prof. dr hab. n. med.

Anil Kumar Agrawal

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Specjalista medycyny naturalnej

25 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
540 odwiedzin w ciągu 30 dni

Specjalista z zakresu operacji onkologicznych jamy brzusznej oraz piersi oraz specjalista hipertermii lokalnej). Profesor Nadzwyczajny w II Katedrze I Klinice Chirurgii i Chirurgii… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
25 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta niesamowita,nareszcie odnalazłam prawdziwego lekarza,który dzięki swojej niezwykłej kompetencji i mądrości potrafi spojrzeć na problemy zdrowotne pacjenta całościowo,nie skupiając się tylko na samych dolegliwościach,ale na dotarciu do przyczyny zaistniałej choroby.Tylko wówczas możliwe jest całkowite wyleczenie.Pan doktor w sposób niesamowity rozmawia z pacjentem wykazując przy tym wielką cierpliwość i serdeczność.Jestem pod wielkim wrażeniem i z pewnością będę polecała takiego lekarza każdemu kto poważnie traktuje siebie i chce po prostu być zdrowym i szczęśliwym.

 • G
  Lokalizacja: Integrative Medical CenterUsługa: konsultacja onkologiczna

  Poruszona do głębi doznaną pomocą medyczną i wdzięczna za doznane dobrodziejstwo pragnę przekazać słowami świadectwo o wielkim profesjonalizmie Pana Profesora Anil Kumar Agrawal.
  Los zetknął mnie z Panem Profesorem dwa razy. 14 lat temu po raz pierwszy, gdy dotknęła mnie choroba i zaszła potrzeba operacji. To wtedy poczułam do Pana Profesora wielkie zaufanie, bo zaopiekował się mną serdecznie i wiedziałam, że robi wszystko, aby ulżyć w mojej chorobie i ratować me życie. Był tak troskliwy i pełen taktu oraz serdeczności, że zasłużył na wiarę w pomyślność leczenia, a zarazem na uznanie i szacunek. Po 14 latach znów dopadła mnie inna choroba. Długo szukałam Pana Profesora, aby poddać się Jego opiece i leczeniu, gdyż wiedziałam i czułam, że jest w stanie mi pomóc. I nie zawiodłam się. Zostałam przyjęta bardzo życzliwie, z ogromną wyrozumiałością i tkliwością. Zrozumiałam, że tak dobry człowiek i wspaniały lekarz zrobi wszystko, żeby mnie ratować. Bezgranicznie Mu zawierzyłam, bo Jego pełne troski podejście budziło nadzieję na wyleczenie. Zaopiekował się mną jak jedyną chorą, tak odbierałam Jego dobroć i troskę.
  Dziś po dwóch operacjach pragnę raz jeszcze podziękować Panu Profesorowi za wszystko dobro, jakie mnie z Jego strony spotkało. Uważam Pana Profesora za lekarza o nietuzinkowym talencie, za geniusza i mistrza, który odznacza się wielką biegłością w tym, co robi. Jest też człowiekiem o wspaniałym sercu, wyrozumiałym, wrażliwym na ludzkie nieszczęście i zasługuje na wiarę, podziw, uznanie i szacunek.
  Rzadko spotyka się tak szlachetnego człowieka.
  Wdzięczna pacjenta Anna R.

 • Dr.Anil Agrawal to wybitny lekarz.Operowal moja mamę .Rozpoznanie nowotwór złośliwy dzieki panu doktorowi moja mama jest pelna energii do zycia.Jeszcze raz z calego serca dziekujemy.

 • M

  Jestem kompletnie zawiedzina wizytą u Pana doktora w IMC, brak profesjonalizmu: wywiad trwał 30 minut dotyczył bardziej sfery prywatnej, niż medycznej lakoniczne wypowiedzi na temat choroby, bez badania, stawiał pytania co sugerują inni lekarze na temat choroby i leczenia, na koniec odesłanie do innego lekarza z kliniki IMC przy czym koszt każdej konsultacji to 200 zł . Brak empatii, ogłady, skupienia na pacjencie, bawi się w psychologa rzucając stos pytań niekiedy bardzo osobistych nie uzasadniając ich celowości. bardzo słaby lekarz. Nie polecam ! Wręcz odradzam

  bawi się w psychologa rzucajac pacjentowi stos pytań dotyczących sfer bardzo osobistych.

 • N

  Wybrałam się do prof. Agrawala ze względu na pozytywne opinie, niestety wielkie rozczarowanie,nie zdążyłam nawet do końca opisać mojej choroby jak została mi wręczona ulotka do prywatnego gabinetu-koszt wizyty 200zł,nie każdego stać na takie konsultacje .Bardzo nie sympatyczny i gburowaty,nie wiem skąd tyle dobrych słów pod jego adresem. Potwierdza to również osoba która leczyła się u doktora 2 lata temu.
  A.K

 • A

  Super doktor współpracuje z super lekarzami dokładny słowny i bardzo miły 2 razy mnie operował i wszystko ok ostatnia operacja 2015 rok styczeń prze puchlina brzuszna już wszystko zrobione i jest ok polecam gorąco Pana doktora

 • M

  Profesor, jako jedyny podszedł do mojej choroby profesjonalnie i zrozumiał moje złe samopoczucie. Przyjął mnie na oddział w bardzo szybkim czasie i przeprowadził zabieg perfekcyjnie (01.09.2014 r.). Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na jego temat. Jest bardzo cenionym chirurgiem wśród pacjentów oraz w środowisku medycznym. Jestem szczęśliwa, że spotkałam go na swojej drodze.
  Bardzo Pana pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze!

  Marta T.

 • Brak empatii szczególnie do starszych osób .Pan doktor czuje się Bogiem a pacjentów traktuje jak zło konieczne.

 • I

  Profesor Agrawal-Cudotwórca uratował życie mojej mamy , jest Wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Polecam wszystkim :)

 • M

  Pisze jako młody kolega po fachu. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego podejścia Anil, nie tylko do pacjentów, ale do nas, kolegów, którzy są zapracowani, zmęczeni i nie zawsze dajemy się lubić. Nigdy nie odmówiłeś pomocy nam, naszym rodzinom i naszym pacjentom. Operowałeś najbliższe mi osoby i wszystko skończyło się dobrze. Dziękuję w imieniu swoim, mojej rodziny i moich pacjentów, bo polecam Cie każdemu, Mistrzu!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalista z zakresu operacji onkologicznych jamy brzusznej oraz piersi oraz specjalista hipertermii lokalnej). Profesor Nadzwyczajny w II Katedrze I Klinice Chirurgii i Chirurgii Onkologicznej AM we Wrocławiu. Odbył staże: z zakresu chorób sutka i raka sutka w Gorlitz (Niemcy), z zakresu angiochirurgii, chirurgii jamy brzusznej i transplantacja w Bochum (Niemcy), z zakresu chirurgii endoskopowej i chirurgii onkologicznej w Odense University Hospital (Dania), z zakresu chirurgii jamy brzusznej w Ludwig Maximilians University w  Monachium (Niemcy), z zakresu “gastric banding” w District Hospital w Jicin (Czechy), z zakresu onkologii w Hammersmith Hospital w Londynie (Anglia).

  Odbył kurs z zakresu chirurgii laparoskopowej kolorektalne w Hradec Kralove (Czechy), był konsultantem chirurgicznym w S.R. Medical Instt. w Agra (Indie). Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP. Opublikował 132 prac naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, jest członkiem wielu towarzystw naukowych, między innymi Towarzystwa Chirurgii Polskiej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, European School of Oncology, The Association of Surgeons of India, Indian Association of Surgical Oncology.

Specjalizacje

 • Chirurgia onkologiczna

Edukacja

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Publikacje

 • Opublikował 132 prac naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych,

Nagrody i wyróżnienia

 • Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP.

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • z zakresu chorób sutka i raka sutka w Gorlitz (Niemcy)
 • z zakresu angiochirurgii, chirurgii jamy brzusznej i transplantacja w Bochum (Niemcy)
 • z zakresu chirurgii endoskopowej i chirurgii onkologicznej w Odense University Hospital (Dania)
 • z zakresu chirurgii jamy brzusznej w Ludwig Maximilians University w Monachium (Niemcy)
 • z zakresu “gastric banding” w District Hospital w Jicin (Czechy)
 • z zakresu onkologii w Hammersmith Hospital w Londynie (Anglia)
 • Odbył kurs z zakresu chirurgii laparoskopowej kolorektalne w Hradec Kralove (Czechy)
więcej

Zdjęcia