mgr

Anna Bruź

Dietetyk

3 opinie +dodaj

Jestem absolwentką Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mi udzielać konsultacji w zakresie prawidłowego żywienia dzieci i dorosłych,… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

 • Sposoby płatności
  Gotówka, Karta płatnicza
  Pod tym adresem przyjmuję
  dorosłych, dzieci w każdym wieku

  Usługi

  Wywiad żywieniowy (około 50 minut) 150 zł
  Wizyta kontrolna (około 30 minut) 100 zł
  Konsultacja dietetyczna przekazanie i omówienie indywidualnego programu żywieniowego (około 30 minut) 200 zł

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką Dietetyki na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi.
  Zdobyta wiedza i doświadczenie pozwalają mi udzielać konsultacji w zakresie prawidłowego żywienia dzieci i dorosłych, a także kobiet ciężarnych i matek karmiących. Układam plany żywieniowe dla pacjentów borykających się z problemem nadwagi, otyłości, niedowagi oraz osobom z jednostkami chorobowymi, a także tym, dla których dieta w połączeniu z aktywnością fizyczną to klucz do dobrego samopoczucia i zdrowia.
  Poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w kursach, konferencjach i szkoleniach. Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z zaangażowaniem. Wspieram i motywuję w dążeniu do osiągnięcia wymarzonego celu.
  Jestem redaktorką w portalu dietetycy.org.pl.
  Ukończylam również studia podyplomowe : Systemy zarządzania bezpieczeństwem i jakością żywności w SGGW w Warszawie.

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny w Łodzi
 • SGGW w Warszawie

Publikacje

 • Jestem redaktorką w portalu dietetycy.org.pl

Znajomość języków

 • polski

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Ania to specjalista godny polecenia. Dzięki diecie, którą ułożyła udało mi się schudnąć 7 kg ( a to jeszcze nie koniec diety). Jadłospis dobrany przez Panią Anię jest niezwykle urozmaicony a jednocześnie prosty w przygotowaniu. Ponadto dania dostosowane są do upodobań pacjenta. Zdecydowanie polecam każdemu komu zależy na dobrym dietetyku z profesjonalnym podejściem.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Anna zachwyciła mnie swoją osobowością i profesjonalizmem. Wnikliwie, ale subtelnie przeprowadziła wywiad, znakomicie motywowała do podjęcia wyzwania. Opracowana dieta była łatwa w przygotowaniu a potrawy smaczne. Pani Ania zaproponowała mi różnorodne dania na każdy posiłek, dzięki czemu mogłam je dowolnie zestawiać. Podczas stosowania zaproponowanej mi diety nie czułam się głodna - byłam pozytywnie tym zaskoczona. A co najważniejsze! osiągnęłam wymarzony cel - schudłam ok 10 kg. Nadal stosuję się do wielu wskazówek pani Ani i cieszę się, że mogłam skorzystać z jej porad.
  Specjalista godny polecenia.
  Ewa W. Sieradz

 • I
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Trafiłam do Pani Ani, ponieważ chciałam zrzucić kilka kilogramów. Dzięki Niej udało mi się to w niedługim czasie. Pani Ania jest osobą kompetentną i bardzo zaangażowaną. Wykazuje duże zainteresowanie pacjentem, jego samopoczuciem; motywuje do utrzymywania się w raz podjętym postanowieniu. Jadłospisy dobierane przez Panią Anię nie są drogie, ani czasochłonne; tworzone z naturalnych produktów łatwo dostępnych na rynku. Pani Aniu, dziękuję za pomoc w osiągnięciu zamierzonego celu!