dr n. med.

Anna Dyszyńska

Dermatolog

187 opinii +dodaj

Umów wizytę 1705 odwiedzin w ciągu 30 dni

Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (289)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w "mojej" W-wie, uzupełniałam w Niemczech- uzyskując tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Monachijskim. Obecnie prowadzę konsultacyjny gabinet dermatologiczno-kosmetologiczny Kosmetoderm na Ursusie. Od wielu lat specjalizuję się szczególnie w leczeniu trądzika pospolitego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ukończone szkoły

 • Warszawski Uniwersytet Medyczny

Choroby

 • choroby skóry
 • trądzik różowaty
 • trądzik pospolity
 • łuszczyca
 • grzybica
 • alergia
 • grzybica paznokci
więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
187 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Z powodu wielu wcześniejszych wizyt u innych specjalistów postanowiłam wstrzymać się z wystawieniem opinii do uzyskania efektów. W moim przypadku pomoc Pani Anny dała pozytywne efekty. Podejście do pacjenta bardzo indywidualne, dodatkowo chęć odnalezienia przyczyn zaistniałego stanu. Pozytywnie oceniam kontakt z Panią- z wynikami badań i wątpliwościami kontaktowałam się poprzez pocztę elektroniczną i uzyskiwałam szybkie odpowiedzi. Stan mojej cery znacznie się poprawił. Szczerze polecam !

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Bardzo sympatyczna i rzeczowa Pani Doktor. Duża wiedza i profesjonalne podejście do pacjenta -. człowieka.... Bardzo dziękuję za pomoc i pozdrawiam serdecznie Beata

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-12-13

  Również pozdrawiam :) Nie wiem ,jak to sformułować- ale cieszę się, że udaje mi się nie być tylko rodzajem automatu do leczenia :)

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor posiada duża wiedzę oraz doświadczenie, co widać przy rozmowie. Szybko znalazła powód moich problemów ze skórą.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-12-13

  Mam nadzieję,że skutecznie. W dermatologii rzeczywiście doświadczenie lekarza jest bardzo ważne, mało opieramy się na badaniach diagnostycznych. Cieszy mnie Pana pozytywna opinia :)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta u Pani Doktor zaliczam do bardzo udanych. Pani Doktor szybko rozpoznała moją przypadłość na buzi i zaleciła leczenie. Mam nadzieje, że się uda ;) Na pewno jestem pozytywnej myśli bo wiem, że trafiłam na fachowca. Serdecznie polecam wizyty u Pani Doktor.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-12-13

  Nie chciałabym zapeszyć, ale...:)

 • A
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Bardzo indywidualne podejście do pacjenta .Córka walczyła z trądzikiem od kilku miesięcy ,wystarczyła jedna wizyta by Pani Doktor dobrała odpowiednie leczenie .Po ok 2 miesiącach praktycznie brak zmian ropnych ,teraz czas regeneracji skóry.Druga córka okropne kurzajki ,wiele wizyt u różnych dermatologów ,hektolitry wylanych i wysmarowanych specyfików.Leczenie bez żadnego rezultatu.Jedna wizyta nakreślony plan leczenia i zaczynamy walkę .Pani Doktor wszystko dokładnie wyjaśnia , jest bardzo kompetentna i sympatyczna.Polecam z czystym sumieniem.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-12-13

  Bardzo się cieszę- nie zawsze udaje si e uzyskać szybki efekt, a mając nastolatkę w domu, wiem , jakie to ważne. Oczywiście trzeba "trzymać rękę na pulsie" i pilnować uzyskanych efektów :)

 • N
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Najlepszy dermatolog u którego do tej pory byłam! Serdecznie polecam tą Panią doktor! Konkretny wywiad, idealnie dobrane leki.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-11-30

  Bardzo dziękuję-aczkolwiek oczywiście w doborze leków jest tez kwestia szczęscia:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalne podejście. Wywiad, badanie, a następnie wybór odpowiedniego leczenia. Otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Polecam

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-11-30

  Staram się odpowiedzieć na pytania, również emailowo :)

 • Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: Usunięcie przebarwień

  Pani Anna Dyszyńska zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Widać że jest pewna tego co mówi, zajęła się moim problemem profesjonalnie, a przy okazji poradziła jak mam dbać o swoją skórę na co dzień. Odpowiedziała na moje pytania i dostałam wszystko na piśmie, żebym nie musiała pamiętać. Polecam.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-11-30

  Wychodzę z założenia, że niestety wszystkiego, co jest mówione na wizycie, nie da się zapamiętać-i ,oczywiście ważne jest podejście kompleksowe, czyli pielęgnacja skóry jak najbardziej :)

 • Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Polecam- nic dodac nic ująć.Konsultacja 30minut, ja byłem 50minut.Bez stresu, obsługa kompleksowa i fachowa.Naprawde polecam

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-11-30

  Owszem, uważam, że długość wizyty musi być dostosowana do potrzeb pacjenta. Niestety, jest to ze względu na koszta możliwe tylko w gabinecie prywatnym...

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Zdecydowanie nie polecam wizyt u Pani Doktor. Od trzech lat borykam się z trądzikiem na twarzy, przy czym leczenie zewnętrznie antybiotykami i wenętrzenie tertacykliną (u innego dermatologa) dało rezulat na 5 miesięcy a potem trądzik wrócił w większym nasileniu. Byłam u Pani Doktor trzy razy. Na pierwszej wizycie przepisała Axotret (pochodna izotrexiny)w dawce 10 mg dziennie oraz dwa antybiotyki. Pani Doktor zapewniła, że do dwóch miesięcy nastąpi znaczna poprawa. Było wręcz przeciwnie, od początku leczenia pojawiły się nowe krosty i taki stan utrzymywał się niezmiennie przez 5 kolejnych miesięcy. Nie byo żadnej poprawy, a Pani Doktor wciąż proponowała małę dawki axotretu i antybiotyki. Zrezygnowałam z leczenia u niej. Poszłam do endokrynologa, zrobiłąm badania i okazało się, że trądzik ma podłoże hormonalne, a dwóch kolejnych dermatologów, do których poszłam zdecydowanie zanegowało zaleconą przez pania Doktor terapię, tj połączenie axotretu z antybiotykami. Mam nadzieję, że zalecona mi obecnie przez endokrynologa i dermatologa kuracja zwiekszoną dawką axotretu i hormonami przyniesie w końcu oczekiwane rezultaty, bo pół roku leczenia u Pani Doktor było dla mnie meczarnia.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-11-30

  Nie jest możliwe osiągniecie sukcesu u WSZYSTKICH pacjentów. Trądzik ma bardzo często podłoże m.in. hormonalne i wówczas oczywiście wszelkie inne leczenie nie jest wystarczająco skuteczne. Natomiast ZAWSZE pytam o zaburzenia cyklu miesiaczkowego i proponuje wykonanie badań hormonalnych. Niestety, sa one kosztowne dla pacjenta, zwłaszcza, jeśli mają być dokładne. Wobec tego trudno mi ZMUSIĆ pacjentki do ich wykonywania :) Natomiast kombinowanie retinoidów z antybiotykami nie jest absolutnie czymś nowym ani kuriozalnym.