Umów wizytę 836 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doświadczona lekarz psychiatra z pierwszym i drugim stopniem specjalizacji. Posiada certyfikat psychoterapeuty wydany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wywodzi… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doświadczona lekarz psychiatra z pierwszym i drugim stopniem specjalizacji. Posiada certyfikat psychoterapeuty wydany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Wywodzi się z Nowowiejskiego Szpitala Psychiatrycznego w Warszawie.
  Nauczyciel i superwizor pracy lekarzy w trakcie specjalizacji z psychiatrii.
  Przepracowała wiele lat jako psychoterapeuta w Ośrodku Leczenia Nerwic Szpitala Nowowiejskiego -- w Rasztowie. Uczestniczy w konferencjach psychiatrycznych, a w kontakcie z firmami farmaceutycznymi doskonali leczenie farmakologiczne.
  Zajmuje się leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychotycznych, zaburzeń afektywnych w tym choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń depresyjnych,zaburzeń snu, zaburzeń nerwicowych, lękowych, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeniami zachowania osób w podeszłym wieku w tym zaburzeniami pamięci i otępieniami.
  Nie przyjmuje pacjentów z uzależnieniami.

  Posiada uprawnienia do:
  -wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  -wystawiania zwolnień lekarskich ZUS

  W celu umówienia wizyty zadzwoń 22*253*88*88

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Szkolenie psychoterapeutyczne - SekcjA Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Publikacje

 • Publikacje psychoedukacyjne dla pacjentów.

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
więcej

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
23 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie. Rzeczowa, miła, empatyczna. Rozgryzła mnie w jednej kwestii, co pozwala przypuszczać, ze faktycznie chce pomoc pacjentowi. Myśle o kolejnej wizycie u tej doktor.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Do tej pory byłam u Pani Doktor na dwóch wizytach w sprawie depresji. Pani Doktor jest osobą ciepłą, wyrozumiałą dla pacjenta .
  Pani Doktor godna polecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: stany lękowe

  Bardzo dobra Pani Doktor, z troską podchodzi do pacjenta. Lekarz z doświadczeniem. Zanim opisałam o co mi chodzi Pani dr juz wiedziała co chce powiedzieć. Dobrze wyczuwa uczucia, emocje. Na pewno godna polecenia.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo trafne pytania,które sprawiły, że wywiad nie był męczący. To była moja pierwsza wizyta ale czułem, że mogę Pani Doktor zaufać. Komfortowy gabinet i przyjemna muzyczka w poczekalni dodają klimat uspolajajacy ????

 • Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Leczę się u dr Dworakowskiej od ponad pół roku. Gdy inni lekarze zawiedli, ona jedna potrafiła pomóc. Od rozpoznania choroby, po odpowiednie dobranie leków i rewelacyjną konsultację. Pani doktor jest pełna empatii - wiem, żie mogłabym trafić do nikogo lepszego.

 • N
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna pierwsza

  Swietne podejście do pacjenta, lecze sie już od kilku lat psychiatrycznie, a dzisiaj po raz pierwszy tak komfortowo poczulam sie w rozmowie z lekarzem. Sporo pytań, dokładna analiza, odpowiednie podejscie !

 • Pani Dr . Anna Dworakowska jest lekarzem godnym polecenia . Znalazlam sie u Pani Dr. w stanie bardzo ciezkim bedac u niej na pierwszej wizycie dala mi ogromne wsparcie Pani Anno bardzo dziekuje... zdiagnozowala u mnie Nerwice lekowa. Lecze sie juz kilka miesiecy Pani dr dobrala mi takie leki ktore mi pomagaja na tyle ze czuje sie ze powracam do zdrowia to dla mnie ogromna poprawa .Polecam z zaufaniem Aneta

 • K
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna pierwsza

  Dr Dworakowska zdiagnozowała moją chorobę i zaczęła ją skutecznie leczyć, dzięki czemu obecnie normalnie funkcjonuję. Dodam, że wcześniej również się leczyłam, ale choroba nie została odpowiednio zdiagnozowana.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Dla mnie, Pani doktor Dworakowska jest specjalistą, który potrafi dostrzec problem i przewidzieć jego skutki. Jej metody są skuteczne, a działania są dostosowywane do indywidualnych wymagań pacjenta.
  Dziękuję za pomoc.
  Elena

 • J
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: spadek nastroju

  Pani Doktór, jest nieswykle ciepłą, empatyczną osobą,. W delikatny, wyrozumiały i pomocny sposób prowadzi relacje z pacjentem, a zaproponowane formy leczenia uderzają w punkt w potrzebę a przy tym sa wywazone i nie przesadzone.
  Poleciłam wielu osobom Panią Doktór i wszyscy sa podobnego zdania: Dr Dworakowska pomaga, leczy w sposob wyjątkowy