dr n. med.

Anna Bilska-Janosik

Ginekolog, Onkolog, Androlog

89 opinii +dodaj

Umów wizytę 1 783 odwiedziny w ciągu 30 dni

Pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu oraz w Centrum Medycznym Antrum w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
89 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Moja pierwsza wizyta u Pani Doktor i na pewno nie ostatnia. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, w gabinecie nie czuć skrępowania, badanie delikatne i fachowe. Pani Doktor poświęciła tyle czasu ile wymagała sytuacja, przede wszystkim słucha pacjenta i odpowiada na wszystkie pytania. Lekarz idealny :)

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor bardzo miła, spokojnie odpowiada na pytania, wszystko wyjaśnia. Była to moja pierwsza konsultacja z ginekologiem ale na pewno Nie będę źle to wspominać , Pani doktor była delikatna .

 • U
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław Horák

  Pani doktor jest bardzo miłą i kompetentną osobą. Wyczerpująco i spokojnie odpowiada na wszystkie pytania. Badanie przeprowadza w bardzo delikatny sposób. Polecam w 100%

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacja ginekologiczna

  W pełni zgadzam się z wcześniejszymi opiniami. To była moja pierwsza wizyta u Pani doktor. Całe badanie jak i rozmowa bez skrępowania i stresu. Super podejście do pacjenta. Fachowiec na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam :))

 • D
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Bardzo miła i delikatna osoba, wszystko jasno wyjasnila i wytłumaczyła. Pomogła znaleźć rozwiązanie problemu. Fachowe podejście do pacjenta. Serdecznie polecam.

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: obfite miesiączki

  Wizyta przebiega w miłej atmosferze a przede wszystkim lekarka ma czas dla pacjętki. Dokładnie tłumaczy i omawia stan zdrowia pacjętki dzięki czemu człowiek wie że trafił w dobre ręce.
  Serdecznie polecam, przemiła kobieta i lekarz z powołania.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: Konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor bardzo miła, z fajnym podejściem do pacjenta. Wszystko dokładnie tłumaczy i sprawia, że wizyta całkowicie przestaje być stresująca.

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Poszłam do pani doktor bo miałam silne bóle oraz plemienia. Okazało się że to ciążą pozamaciczna, czego inny lekarz nie stwierdził kilka dni wcześniej. Pani Anna od razu wiedziała co się dzieje chyba już na podstawie wywiadu. Wizyta w bardzo dobrej atmosferze, lekarz przyjemny i z dużą wiedzą, co najważniejsze! Po prostu rewelacyjny lekarz i człowiek!
  Z całego serca polecam wszystkim.

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor bardzo konkretna, wszystko wyjaśniła prostym językiem, bardzo uważnie słuchała i bez problemu odpowiedziała na każde pytanie. Badanie przebiegło bardzo delikatnie, a dodatkowo jest przesympatyczna osoba. Czułam się bardzo swobodnie, co z reguły u takich specjalistów jest bardzo rzadko spotykane ! Napewno będę stałą pacjentka! Z czystym sumieniem polecam! Serdecznie pozdrawiam! :)

 • S
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Najlepszy lekarz jakiego spotkałam! Pełen profesjonalizm, zaangażowanie I sympatia pani doktor. Pierwszy raz tak dobrze rozmawiało mi się z ginekologiem, bez żadnych skrępowan I sympatia pani doktor. Pierwszy raz tak dobrze rozmawiało mi się z ginekologiem, bez żadnych skrępowań! Pozostaje Wierna pacjentką :)

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu oraz w Centrum Medycznym Antrum w Bytomiu.
  Posiadam specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa oraz specjalizację z zakresu ginekologii onkologicznej. W listopadzie 2017 r. dołączyłam do wąskiego grona andrologów klinicznych, uzyskując stosowny Certyfikat Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

  Ze względu na różnorodne powody odbywania wizyt, faktyczne godziny ich rozpoczęcia mogą ulegać drobnym zmianom, stąd proszę o wyrozumiałość.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Wydział Lekarski
 • Studium Doktoranckie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu

Znajomość języków

 • angielski

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl