpiło znaczne pogorszenie… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Dyszyńska

  Przede wszystkim zrobiłabym badanie skóry (np. pod kątem rogowacenia). Sprawdziłbym tzw. ogniska zakażenia (zeby, zatoki, ale też helicobacter pylori, moe drożdzaki i lamblie w przewodzie pokarmowym).… Więcej

 • Przyluszczyca ostra

  Witam moja corka 11 lat od grudnia choruje na przyluszczyce ostra jest po antybiotyku ospen 14 dni metypred 3 miesiace i naswietleniach 25 razy smarujemy masciami z erytromecyna witaminami dalej wychodza nowe wypryski czy to taka choroba ktora jest bez konca , czy jest jakis srodek na ta chorobe czy… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Dyszyńska

  1. Stosowane leczenie jest raczej typowe i czas trwania leczenia również. 2. etiologia przyłuszczyc nie jest do końca poznana- czyli trudno określić przyczynę.3. Postać ostra może przejść w przewlekłą.… Więcej

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w "mojej" W-wie, uzupełniałam w Niemczech- uzyskując tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Monachijskim. Obecnie prowadzę konsultacyjny gabinet dermatologiczno-kosmetologiczny Kosmetoderm na Ursusie. Od wielu lat specjalizuję się szczególnie w leczeniu trądzika pospolitego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo miła i kompetentna Pani doktor.byłam z małym dzieckiem i nie przepisuje leków od tak.najpierw badania i konkretne ustalenie przyczyny problemu.i tak zawsze powinno być w szczególności jeśli chodzi o dzieci.wierze ze i nam Pani doktor pomoże uporać się z problemami skórnymi córci.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Do P.Doktor poszłam z polecenia moja choroba to problem twarzą i wypadanie włosów ,posiada dużą wiedzę na temat chorób. Na chwilę obecną jest parę recept do wykupienia i za miesiąc kolejna wizyta , jestem zadowolona .Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Polecam z całego serca wszystkim borykającym się z trądzikiem!
  Dzięki wnikliwej konsultacji i zleconym badaniom Pani doktor udało się znaleźć przyczynę trądziku. Pani dermatolog podjeła się dodatkowego leczenia, którego odmowił mi mój lekarz internista!. Dzięki temu stan mojej skóry poprawił się! Bardzo dobry kontakt emailowy w razie jakichkolwiek pytań chętnie służy pomocą.Teraz jestem w trakcie kuracji naromiast już widzę ogromną poprawę!
  Bardzo dziękuję Pani doktor!

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-04-27

  Zawsze powtarzam,że skóra/włosy/paznokcie to obraz naszego stanu zdrowia, ogólnie samopoczucia. Dlatego konieczne jest kompleksowe spojrzenie na problemy zdrowotne pacjenta :)

 • M
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo dobry specjalista. Kiedy juz myslalam ze moja twarz nigdy nie bedzie zdrowa i w dobrej kondyncji Pani doktoe przeprowadzilo dokladna analize i dobrala odpowiednie leczenie. Teraz zostaly do wyleczenia juz tylko blizny i bede mogla wyjsc smialo chociaz do sklepu bez makijazu z podniesiona glowa ;) dziekuje :)

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-04-27

  Blizny to już bardziej domena medycyny estetycznej, czasem kosmetyki- niemniej mam nadzieję,że także ten etap leczenia przebiegnie pomyślnie :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: wizyta kontrolna

  Jestem bardzo zadowolona z dwóch wizyt w gabinecie Pani Doktor. Obie wizyty trwały dość długo i wywiad był przeprowadzony wnikliwie. Na pierwszej wizycie Pani Doktor zbadała moją cerę komputerowo i dobrała odpowiednie leki. Mimo tego, że moje problemy ze skórą wynikają raczej z problemów natury hormonalnej i innych dolegliwości, dzięki zaproponowanemu leczeniu, odpowiedniej pielęgnacji, a także zmianie nawyków żywieniowych udało mi się w stopniu satysfakcjonującym opanować moją cerę. Z Panią Doktor można się też skontaktować mailowo w razie pytań lub wątpliwości i jest to kontakt bezproblemowy. Zdecydowanie polecam.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-04-27

  Dziękuję :) Rzeczywiście wizyta w moim gabinecie jest przewidziana na 30 minut, co czasem bywa nawet zbyt krótko. I oczywiście bardzo ważne jest kompleksowe podejście do problemu, w tym zmiana stylu życia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Otrzymałam konkretne zalecenia pielęgnacyjne i po raz pierwszy usłyszałam od dermatologa o najbardziej prawdopodobnej przyczynie trądziku - nadmiernemu rogowaceniu się skóry. Doktor przeprowadziła szeroki wywiad i zleciła inne badania, żeby wyeliminować inne przyczyny trądziku. Polecam!

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-03-13

  W trakcie pracy nauczyłam się bardzo cenić możliwość obejrzenia skóry komputerowo (aramo)- bez uwzględnienia widocznych wówczas aspektów nie da się prawidłowo ustalić priorytetów leczenia i profilaktyki. W przypadku trądziku- jeśli leczymy np. antybiotykiem, zmiany ropne ustępują- jednak jeśłi nie zadbamy o prawidłowy stan skóry- problem szybko nawraca.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo angażuje się w sprawy pacjenta, wizyta trwała ponad poł ha. Zaproponowała również kontakt mailowy, wszysto zostało wytłumaczone i jasno przekazane, same konkrety :) z calą pewnością można polecić Panią Doktor innym pacjentom :)

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-03-13

  Możliwość kontaktu emailowego jest ważna, zwłaszcza, ze nie wszyscy moi Pacjenci mieszkają w Warszawie; druga sprawa,zależy mi na dobrym poprowadzeniu terapii, a w przypadku gabinetu prywatnego, wizyty są-mimo obniżonej ceny wizyt kontrolnych- także finansowym obciążeniem dla Pacjenta...

 • M

  Pani doktor indywidualnie podchodzi do pacjenta, daje przejrzyste wskazówki co do stosowania leków, zwraca uwagę na zalecenia dietetyczne i dodatkowe przyczyny występowania trądzikowych zmian skórnych. Zleca wykonywanie dodatkowych badań, by nie leczyć pacjenta w ciemno. Ma czas dla pacjenta, nie spieszy się i odpowiada na postawione pytania.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-03-13

  To zaleta posiadania własnego gabinetu- można ustalić dłuższy czas wizyty :) Trądzik ma z reguły wiele przyczyn, rożnie ważnych w odniesieniu do poszczególnych osób- zresztą, również pod tym względem ciągle uczę się czegoś nowego....

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Pani Doktor jest bardzo miłą i kulturalną osobą, szuka źródeł problemu, a nie tylko przepisuje doraźne środki leczące objawy choroby. Byłam już pacjentką innych dermatologów, ale Pani Doktor jest pierwszym lekarzem, który zlecił wykonanie badań i polecił konsultacje z endokrynologiem i internistą. Ponadto Pani Doktor zawsze odpisuje na maile, jeśli mam jakieś wątpliwości albo jeśli o czymś zapomnę. Po raz pierwszy czuję, że mój trądzik jest do opanowania i wiem, że jestem w dobrych rękach. Bardzo polecam Panią Doktor każdemu, kto boryka się z problemami dermatologicznymi.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-02-28

  Bardzo mi zależy na dotarciu do przyczyn problemu-aczkolwiek nie zawsze jest to łatwe czy nawet, ze względu na braki w naszej wiedzy/metodach badawczych-możliwe. Cenię też sobie nie istniejący chyba u nas zwyczaj "listów lekarskich" czyli korespondencyjnych konsultacji pomiędzy lekarzami zajmującymi się danym pacjentem. Rodzajem takiego koordynatora miał być lekarz poz, wyszło, jak wyszło :) wiec czasem przejmuje trochę jakby jego funkcję :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest to pierwszy lekarz dermatolog, który chce spróbować zdiagnozować przyczynę moich dolegliwości a nie tylko skutek, który jest widoczny na skórze. Pani Doktor na wizycie przeprowadziła wnikliwy wywiad, sprawdzała składy leków w leksykonie, czy w moim przypadku coś mi nie zaszkodzi, szukała jeszcze dodatkowych informacji w jakiejś książce. Odpowiedziała na wszystkie moje pytania. Jestem bardzo zadowolona i pełna nadziej, że leczenie przyniesie skutek. Bardzo polecam Panią Doktor.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-02-02

  Dopiero stosunkowo niedawno nauczyłam się doceniać rolę np. programu komputerowego+ urządzenia aramo do badania skóry i włosów. Nie ma zresztą dużo tego typu "urządzeń" dla dermatologów. Teraz widzę, jak bardzo tego typu badanie zwiększa skuteczność leczenia. Natomiast znalezienie przyczyny jest jedynym skutecznym sposobem trwałego pozbycia się problemu-a przynajmniej daje informację, dlaczego i na co nalezy uważać i co może spowodować nawrót lub pogorszenie...