Anna Babik-Kaniak

Alergolog, Internista

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • E

  Jest wspaniałą wyrozumiałą i pedantyczną w diagnozowaniu lekarką...mam bezgraniczne zaufanie do Jej opinii,jest moim autorytetem!pozdrawiam i polecam

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  3.5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • D

   Nie polecam. Niesympatyczna lekarka, odniosłam wrażenie, że nie chce jej się w ogóle oglądać mnie i poczułam się jak hipochondryk.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • P

   Po pierwsze lekarka podniosła nie raz głos, zarzuciła mi bezpodstawnie kilka rzeczy, nie dała dojść do słowa, potraktowała mnie z dużą wyższością, kim to ona nie jest, a ja tylko pyłem marnym...tak parafrazując. Nie pomogła, wręcz przeciwnie spytała mnie, czego ja od niej oczekuje i co ona ma mi powiedzieć, że jak spuchną oczy, żeby iść do okulisty, a jak wyjdzie wysypka, to do dermatologa, ale sama przyznała, że to sprawa alergiczna. To tak uogólniając, można iść jeśli się chce zrobić testy, moim zdaniem tylko do kierowania na to się nadaje lekarka, a testy robi pielęgniarka. Lekarz dodatkowo wykazał się bardzo dużą niekompetencją, czułam się poniżona w jakiś sposób i bardzo źle potraktowana. Nie polecam.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • E

   Jest wspaniałą wyrozumiałą i pedantyczną w diagnozowaniu lekarką...mam bezgraniczne zaufanie do Jej opinii,jest moim autorytetem!pozdrawiam i polecam

  • Z

   ja równiez jestem zadowolona z usług pani doktor
   szczepie sie w szpitalu na alergie i pani doktor bardzo mi pomoga
   przedewszystkim nie jest służbistką potrafi rozmawiac z pacjentem jak ze starym znajomym
   pracuje razem z przesympatyczna panią pielegniarką która pozdrawim serdecznie :)
   polecam gorąco

  • P

   Wspaniała Pani Doktor. Trafiłam do niej po 6 latach bezskutecznego leczenia u innego lekarza. Dwie wizyty wystarczyły, żebym poczuła się dobrze i żebym dowiedziała się w końcu co mi jest. Poczułam nareszcie wielką ulgę, wróciła chęć do życia. Bardzo pomocna, sympatyczna i uprzejma. Widać, że zależy jej na pacjencie i na tym, żeby mu pomóc. Zdecydowanie polecam.

  Jesteś tym lekarzem?

  18

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  140

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go