dr n. med.

Anna Dyszyńska

Dermatolog

Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w… więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam, ile dni po zakończeniu kuracji lekiem Acnatac trzeba odczekać zanim można wyjść na słońce, bez ryzyka wywołania działań niepożądanych wynikających ze stosowania leku? Nie mówię o intensywnym opalaniu, tylko o umiarkowanej ekspozycji przy słonecznej pogodzie (spacery trochę w cieniu, trochę w słońcu… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Dyszyńska

  W zasadzie na warunkach opisanych powyżej nie ma konieczności "odczekiwania".

 • Czy aknenormin może powodować zwiększenie kwasu moczowego we krwi? Poza tym nerki i wątroba działają prawidłowo. Mój dermatolog nie zwrócił na to uwagi, kazał przyjmować nadal lek w takiej samej dawce 2razy po 1 tab. Objawy, które mnie zaniepokoiły to częste oddawanie moczu i od czasu do czasu ból kostek… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Dyszyńska

  Oczywiscie pewności nie ma, ale raczej wymienionych objawów nie spowodował aknenormin w tej dawce. Poszukałabym też innych przyczyn.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w "mojej" W-wie, uzupełniałam w Niemczech- uzyskując tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Monachijskim. Obecnie prowadzę konsultacyjny gabinet dermatologiczno-kosmetologiczny Kosmetoderm na Ursusie. Od wielu lat specjalizuję się szczególnie w leczeniu trądzika pospolitego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
179 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Polecam- nic dodac nic ująć.Konsultacja 30minut, ja byłem 50minut.Bez stresu, obsługa kompleksowa i fachowa.Naprawde polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Zdecydowanie nie polecam wizyt u Pani Doktor. Od trzech lat borykam się z trądzikiem na twarzy, przy czym leczenie zewnętrznie antybiotykami i wenętrzenie tertacykliną (u innego dermatologa) dało rezulat na 5 miesięcy a potem trądzik wrócił w większym nasileniu. Byłam u Pani Doktor trzy razy. Na pierwszej wizycie przepisała Axotret (pochodna izotrexiny)w dawce 10 mg dziennie oraz dwa antybiotyki. Pani Doktor zapewniła, że do dwóch miesięcy nastąpi znaczna poprawa. Było wręcz przeciwnie, od początku leczenia pojawiły się nowe krosty i taki stan utrzymywał się niezmiennie przez 5 kolejnych miesięcy. Nie byo żadnej poprawy, a Pani Doktor wciąż proponowała małę dawki axotretu i antybiotyki. Zrezygnowałam z leczenia u niej. Poszłam do endokrynologa, zrobiłąm badania i okazało się, że trądzik ma podłoże hormonalne, a dwóch kolejnych dermatologów, do których poszłam zdecydowanie zanegowało zaleconą przez pania Doktor terapię, tj połączenie axotretu z antybiotykami. Mam nadzieję, że zalecona mi obecnie przez endokrynologa i dermatologa kuracja zwiekszoną dawką axotretu i hormonami przyniesie w końcu oczekiwane rezultaty, bo pół roku leczenia u Pani Doktor było dla mnie meczarnia.

 • P
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Pani doktor to lekarz z powołania. Na wizycie byłam dawno, z powodu zmiany miejsca zamieszkania musiałam zmienić lekarza, ale uważam, że Pani Doktor jest najlepsza. Po dzień dzisiejszy odpowiada na maile. Szczerze polecam. Minusów nie widzę.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Pani doktor pomogła mi uporać się z trądzikiem. Jest wyrozumiałą i profesjonalną osobą. Współpraca przebiegła bardzo przyjemnie i bezproblemowo. Gdy miałam wątpliwości zawsze mogłam skontaktować się emailem i otrzymywałam szybką i treściwą odpowiedź.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz, który poświęca dużo czasu dla pacjenta. Jak dla mnie fachowiec w swojej dziedzinie i do tego cena wizyty kontrolnej bezkonkurencyjna (jakość znakomita). Zdecydowanie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Konkretnie, rzetelnie, wyczerpująco i uprzejmie. No i stosunkowo niedrogo, jak na ceny warszawskich specjalistów.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Jestem dopiero po pierwszej wizycie. Pierwsze wrażenie: wszystko punktualnie, pani doktor niezwykle cierpliwa, wnikliwie bada problem (wywiad, badanie skory), wszystko przebiega w bardzo komfortowej atmosferze dla pacjenta i jego problemu/frustracji. Kuracja dobrze opisana z podziałem na poszczególne dni. Na dodatkowe pytania w mailu pani doktor odpowiada błyskawicznie. Cena za wizytę i terminarz zapisów wg mnie ok (pierwsza wizyta 120zl), biorąc pod uwagę stawki za wizytę u specjalisty i czas oczekiwania. W moim przypadku wizyta trwała dłużej niz było wyznaczone, nie odczuwałam presji ani pośpiechu. Celem było dokładne zbadanie problemu i wytłumaczenie metod działania. Na tym etapie z pewnością polecam!! bede rownież dodawać opinie po wizytach kontrolnych z przebiegu diagnozy i leczenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta bardzo udana i merytoryczna. Pani doktor szczegolowo i chetnie opowiadala mi o krokach leczenia. Mila i sympatyczna osoba. Szukajaca rozwiazan problemu pacjenta wieloplaszczyznowo, nie zamykajaca sie w jednym schemacie. Czas spedzony w gabinecie przeszlo 50 minut pierwszy raz spotkalem sie z tak odpowiedzialnym podejsciem do pacjenta. Te wszystkie mile i pozytywne opinie na portalu, sa uzasadnione. Pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo polecam Panią lekarz, ze względu na możliwość konsultowania wszystkich problemów, brak pośpiechu, profesjonalizm i odpowiedni dobór terapii. Wizyta w miłej atmosferze

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-31

  Miło mi :) Rzeczywiście przeznaczam nietypowo dużo czasu na wizytę Pacjenta (30 min)-aczkolwiek i to jest czasem za mało. Mimo dostępu do wiedzy- internet itp, niektóre problemy trzeba po prostu przegadać :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Miła atmosfera. Profesjonalne podejście do klienta. Wizyta na tyle długa że wystarcza by porozmawiać o wszystkich swoich problemach skórnych. Pani Doktor drukuje wszystkie potrzebne informacje co odnośnie problemu i sposobu leczenia. Drobnostka a bardzo cieszy. Nic dodać nic ująć. Po prostu polecam ! :)

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  Będąc (na szczęście, odpukać, wyjątkowo) pacjentem, nauczyłam się, jak trudno zapamiętać zalecenia lekarza zwłaszcza, gdy nie chodzi tylko o "1 tbl dwa razy dziennie). Ja mówię raczej dużo, często w trakcie wizyty wraz z Pacjentem zmieniamy trochę podejście do leczenia (np. ze względu na rodzaj pracy, uroczystości rodzinne itp)-więc spisanie ustaleń jest rzeczywiście bardzo ważne.