dr n. med.

Anna Dyszyńska

Dermatolog

Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Witam, ile dni po zakończeniu kuracji lekiem Acnatac trzeba odczekać zanim można wyjść na słońce, bez ryzyka wywołania działań niepożądanych wynikających ze stosowania leku? Nie mówię o intensywnym opalaniu, tylko o umiarkowanej ekspozycji przy słonecznej pogodzie (spacery trochę w cieniu, trochę w słońcu… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Dyszyńska

  W zasadzie na warunkach opisanych powyżej nie ma konieczności "odczekiwania".

 • Czy aknenormin może powodować zwiększenie kwasu moczowego we krwi? Poza tym nerki i wątroba działają prawidłowo. Mój dermatolog nie zwrócił na to uwagi, kazał przyjmować nadal lek w takiej samej dawce 2razy po 1 tab. Objawy, które mnie zaniepokoiły to częste oddawanie moczu i od czasu do czasu ból kostek… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Anna Dyszyńska

  Oczywiscie pewności nie ma, ale raczej wymienionych objawów nie spowodował aknenormin w tej dawce. Poszukałabym też innych przyczyn.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem lekarzem dermatologiem, ponadto ukończyłam studia podyplomowe w zakresie kosmetologii. Swoje doświadczenie zawodowe, zbierane w moim rodzinnym Przemyślu a następnie, teraz w "mojej" W-wie, uzupełniałam w Niemczech- uzyskując tytuł doktora nauk medycznych na Uniwersytecie Monachijskim. Obecnie prowadzę konsultacyjny gabinet dermatologiczno-kosmetologiczny Kosmetoderm na Ursusie. Od wielu lat specjalizuję się szczególnie w leczeniu trądzika pospolitego.

Specjalizacje

 • Dermatologia i wenerologia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
171 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: konsultacje dermatologiczne

  Miła atmosfera. Profesjonalne podejście do klienta. Wizyta na tyle długa że wystarcza by porozmawiać o wszystkich swoich problemach skórnych. Pani Doktor drukuje wszystkie potrzebne informacje co odnośnie problemu i sposobu leczenia. Drobnostka a bardzo cieszy. Nic dodać nic ująć. Po prostu polecam ! :)

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  Będąc (na szczęście, odpukać, wyjątkowo) pacjentem, nauczyłam się, jak trudno zapamiętać zalecenia lekarza zwłaszcza, gdy nie chodzi tylko o "1 tbl dwa razy dziennie). Ja mówię raczej dużo, często w trakcie wizyty wraz z Pacjentem zmieniamy trochę podejście do leczenia (np. ze względu na rodzaj pracy, uroczystości rodzinne itp)-więc spisanie ustaleń jest rzeczywiście bardzo ważne.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Profesjonalne podejście lekarza do pacjenta, szczegółowy wywiad, ustalony i omówiony plan leczenia, łącznie z dokładnym rozpisaniem na poszczególne dni.
  Dziś już mogę powiedzieć że leczenie przyniosło oczekiwane efekty. Polecam

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  Bardzo się cieszę- ale proszę pamiętać, że to Pani się leczy, ja tylko pomagam :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani dr w pełni profesjonalnie podeszła do mnie jako pacjenta. Poświęciła mi przewidziane pół godziny w pełni. Zrobiła wywiad lekarski, pod wieloma kątami ustaliła diagnozę i leczenie. Dodatkowo oprócz strony medycznej zajęła się problemem od strony kosmetycznej. Szczegółowo ustaliła i omówiła ze mną plan leczenia i rozpisała go na poszczególne dni.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  W przypadku problemów ze skórą twarzy, ale nie tylko- kosmetyka bywa kluczowym elementem leczenia. Np. bardzo często zdarza się, zę osoby z problemem tłustej, odwodnionej ale zrogowaciałej skóry odbieraja swoją skóra jako suchą, po prostu takie odczucie. Mozna sobie jednak wyobrazic, jakie mogą być efekty intensywnego natłuszczania takiej skóry !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super lekarka. Przez wiele lat miałam problem z zapaleniem skóry wokół ust. Odwiedziłam wielu dermatologów... Dopiero P. Dyszyńska temu zaradziła. Polecam!!!

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  Cieszę się :) Zdaję sobie sprawę, jak- zwłaszcza przy takiej lokalizacji zmian-problemy skórne mogą być dokuczliwe.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Supia się nad postawieniem właściwej diagnozy, ocenia ogólny stan pacjenta, przeprowadza szczegłowy wywiad, zleca wykonanie badań dignostycznych i dopiero rozpoczyna terapię.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  Jak często mówię, stan naszej skóry i włosów jest odzwierciedleniem stanu naszego zdrowia i samopoczucia. Po latach praktyki nauczyłam sie, jak bardzo ważne jest, aby o tym prostym fakcie pamiętac :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-Kosmetologiczny

  Wystawiam opinię już po miesiącu od czasu, gdzy odbyła się moja pierwsza konsultacja z Panią Doktor. Poziom i podejście do klienta jest rewelacyjne, Pani zadała mnie bardzo dużo pytań, przedstawiła mi kilka metod walki z trądzikiem i wskazała, która jest dla mnie najlepsza. Zmianom uległ mój sposób pielęgnacji , została uwzględniona wrażliwość mojej cery, o której się dowiedziałam dopiero na wizycie. Pani Doktor wszystko dokładnie opisała, poleciła środki, nawet te dotyczące makijażu. Po miesiącu widzę, że jestem na krok do przodu w walce z trądzikiem za co Pani bardzo dziękuję. Jest to kolejny raz, kiedy udowadniam sobie, że za profesjonalne podejście można i trzeba płacić.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  Dziękuję bardzo za zamieszczenie opinii i miłe słowa na mój temat- jak już kiedyś wspominałam, bardzo doceniam możliwość przebadania skóry aparatem aramo. Niejednokrotnie zdarza mi się zdziwić- np. właśnie okazuje się, ze osoba z trądzikiem ma bardzo wrażliwą skóra ze skłonnościa do naczynek... i trzeba zmieniac pierwotną koncepcję leczenia :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  lekarz bardzo kompetentny, miły dokładnie wytłumaczy rodzaj choroby i branie leków, możliwy kontakt e-mailowy

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  Dziękuję, staram się także, żeby wizyta u mnie nie była torturą dla Pacjenta :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  bardzo miła i kompetentna Pani doktor.byłam z małym dzieckiem i nie przepisuje leków od tak.najpierw badania i konkretne ustalenie przyczyny problemu.i tak zawsze powinno być w szczególności jeśli chodzi o dzieci.wierze ze i nam Pani doktor pomoże uporać się z problemami skórnymi córci.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  Staram się mieć odpowiednio dużo czasu dla Pacjenta (wizyta 30 minutowa daje takie możliwości). Oczywiście dokładny wywiad bardzo zwiększa skuteczność leczenia :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Do P.Doktor poszłam z polecenia moja choroba to problem twarzą i wypadanie włosów ,posiada dużą wiedzę na temat chorób. Na chwilę obecną jest parę recept do wykupienia i za miesiąc kolejna wizyta , jestem zadowolona .Polecam.

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-08-04

  Istotnym minusem wizyt u mnie bywa wykupywanie recept :) Niestety, nie zawsze da się leczyć dobrze i tanio :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: KosmetoDerm Konsultacyjny Gabinet Dermatologiczno-KosmetologicznyUsługa: pierwsza wizyta

  Polecam z całego serca wszystkim borykającym się z trądzikiem!
  Dzięki wnikliwej konsultacji i zleconym badaniom Pani doktor udało się znaleźć przyczynę trądziku. Pani dermatolog podjeła się dodatkowego leczenia, którego odmowił mi mój lekarz internista!. Dzięki temu stan mojej skóry poprawił się! Bardzo dobry kontakt emailowy w razie jakichkolwiek pytań chętnie służy pomocą.Teraz jestem w trakcie kuracji naromiast już widzę ogromną poprawę!
  Bardzo dziękuję Pani doktor!

  dr n. med. Anna Dyszyńska2017-04-27

  Zawsze powtarzam,że skóra/włosy/paznokcie to obraz naszego stanu zdrowia, ogólnie samopoczucia. Dlatego konieczne jest kompleksowe spojrzenie na problemy zdrowotne pacjenta :)