dr n. med.

Anna Bilska-Janosik

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog, Onkolog, Androlog

101 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
1 556 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu oraz w Centrum Medycznym Antrum w… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
101 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • R
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław Horák

  dokładny i kompetentny lekarz, polecam. jedynym minusem, który może przerazić jest cena wizyty, aczkolwiek jest tego warta

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Diagnostyki Medycznej "ENDOSCOPICA"Usługa: konsultacja ginekologicznacia ciąża

  Polecam Panią Doktor. Delikatna i bardzo pomocna. Uspokaja i daje konkretne odpowiedzi na każde pytanie.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Super Pani doktor ! bardzo pomocna, odpowiada na wszelkie pytania i tłumaczy w razie potrzeby, co mi się wcześniej u innych lekarzy nie zdarzało. Pomimo opóźnienia w przyjmowaniu pacjentów, w gabinecie nie dało się odczuć by chała się Pani szybko pozbyć pacjenta. Wręcz przeciwnie czułam, że poświęci mi tyle czasu ile potrzebuję.

 • J
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław Horák

  Nie umiem pisać listów pochwalnych określą krótko Pani doktor jest naprawdę znawcą i praktykiem w swoich dziedzinach, ponadto delikatna i taktowna. Mocno polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Diagnostyki Medycznej "ENDOSCOPICA"Usługa: Konsultacja ginekologiczna, prowadzenie ciąży

  Szczerze polecam bycie pacjentką i wizyty u Pani Doktor. Prowadziłam u niej swoją drugą ciążę i nie żałuję wyboru lekarza. Pani Doktor jest przede wszystkim bardzo kompetentna,ma dużą wiedzę, którą się dzieli z pacjemntem. Każda wizyta przebiega w bardzo miłej atmosferze z dokładnym omówieniem wszystkiego co powinno zostać omówione oraz tego o co zapytałam. Na każdej wizycie badanie ginekologiczne przeprowadzone bardzo delikatnie, usg, omówienie badań laboratoryjnych i szczegółowe zalecenia na kolejną wizyte. Możliwość kontaktu telefonicznego co jest bardzo ważne w momencie gdy coś sie dzieje niepokojącego. Na pewno nie zamienię Pani Doktor na innego lekarza,dla mnie wybór ginekologa jest oczywisty.

 • D
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest od niedawna lekarzem prowadzącym moją ciążę. Jest to najlepszy ginekolog, na jakiego do tej pory trafiłam - uprzejma, cierpliwa, pełna zrozumienia, miła, kompetentna, profesjonalna, godna zaufania! Zawsze służy pomocą i radą. To był doskonały wybór. Polecam wszystkim! Każda wizyta przebiega na wysokim poziomie. Pani Doktor się nie spieszy odpowiada na wszystkie pytania podczas usg, opowiada co się dzieje z dzidziusiem. Co wizytę przegląda kartę ciąży omawiając wyniki badań. Podczas badań bardzo delikatna.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Pani doktor jest wspaniałym lekarzem, któremu w 100% można zaufać. Prowadziła moją ciążę od początku do szczęśliwego zakończenia, była bardzo uważna, niczego nie bagatelizowała, co dawało mi ogromne poczucie bezpieczeństwa. Podczas badania jest delikatna i stwarza bardzo pozytywną atmosferę. Kojarzy swoich pacjentów i nie traktuje ich taśmowo. Coraz trudniej znaleźć takich lekarzy. Szczerze polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Centrum Diagnostyki Medycznej "ENDOSCOPICA"Usługa: konsultacja ginekologiczna

  Wizyta u pani doktor odbyła się w miłej atmosferze. Pani doktor jest osobą miła i rzeczowo odpowiadała na.wszystkie moje pytania i wątpliwości. Dodam że to była moja pierwsza wizyta. Polecam panią doktor.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest przemiłą i profesjonalną kobietą. Tłumaczy wszystko na spokojnie. Można czuć się swobodnie, nawet podczas badań. Bardzo polecam!

 • K
  Lokalizacja: Gabinet Lekarski Antrum , Laboratorium Demeter Stanisław HorákUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Wizyta u Pani Anny Bilskiej przebiegła szybko i w miłej atmosferze. Pani doktor jest kompetentną, serdeczną osobą i chętnie udzieliła odpowiedzi na wszelkie pytania, a badania zostały przeprowadzone sprawnie i bezboleśnie. Polecam gorąco.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pracuję w Klinice Ginekologii, Położnictwa i Ginekologii Onkologicznej Śląskiego Uniwersytetu Medycznego - Szpitalu Specjalistycznym nr 2 w Bytomiu oraz w Centrum Medycznym Antrum w Bytomiu.
  Posiadam specjalizację z zakresu ginekologii i położnictwa oraz specjalizację z zakresu ginekologii onkologicznej. W listopadzie 2017 r. dołączyłam do wąskiego grona andrologów klinicznych, uzyskując stosowny Certyfikat Polskiego Towarzystwa Andrologicznego.

  Ze względu na różnorodne powody odbywania wizyt, faktyczne godziny ich rozpoczęcia mogą ulegać drobnym zmianom, stąd proszę o wyrozumiałość.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Ginekologia onkologiczna

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński Collegium Medicum, Wydział Lekarski
 • Studium Doktoranckie Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Wydział Lekarski z Oddziałem Lekarsko-Dentystycznym w Zabrzu

Znajomość języków

 • angielski

badge-likeCreated with Sketch. Certyfikaty ZnanyLekarz.pl