dr n. med.

Anna Dyszyńska

Dermatolog

Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam, czy po 30 minutach od posmarowania Differinem można nałożyć balsam łagodzący cicaplast B5? Chciałbym się upewnić, że balsam ten nie wpłynie w jakiś znaczący sposób na Differin. (p.s. w poprzednim pytaniu wdarła się literówka w nazwie balsamu, więc powtarzam)

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Dyszyńska

  Raczej nie powinien.

 • często mam opryszczkę na twarzy mam wrażenie że problem z porażeniem nerwów buzi i oczów jest związana z ta przyczyną , gdyż innych lekarzy już przeszłam i nikt nie ma pomysłu dlaczego cierpię byłam prze leczona heviranem metronidazolem przez 2 miesiące i problem powraca czy nie powinnam być skierowana… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Dyszyńska

  Proponowałabym konsultację z lekarzem chorób zakaźnych i neurologiem.Czy sprawdzano np. borelię?

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w "mojej" W-wie, uzupełniałam w Niemczech- uzyskując tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Monachijskim. Obecnie prowadzę konsultacyjny gabinet dermatologiczno-kosmetologiczny Kosmetoderm na Ursusie. Od wielu lat specjalizuję się szczególnie w leczeniu trądzika pospolitego.

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Profesjonalne podejście lekarza do pacjenta, szczegółowy wywiad, ustalony i omówiony plan leczenia, łącznie z dokładnym rozpisaniem na poszczególne dni.
  Dziś już mogę powiedzieć że leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr w pełni profesjonalnie podeszła do mnie jako pacjenta. Poświęciła mi przewidziane pół godziny w pełni. Zrobiła wywiad lekarski, pod wieloma kątami ustaliła diagnozę i leczenie. Dodatkowo oprócz strony medycznej zajęła się problemem od strony kosmetycznej. Szczegółowo ustaliła i omówiła ze mną plan leczenia i rozpisała go na poszczególne dni.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarka. Przez wiele lat miałam problem z zapaleniem skóry wokół ust. Odwiedziłam wielu dermatologów... Dopiero P. Dyszyńska temu zaradziła. Polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Supia się nad postawieniem właściwej diagnozy, ocenia ogólny stan pacjenta, przeprowadza szczegłowy wywiad, zleca wykonanie badań dignostycznych i dopiero rozpoczyna terapię.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Wystawiam opinię już po miesiącu od czasu, gdzy odbyła się moja pierwsza konsultacja z Panią Doktor. Poziom i podejście do klienta jest rewelacyjne, Pani zadała mnie bardzo dużo pytań, przedstawiła mi kilka metod walki z trądzikiem i wskazała, która jest dla mnie najlepsza. Zmianom uległ mój sposób pielęgnacji , została uwzględniona wrażliwość mojej cery, o której się dowiedziałam dopiero na wizycie. Pani Doktor wszystko dokładnie opisała, poleciła środki, nawet te dotyczące makijażu. Po miesiącu widzę, że jestem na krok do przodu w walce z trądzikiem za co Pani bardzo dziękuję. Jest to kolejny raz, kiedy udowadniam sobie, że za profesjonalne podejście można i trzeba płacić.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz bardzo kompetentny, miły dokładnie wytłumaczy rodzaj choroby i branie leków, możliwy kontakt e-mailowy

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo miła i kompetentna Pani doktor.byłam z małym dzieckiem i nie przepisuje leków od tak.najpierw badania i konkretne ustalenie przyczyny problemu.i tak zawsze powinno być w szczególności jeśli chodzi o dzieci.wierze ze i nam Pani doktor pomoże uporać się z problemami skórnymi córci.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Do P.Doktor poszłam z polecenia moja choroba to problem twarzą i wypadanie włosów ,posiada dużą wiedzę na temat chorób. Na chwilę obecną jest parę recept do wykupienia i za miesiąc kolejna wizyta , jestem zadowolona .Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Polecam z całego serca wszystkim borykającym się z trądzikiem!
  Dzięki wnikliwej konsultacji i zleconym badaniom Pani doktor udało się znaleźć przyczynę trądziku. Pani dermatolog podjeła się dodatkowego leczenia, którego odmowił mi mój lekarz internista!. Dzięki temu stan mojej skóry poprawił się! Bardzo dobry kontakt emailowy w razie jakichkolwiek pytań chętnie służy pomocą.Teraz jestem w trakcie kuracji naromiast już widzę ogromną poprawę!
  Bardzo dziękuję Pani doktor!

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-04-27

  Zawsze powtarzam,że skóra/włosy/paznokcie to obraz naszego stanu zdrowia, ogólnie samopoczucia. Dlatego konieczne jest kompleksowe spojrzenie na problemy zdrowotne pacjenta :)

 • M
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Bardzo dobry specjalista. Kiedy juz myslalam ze moja twarz nigdy nie bedzie zdrowa i w dobrej kondyncji Pani doktoe przeprowadzilo dokladna analize i dobrala odpowiednie leczenie. Teraz zostaly do wyleczenia juz tylko blizny i bede mogla wyjsc smialo chociaz do sklepu bez makijazu z podniesiona glowa ;) dziekuje :)

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-04-27

  Blizny to już bardziej domena medycyny estetycznej, czasem kosmetyki- niemniej mam nadzieję,że także ten etap leczenia przebiegnie pomyślnie :)