lek. dent.

Anna Dobrzyńska

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
13 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z zamiłowania zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, cenię sobie dobry kontakt z pacjentem. Do stale rozwijanych… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • H
  Lokalizacja: LoveDent Centrum Stomatologii NowoczesnejUsługa: leczenie próchnicy

  Pełen profesjonalizm. Konkretna, szczegółowa ale zarazem delikatna. Jestem dopiero po pierwszej wizycie ale myślę że kolejne też odbędą się bezboleśnie. Polecam

 • H
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LoveDent Centrum Stomatologii NowoczesnejUsługa: ból zęba

  Pani doktor stwarza miłą atmosferę potrafi wszystko obrazowo wyjaśnić. W każdym momencie wiem co jest robione i dlaczego. Polecam :)

 • L
  Lokalizacja: LoveDent Centrum Stomatologii Nowoczesnej

  Jestem zachwycona wizyta u pani doktor :) pełen profesjonalizm, Pani doktor wszystko na spokojnie tłumaczyła, bardzo fajne podejście do pacjenta. Stres zniknął po pierwszej minucie :) do zobaczenia na kolejnej :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo miła, przyjazna i uśmiechnięta. Zawsze bardzo dokładnie tłumaczy, co będzie robić i stara się to robić bezboleśnie i dokładnie. Zawsze chętnie wracam do Pani doktor! ;-)

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: LoveDent Centrum Stomatologii NowoczesnejUsługa: ekstrakcja zeba - konsultacja

  Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Pani Doktor bardzo obrazowo i zrozumiale wyjasnila na czym polega problem i przedstawila wszystkie mozliwe opcje i zagrozenia. Na pewno bede Pania Doktor polecac i skorzystam z uslug przy następnej okazji.

 • A
  Lokalizacja: Remedium Clinic

  Bardzo polecam Panią dr! Bezboleśnie, przyjaźnie i skutecznie !!!! Bez wątpienia jeden z najlepszych lekarzy u jakich byłam!

 • K
  Lokalizacja: Remedium ClinicUsługa: leczenie zębów w ciąży

  Pani Doktor ma fantastyczny kontakt z pacjentem, nie ignoruje żadnego pytania ani obawy, wyczerpująco i fachowo, a zarazem zrozumiale i z uśmiechem, tłumaczy co się dzieje i co będzie robić, w trakcie leczenia również na bieżąco monitoruje sytuację, np. czy pacjent potrzebuje chwili przerwy. Z leczenia jestem bardzo zadowolona, mimo dużego stresu z powodu obaw związanych z leczeniem zębów w ciąży, które Pani Doktor potrafiła rozwiać i umocnić w przekonaniu, że zdrowe zęby przed porodem - to minimalizowanie z naszej strony ryzyka przekazania próchnicy własnemu dziecku już po porodzie. Dziękuję i polecam jak najbardziej :)

 • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie próchnicy

  Pani doktor bardzo mila .Jestem bardzo zadowolona z uslug wykonanych przez p.doktor naprawde bardzo sie przyklada do swojej pracy

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu. Z zamiłowania zajmuje się leczeniem zachowawczym dorosłych i dzieci, cenię sobie dobry kontakt z pacjentem. Do stale rozwijanych zainteresowań zawodowych zaliczam periodontologię i choroby błon śluzowych jamy ustnej. Planuje kolejne kursy i szkolenia, aby zapewnić pacjentom opiekę na najwyższym poziomie.

Edukacja

 • Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Publikacje

 • "Ocena wpływu użytkowania całkowitych protez akrylowych na wydzielanie śliny u pacjentów z cukrzycą typu 2" (Protetyka Stomatologiczna, 2015)

Nagrody i wyróżnienia

 • 2. nagroda w kategorii In Head and Neck Diseases, Dentistry Session podczas kongresu The 15th International Congress of Young Medical Scientists (2015 r.) za pracę Assessing the impact of the use of acrylic resin complete dentures on saliva secretion among patients with type II diabets