dr

Anna Dworakowska

verifiedCreated with Sketch.

Psychiatra, Terapeuta, Psychoterapeuta

28 opinii +dodaj

Umów wizytę
525 odwiedzin w ciągu 30 dni

Doświadczona lekarz psychiatra z pierwszym i drugim stopniem specjalizacji. Posiada certyfikat psychoterapeuty wydany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Wywodzi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
28 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna pierwsza

  Jestem po kilku spotkaniach z Panią Anna, diagnoza została poprawnie rozpoznania, dostałam lęki, które postawiły mnie na nogi już po miesiącu, nareszcie czuje, że żyje i realizuje swoje plany sprzed choroby. Pani Doktor, bardzo miła, trafnie zdawała pytania, właściwą osoba na właściwym miejscu. Jak najbardziej polecam.

 • M
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Pani Doktor niby w porządku, ale nie podobał mi się sposób, w jaki ze mną rozmawiała. Czułam się traktowana z góry, z poblazaniem, źle mi było poczas tej wizyty i po niej dochodzilam jakiś czas do spokoju. Gdyby to był mój pierwszy w życiu kontakt z psychiatra to bym się bardzo zrazila do wizyt u tego rodzaju specjalistów. Będę unikala wizyt u tej Pani Doktor w przyszłości.

 • M

  Pani doktor leczyła moją depresję. Dobrze dobrała leki, dzięki czemu poprawa samopoczucia nastąpiła bardzo szybko. Jest osobą ciepła i empatyczną, a przy tym rzeczową. Mogę z czystym sumieniem polecić.

 • M
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: konsultacja psychiatryczna kolejna

  Jestem wizyta bardzo rozczarowana. Pani doktor nie była szczególnie zainteresowana mna jako przypadkiem ani tym jak mi pomóc. Spytała co miałam na mysli przychodząc do niej a jak powiedziałam ze leki na podniesienie serotoniny, to Stwierdziła ze jeżeli karmie piersią to nie ma takich które mogą pomoc. I chciala konsultacje jak najszybciej zakończyć. Nie patrzyła na mnie, nie podejmowala rozmowy, nie chciała też rozmawiac o źródłach moich dolegliwości ani sie w nich zaglebic. Dzis wiem ze było to co najmniej niedopatrzenie. Zapłaciłam 160 zł za 30 minut i wyszłam z niczym bo nawet porady medycznej w sumie nie otrzymałam. Nie polecam tej Pani.

 • R
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor godna polecenia. Sprawia wrażenie ciepłej, wyrozumiałe i sympatycznej osoby, przed którą łatwo się otworzyć, a zarazem jest bardzo rzeczowa i konkretna. Ma również bardzo dobre podejście do pacjenta. W niedalekiej przyszłości planuję się wybrać na kolejną wizytę.

 • Była to moja pierwsza wizyta u tego lekarza. Pani doktor zrobiła na mnie dobre wrażenie. Rzeczowa, miła, empatyczna. Rozgryzła mnie w jednej kwestii, co pozwala przypuszczać, ze faktycznie chce pomoc pacjentowi. Myśle o kolejnej wizycie u tej doktor.

 • L
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Do tej pory byłam u Pani Doktor na dwóch wizytach w sprawie depresji. Pani Doktor jest osobą ciepłą, wyrozumiałą dla pacjenta .
  Pani Doktor godna polecenia.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-PsychiatrycznaUsługa: stany lękowe

  Bardzo dobra Pani Doktor, z troską podchodzi do pacjenta. Lekarz z doświadczeniem. Zanim opisałam o co mi chodzi Pani dr juz wiedziała co chce powiedzieć. Dobrze wyczuwa uczucia, emocje. Na pewno godna polecenia.

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo trafne pytania,które sprawiły, że wywiad nie był męczący. To była moja pierwsza wizyta ale czułem, że mogę Pani Doktor zaufać. Komfortowy gabinet i przyjemna muzyczka w poczekalni dodają klimat uspolajajacy ????

 • Lokalizacja: PsychoMedic.pl Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna

  Leczę się u dr Dworakowskiej od ponad pół roku. Gdy inni lekarze zawiedli, ona jedna potrafiła pomóc. Od rozpoznania choroby, po odpowiednie dobranie leków i rewelacyjną konsultację. Pani doktor jest pełna empatii - wiem, żie mogłabym trafić do nikogo lepszego.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Doświadczona lekarz psychiatra z pierwszym i drugim stopniem specjalizacji. Posiada certyfikat psychoterapeuty wydany przez Sekcję Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
  Wywodzi się z Nowowiejskiego Szpitala Psychiatrycznego w Warszawie.
  Nauczyciel i superwizor pracy lekarzy w trakcie specjalizacji z psychiatrii.
  Przepracowała wiele lat jako psychoterapeuta w Ośrodku Leczenia Nerwic Szpitala Nowowiejskiego -- w Rasztowie. Uczestniczy w konferencjach psychiatrycznych, a w kontakcie z firmami farmaceutycznymi doskonali leczenie farmakologiczne.
  Zajmuje się leczeniem farmakologicznym zaburzeń psychotycznych, zaburzeń afektywnych w tym choroby afektywnej dwubiegunowej i zaburzeń depresyjnych,zaburzeń snu, zaburzeń nerwicowych, lękowych, zaburzeń odżywiania oraz zaburzeniami zachowania osób w podeszłym wieku w tym zaburzeniami pamięci i otępieniami.
  Nie przyjmuje pacjentów z uzależnieniami.

  Posiada uprawnienia do:
  -wypisywania recept na leki (w tym refundowanych),
  -wystawiania zwolnień lekarskich ZUS

  W celu umówienia wizyty zadzwoń 22*253*88*88

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie
 • Szkolenie psychoterapeutyczne - SekcjA Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego

Publikacje

 • Publikacje psychoedukacyjne dla pacjentów.

Nagrody i wyróżnienia

 • SuperMedicus 2015 - Mistrzowie w swoim fachu: pełniący prestiżowe funkcje ordynatorów i kierowników najbardziej uznanych klinik psychiatrycznych w Polsce.
 • SuperMedicus 2016 - Nowoczesne leczenie – jesteśmy na bieżąco z trendami światowymi w leczeniu, występujemy na międzynarodowych konferencjach i dzielimy się swoim bogatym doświadczeniem z innych specjalistami. W naszym Zespole są laureaci międzynarodowych nagród.
 • Laur Pacjenta 2016 - Bezpieczeństwo leczenia – doświadczeni specjaliści: średni wiek doświadczenia klinicznej pracy z pacjentami naszych specjalistów to 15 lat.
 • Złota Synapsa 2016 - Pomoc dla pacjentów 7 dni w tygodniu w godz. 8-21.00. Pracujemy zespołowo, co zapewnia płynność opieki dla Ciebie - czyli np. jak twój lekarz prowadzący jest chory, ma urlop każdy lekarz z PsychoMedic.pl zrobi kontynuacje leczenia, wystawi zwolnienie, potrzebne Tobie zaświadczenia. Nie musisz się martwić się o dostępność Twojego lekarza, cały Zespół PsychoMedic.pl jest do Twojej dyspozycji i służy pomocą.
więcej