Adresy (2)


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 100 zł


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
52 525..... Pokaż numer

Sposób płatności: Przelew na konto

Zapłacisz podczas umawiania konsultacji online. Czekamy na Twoją płatność 30 minut – jeśli w tym czasie nie zostanie zrealizowana, będziemy musieli odwołać Twoją rezerwację.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.


30 minut przed konsultacją dostaniesz SMS i e-mail z linkiem do konsultacji online. Kliknij i poczekaj na specjalistę. Nie musisz pobierać żadnego oprogramowania, a w konsultacji możesz uczestniczyć zarówno za pośrednictwem komputera, jak i smartfona.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych, dzieci w każdym wieku
Gotówka, Przelew na konto, Karta płatnicza
52 525..... Pokaż numer


Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Anna Domańska (dawniej Czyż). W 2008r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zdrowie publiczne ze specjalnością Dietetyka. 3 lata póź...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Hiperlipidemia
 • Niedowaga
 • Otyłość
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Zdrowie Publiczne ze specjalnością Dietetyka w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Fizjoterapia w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Rehabilitacja medyczna

Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Francuski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi

Konsultacja dietetyczna


Plac Weyssenhoffa 2/6, Bydgoszcz

od 100 zł

FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie

Celem konsultacji jest rozwianie wątpliwości nurtujących pacjenta, udzielenie odpowiedzi na pytania dotyczące żywienia i przygotowanie zaleceń.


Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)


Plac Weyssenhoffa 2/6, Bydgoszcz

150 zł

FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie

wywiad żywieniowy pod kątem ułożenia diety, analiza składu ciała + zalecenia


Konsultacja online


100 zł

Konsultacja online

Jest rozmową na temat problemu żywieniowego nurtującego pacjenta. Podsumowanie konsultacji wysyłane jest na adres mailowy pacjenta.

Pozostałe usługi

Analiza składu ciała


Plac Weyssenhoffa 2/6, Bydgoszcz

od 30 zł

FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie

Przygotowanie do analizy składu ciała: na czczo lub 2-3 godziny po jedzeniu, unikanie przed pomiarem aktywności fizycznej i picia kawy czy innych płynów o działaniu moczopędnym, przeciwwskazania: 1 i 2 dzień miesiączki, rozrusznik serca, ciąża


Konsultacja telefoniczna


Plac Weyssenhoffa 2/6, Bydgoszcz

od 100 zł

FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie

W ramach konsultacji może być przeprowadzony wywiad żywieniowy pod kątem ułożenia diety lub zindywidualizowanych zaleceń. Należy przygotować informacje: o aktualnie przyjmowanych lekach i suplementach, wartości: masy ciała i wzrostu, wyniki ostatnich badań krwi.


Wizyta kontrolna


Plac Weyssenhoffa 2/6, Bydgoszcz

100 zł

FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie

Wizyta kontrolna jest przeznaczona dla pacjentów w trakcie dietoterapii. Odbywa się co ok 2-3 tygodnie. Jest omówieniem dotychczasowej realizacji planu żywieniowego, aktualizacją zaleceń i skonstruowaniem celu na najbliższy czas. Wykonywana jest także analiza składu ciała.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Bardzo miła, sympatyczna osóbka. Wnikliwa, kompetentna, z duża wiedza w swoim zakresie. Jestem bardzo zadowolona z wizyty, polecam


L
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta)

Pełne zaangażowanie problemami pacjenta ,ogromna wiedza w zakresie żywieniowym,czysty profesionalizm Pani Ani-Polecam


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Konsultacja online Inny

Profesjonalny wywiad z bardzo dużą wiedzę w zakresie diety, wysokie zaangażowanie i bardzo miła obsługa.


K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pani doktor bardzo zainteresowana moim problemem, zaangażowana, wzbudza zaufanie. Jest kompetentna i podaje gotowe rozwiązania.

mgr Anna Domańska

Dziękuję bardzo :)


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie

Do Pani dietetyk przyszedłem z przewlekłymi problemami trawiennymi. Dosyć długie spotkanie upłynęło na bardzo szczegółowym wywiadzie odnośnie moich nawyków żywieniowych, wykonanych badań i dolegliwości. Pani dietetyk zadawała trafne pytania i interesował ją każdy szczegół. Na podstawie wywiadu zostały opracowane zalecenia, podane w formie łatwego do czytania raportu. Rozmowa przebiegła w przyjaznej atmosferze. Polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie

Bardzo profesjonalna obsługa, miła i przyjemna atmosfera. Wizyta w gabinecie w pełni odpowiadała moim oczekiwaniom. Polecam :)


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Super polecam bardzo miła Pani. Fachowa pomoc. Dieta w końcu trafiona po wielu innych nie udanych próbach u innych.


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie konsultacja dietetyczna

Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta.Długi i konkretny wywiad żywieniowy. Ogromne wsparcie i zaangażowanie ze strony pani Ani przez cały okres leczenia pomogło mi szybko osiągnąć zamierzony efekt. Z czystym sumieniem polecam gabinet FreshLife i zachęcam wszystkich którzy chcą zadbać o swoje zdrowie i lepsze samopoczucie.
Jeszcze raz dziękuje pani Ani za pomoc i poświęcony czas.
Do zobaczenia na analizie składu ciała.


M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie

Polecam Panią Annę. Profesjonalne podejście do pacjenta. Uważam, że posiada odpowiednią wiedzę w swojej specjalizacji. Śmiało odpowiada na zadawane pytania. Jest miła i uprzejma.
Polecam jeszcze raz. Długi wywiad , bardzo dokładny. Jestem bardzo zadowolony z przebiegu wizyty, z badania .Pani Ania jest bardzo kontaktową osobą i świetnie a także wyśmienicie potrafi wszystko wytłumaczyć. Jest bardzo cierpliwa. Dziękuję Pani magister oraz pozdrawiam. Do zobaczenia.


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: FreshLife - Dietetyka, Fizjoterapia Niemowlęca, Chustonoszenie wywiad żywieniowy pod kątem ułożenia diety (pierwsza wizyta)

Jestem bardzo zadowolona z wizyty . Po otrzymaniu diety okazuje się , że są w niej rzeczy które bardzo lubię :) .
Bardzo polecam Panią Annę :)


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

9 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl


 • Od kilku dni boli mnie kręgosłup w odcinku szyjnym ból promieniuje do prawej łopatki, na początku w ogóle nie mogłam ruszać głową, która była skierowana lekko do przodu i w prawą stronę teraz mogę już skręcać głową jednak dalej odczuwam silny ból kręgosłupa i łopatki najgorzej jest przy wstawaniu z łóżka i podnoszeniu głowy, ale boli także gdy siedzę oparta o coś, podejrzewałam kręcz szyi, ale ten ostry ból z łopatki nie ustępuje, lekarz rodzinny zalecił tylko leki przeciwbólowe i przeciwzapalne, które niestety mi nie pomogły, stwierdził że mnie przewiało a ja czuję jak by mi coś się przesunęło w kręgach, czy warto udać się z tym właśnie do fizjoterapeuty? Dziękuję i pozdrawiam

  Tak, jak najbardziej może Pani skorzystać z pomocy fizjoterapeuty lub terapeuty manualnego.

  mgr Anna Domańska

 • Mam ogromny problem z zatrzymaniem wody w organizmie. Jestem w 36 tyg ciąży ale problem mam już od 25 tyg. Bardzo mocne obrzęk stóp, kostek oraz dłoni. Drętwienie palców u rąk z bólem. Byłam w szpitalu zrobili badania wszystko w miarę w normie.
  Położna poleciła pić soki z brzozy oraz herbaty z pokrzywy oraz dieta warzywa oraz owoce. Zero soli, nabiału. Lecz bardzo słaby efekt.
  Leżę 80% z nogami do góry lecz pomaga tylko na chwilę. Jeszcze mam nadciśnienie tętnicze biorę dopegyt 4×2tab. Proszę o pomoc czy coś jeszcze można zrobić.

  Witam. Bardzo prawdopodobne że to efekt działania leku. Położna dobrze Pani doradziła. Podstawa to ograniczenie soli (żywność przetworzona, wędliny, sery, chleb) i zwiększenie ilości potasu poprzez warzywa i owoce. Aby przyjmować go w bardziej skoncentrowanej postaci polecam (najlepiej świeżo wyciskane) soki warzywno-owocowe (do pół litra dziennie). do tego woda mineralna niskosodowa ok 1 litr (w upały więcej). Na tym etapie ciąży jest wysokie uwodnienie krwi i stąd też mogą być obrzęki. Poza leżeniem wskazane byłyby ćwiczenia przeciwobrzękowe i ruch ogólnousprawniający całego ciała, aby poprawić krążenie. Powodzenia!

  mgr Anna Domańska

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Nazywam się Anna Domańska (dawniej Czyż). W 2008r. ukończyłam studia magisterskie na kierunku Zdrowie publiczne ze specjalnością Dietetyka. 3 lata póź...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Hiperlipidemia
 • Niedowaga
 • Otyłość
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Zdrowie Publiczne ze specjalnością Dietetyka w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu
 • Fizjoterapia w Collegium Medicum im. Ludwika Rydygiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Zdrowie Publiczne
 • Rehabilitacja medyczna


Zdjęcia


Znajomość języków

Angielski, Francuski

Nagrody i wyróżnienia

 • I miejsce w ogólnopolskim konkursie "1000 wizyt dla serca" organizowanym przez Optima Cardio, pod patronatem Polskiego Towarzystwa Dietetyki

Profile społecznościowe


Powiązane wyszukiwania