Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych psychologów w pobliżu

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Moje doświadczenie

O mnie

Ukończyłam studia na Wydziale Psychologii ze specjalizacją Psychologia Kliniczna Dziecka. Jestem certyfikowaną terapeutką EMDR, kończę szkolenie w ter...

Zobacz pełen opis


Zakres porad

  • psychoterapia traumy
  • terapia poznawczo- behawioralna
  • Psychoterapia dzieci

Znajomość języków

  • Angielski

Opinie pojawią się wkrótce

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u mgr Anna Biernacka? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię

Odpowiedzi na pytania

2 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów na ZnanyLekarz.pl

Od kilku lat po ukonczeniu szkoly podstawoewj oraz licealnej , na portalach typu fb, czy np spolecznosciowych na i w grupach milosc, randki, matrymonialne itp, poznalem tylko kolezanki, znajome nowe juz wiecej niz 5 lat.Jakby ktora nie zapytal o chodzenie z nia, czyby chciala ze mna chodzic itp mowi nie.Dlaczego ? Jak zapytac sie oto.Chcialbym miec poznac kolezanke przyjaciolke i miec zone, narzeczona Ale kolezanki i przyjaciolki mam

Witam!
Wiele zależy od tego, kiedy i w jaki sposób składa Pan propozycje. W realnym świecie jest inaczej - jeśli kogoś znamy i mamy do niego zaufanie, łatwiej wtedy o przeniesienie relacji na inny poziom (czyli z przyjacielskiego na romantyczny). W mediach społecznościowych często w ogóle nie znamy niektórych znajomych, nie wiemy, czy można im ufać. Może warto na początku znaleźć wspólne zainteresowania, tematy do rozmowy. Następnie po pewnym czasie zaproponować spotkanie związane ze wspólnymi zainteresowaniami. Dopiero potem, w miarę rozwoju relacji można próbować umawiać się na randki. Być może po prostu działa Pan zbyt szybko. Oczywiście mogą być też inne powody. Czasami pomocne są rady znajomych (i kobiet i mężczyzn). Na pewno warto też spróbować poznać kogoś w tradycyjny sposób - na imprezie u znajomych czy zorganizowanej wycieczce. Jeżeli czuje się Pan sfrustrowany opisaną przez Pana sytuacją i dotychczasowe działania nie przyniosły efektów, warto rozważyć wizytę u psychologa w celu zrozumienia przyczyn i ustalenia dalszych sposobów działania.
Pozdrawiam i życzę powodzenia :)

mgr Anna Biernacka

Jestem w ciąży, dotąd nie przechodziłam toksoplazmozy.Zamiast cieszyć się ciąża, nieustannie towarzyszy mi lęk i analizowanie co zjadłam i czego dotknęłam zwariowałam, do tego stopnia, ze wszystkiego dotykałam przez worek, używam rękawiczek, ręce myję co chwilę po 10 razy oglądam cos zanim zjem, czy aby na pewno jest przepieczone, boje się jeść w plenerze, jeść owoców. Obuwie najlepiej jakbym ubierała tez przez rękawiczki nie daj boże żebym coś podniosła z ziemi. Nie wspomnę jeszcze o innych chorobach jak listeroza. Nie daje sobie rady z tym, mam napady płaczu i strachu co źle wpływa na ciąże i tu znowu sobie wmawiam ze tyle stresu daje dziecku,że napewno bedzie już coś nie tak. Nie mogę nad tym zapanować

Witam :) W czasie ciąży, zwłaszcza tej pierwszej, często pojawia się lęk o zdrowie dziecka. Wielu osobom pomagają rozmowy z bliskimi i przyjaciółmi, pod warunkiem, że są to osoby z natury racjonalne i pozytywnie nastawione do życia. Rozmowy takie mogą pomóc odzyskać poczucie bezpieczeństwa i oddzielić sensowne sposoby ochrony zdrowia od tych "nadmiarowych". W przypadku tak nasilonego lęku, jak u Pani, potrzeba czegoś więcej. Dobre efekty może przynieść terapia wspierająca w nurcie poznawczo-behawioralnym, która pozwoli radzić sobie na bieżąco z niepokojącymi myślami i obniżyć poziom stresu. Pomocny może być również kontakt z lekarzem psychiatrą, który oceni czy należy włączyć leczenie farmakologiczne. Może Pani poradzić się swojego lekarza-ginekologa, który poleci odpowiednich specjalistów, udać się do poradni zdrowia psychicznego lub prywatnego gabinetu psychoterapii. Życzę zdrowia, spokojnego oczekiwania i szczęśliwego rozwiązania :)

mgr Anna Biernacka

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania