dr

Anna Dworakowska

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Terapeuta, Psychoterapeuta

32 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
704 odwiedziny w ciągu 30 dni

Doświadczona lekarz psychiatra z pierwszym i drugim stopniem specjalizacji. Posiada certyfikat psychoterapeuty wydany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wywodzi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna kolejna

  Brakuje mi słów, aby wyrazić wdzięczność Pani Doktor. Wspaniała , ciepła osoba, rzeczowy doradca. Dobrze dobrane leki zrobiły swoje.Leczę się od stycznia. Dzisiaj pierwszy raz od wieeeelu lat przełamałam się, weszłam do autokaru i nim jechałam na wycieczkę i super się czułam. Nareszcie:):):) . Dziękuję Pani Doktor :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna

  Polecam wizytę u Pani Doktor Anny Dworakowskiej. Naprawdę jest to wysokiej klasy specjalista. Przy tym, tak zwyczajnie, po ludzku jest bardzo miłą, otwartą i pomocną osobą. Mimo, że była to pierwsza wizyta, odnosiłam wrażenie jakbym znała Panią Doktor od dawna. Czuła, wrażliwa na problemy pacjenta, bardzo pomocna.
  Wysłuchała z uwagą moich problemów, nie oceniała, a jedynie starała się pomóc, doradzić. Wysokie kompetencje, kultura osobista, a w szczególności duża empatia wobec spraw i problemów pacjenta, co w dzisiejszych czasach jest rzadkością. Na pewno umówię się na kolejną wizytę. Mam porównanie do innych lekarzy tej specjalizacji, stąd wiem że nie każda wizyta ta wygląda. Stąd polecam Panią Doktor Dworakowską.

 • M
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: nerwica, ataki lęku

  Pani doktor jest bardzo ciepła osoba, potrafi postawić pacjenta do pionu, bardzo szybka i trafna diagnoza, leki zostały przypisane lecz dawkowanie było stopniowe. W ciężkich dla mnie chwilach nigdy żadne pytanie nie pozostawało bez odpowiedzi. Pani doktor jest nie tylko świetnym specjalistą ale też cudownym człowiekiem który nie zostawia pacjenta samemu sobie. Obecnie chodzę na terapię indywidualną i jest coraz lepiej Pani doktor oraz pani terapeutka postawiły mnie spowrotem na nogi i znowu mogę cieszyć się życiem:) Dziękuję pani doktor.

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wszystko ok. Pani doktor uważna na pacjenta i nastawiona na pomoc. Widać duże doświadczenie. Szybka i trafna diagnoza. Polecam

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna pierwsza

  Jestem po kilku spotkaniach z Panią Anna, diagnoza została poprawnie rozpoznania, dostałam lęki, które postawiły mnie na nogi już po miesiącu, nareszcie czuje, że żyje i realizuje swoje plany sprzed choroby. Pani Doktor, bardzo miła, trafnie zdawała pytania, właściwą osoba na właściwym miejscu. Jak najbardziej polecam.

 • M
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Pani Doktor niby w porządku, ale nie podobał mi się sposób, w jaki ze mną rozmawiała. Czułam się traktowana z góry, z poblazaniem, źle mi było poczas tej wizyty i po niej dochodzilam jakiś czas do spokoju. Gdyby to był mój pierwszy w życiu kontakt z psychiatra to bym się bardzo zrazila do wizyt u tego rodzaju specjalistów. Będę unikala wizyt u tej Pani Doktor w przyszłości.

 • M

  Pani doktor leczyła moją depresję. Dobrze dobrała leki, dzięki czemu poprawa samopoczucia nastąpiła bardzo szybko. Jest osobą ciepła i empatyczną, a przy tym rzeczową. Mogę z czystym sumieniem polecić.

 • M
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna kolejna

  Jestem wizyta bardzo rozczarowana. Pani doktor nie była szczególnie zainteresowana mna jako przypadkiem ani tym jak mi pomóc. Spytała co miałam na mysli przychodząc do niej a jak powiedziałam ze leki na podniesienie serotoniny, to Stwierdziła ze jeżeli karmie piersią to nie ma takich które mogą pomoc. I chciala konsultacje jak najszybciej zakończyć. Nie patrzyła na mnie, nie podejmowala rozmowy, nie chciała też rozmawiac o źródłach moich dolegliwości ani sie w nich zaglebic. Dzis wiem ze było to co najmniej niedopatrzenie. Zapłaciłam 160 zł za 30 minut i wyszłam z niczym bo nawet porady medycznej w sumie nie otrzymałam. Nie polecam tej Pani.

 • R
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor godna polecenia. Sprawia wrażenie ciepłej, wyrozumiałe i sympatycznej osoby, przed którą łatwo się otworzyć, a zarazem jest bardzo rzeczowa i konkretna. Ma również bardzo dobre podejście do pacjenta. W niedalekiej przyszłości planuję się wybrać na kolejną wizytę.

 • Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie. Rzeczowa, miła, empatyczna. Rozgryzła mnie w jednej kwestii, co pozwala przypuszczać, ze faktycznie chce pomoc pacjentowi. Myśle o kolejnej wizycie u tej doktor.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doświadczona lekarz psychiatra z pierwszym i drugim stopniem specjalizacji. Posiada certyfikat psychoterapeuty wydany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Wywodzi się z Nowowiejskiego Szpitala Psychiatrycznego w Warszawie.
  Nauczyciel i superwizor pracy lekarzy w trakcie specjalizacji z psychiatrii.
  Przepracowała wiele lat jako psychoterapeuta w Ośrodku Leczenia Nerwic Szpitala Nowowiejskiego -- w Rasztowie. Uczestniczy w konferencjach psychiatrycznych, a w kontakcie z firmami farmaceutycznymi doskonali leczenie farmakologiczne.
  Zajmuje się leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychotycznych, zaburzeń afektywnych w tym choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń depresyjnych,zaburzeń snu, zaburzeń nerwicowych, lękowych, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeniami zachowania osób w podeszłym wieku w tym zaburzeniami pamięci i otępieniami.
  Nie przyjmuje pacjentów z uzależnieniami.

  Posiada uprawnienia do:
  -wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  -wystawiania zwolnień lekarskich ZUS

  W celu umówienia wizyty zadzwoń 22*253*88*88

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Szkolenie psychoterapeutyczne - SekcjA Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Publikacje

 • Publikacje psychoedukacyjne dla pacjentów.

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
 • Laur Pacjenta 2018 - nagroda zaufania pacjentów w ogólnopolskim plebiscycie w kategorii Placówka Medyczna
więcej