dr n. med.

Anita Szczerba

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

51 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
22 umówione wizyty w ciągu 30 dni

Dr n. med. Anita Szczerba jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1993 roku. Następnie specjalizowała… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
51 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • C
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani dr Anita Szczerba to super lekarz. Wszystko dokładnie tłumaczy, nie pogania wizyty. Poświęca każdemu pacjentowi wystarczającą ilość czasu. Polecam

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo rzeczowa i konkretna Pani doktor. Pierwszy raz w życiu lekarz ginekolog, w ogóle jakikolwiek lekarz poświęcił mi ponad godzinę czasu,na wywiad i badania ( cytologia, usg, badanie piersi, badanie ginekologiczne ). Niesamowity lekarz. Polecam.

 • W
  Lokalizacja: NZOZ SZCZER-MED

  Super lekarz, wszystko wytłumaczy, zrobi dokładne badanie. USG w cenie wizyty. Ktoś widziałam, we wcześniejszych opiniach, zarzucał ze Pani doktor nie jest delikatna, ale ja uważam ze przynajmniej jest to dokładne badanie i można wytrzymać, a wizyta u ginekologa nigdy nie jest przyjemna wizyta, a przynajmniej wyszłam z przekonaniem ze zostałam dokładnie zbadana u wysłuchana. Byłam u wielu lekarzy, ale do Pani Anity na pewno będę wracać, poprostu szkoda czasu na innych lekarzy. Bardzo polecam!!!!

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ SZCZER-MED

  Konkretna lekarka, szczegółowy wywiad bez pospiechu, i szczegółowe badanie, również USG w cenie wizyty.

 • S
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie kontrolne

  Pani doktor jest wspaniałym lekarzem z ogromna wiedza w swojej dziedzinie.Dokładnie przebadała mnie i pokierowała mnie do dalszego leczenia.Na dokładne badanie poświeciła wiele czasu i uwagi, dlatego też polecam Panią doktor.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Bardzo dobry lekarz! Pani doktor Szczerba jest osobą odpowiedzialną, dokładną oraz wrażliwą. Otwarcie można podzielić się z nią wszelkimi przemyśleniami na temat swojego stanu zdrowia.

 • A
  Lokalizacja: NZOZ SZCZER-MED

  Nigdy w życiu nie spotkałam lekarza tak oddanego pacjentowi. Pani Doktor bardzo wnikliwie przeanalizowała moja historię poświęcając mi przy tym bardzo dużo czasu. Jestem zachwycona i mam nadzieję, że z pomocą Pani Doktor moja ciąża zakończy się sukcesem. Polecam każdemu !!!

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MelissaMed Poradnia Lekarzy Specjalistów

  Pierwszy raz miałam przyjemność być na wizycie u lekarza ginekologa, takiego jakim jest Pani dr Szczerba. Przesympatyczna kobieta, z ogromną dokładnością przeprowadziła u mnie badanie zarówno ginekologiczne, piersi jak i pozostałych węzłów chłonnych. Byłam zaskoczona zaangażowaniem pani doktor, wszystko dokładnie tłumaczyła, dopytywala,pani dr poświęca tyle czasu pacjentom ile jest potrzeba. Na wizycie w gabinecie byłam prawie godzinę, cały ten czas był poświęcony dla mnie. Wspaniały lekarz! Dziękuję

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Bardzo profesjonalny lekarz. Pani doktor przeprowadziła badanie bezbolesnie, odpowiedziała na wszystkie pytania i wątpliwości. Zdecydowanie polecam :)

 • O
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ SZCZER-MEDUsługa: Zwykła wizyta

  Do gabinetu trafiłam przez znajomą, która była bardzo zadowolona po wizycie u Pani dr Anity.
  Ja również jestem.
  Dr Anita Szczerba to bardzo miła, konkretna, dokładna osoba.
  Nikt mnie tak nie wybadał jak Ona, dodatkowo wszystko cierpliwie tłumaczyła. Jestem pozytywnie zaskoczona!!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Anita Szczerba jest specjalistą z zakresu ginekologii i położnictwa z wieloletnim doświadczeniem. Ukończyła Akademię Medyczną w Łodzi w 1993 roku. Następnie specjalizowała się z zakresu położnictwa i ginekologii otrzymując dyplom w 2005 roku. 
  Oprócz działalności klinicznej poświęciła swój czas również na działalność naukową. Tytuł doktora nauk medycznych obroniła w 2007 roku na podstawie rozprawy: „Wpływ leczenia zespołu ograniczonego wzrastania płodu na wybrane parametry procesu apoptozy w łożysku”.
  Dr n. med. Anita Szczerba posiada duże doświadczenie w pracy klinicznej. Przez wiele lat pracowała na Oddziale Ginekologii Szpitala MSWiA w Łodzi, jak również na Oddziale Ginekologii i Położnictwa Szpitala im. Kopernika w Łodzi.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Jest również autorem, bądź współautorem wielu publikacji i streszczeń zjazdowych. Na bieżąco poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w wielu szkoleniach i kursach.
  Dr n. med. Anita Szczerba jest ekspertem się w zakresie prowadzenia ciąży, także ciąży z powikłaniami (nadciśnienie tętnicze, cukrzyca, niewydolność szyjki macicy, poród przedwczesny, hipotrofia płodu). Ponadto zajmuje się diagnostyką i leczeniem zaburzeń miesiączkowania, niepłodnością, menopauzą, doborem odpowiedniej metody antykoncepcji hormonalnej, leczeniem torbieli jajników, nadżerek, endometriozy i zespołu policystycznych jajników (PCOS) oraz profilaktyką i terapią zakażeń i stanów zapalnych narządu rodnego.
  Posiada wieloletnie doświadczenie w wykonywaniu USG narządu rodnego, USG ciąży i monitorowaniu owulacji.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Najbliższe terminy:

kolejne dni