Prof. dr hab. n. med.

Anil Kumar Agrawal verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Specjalista medycyny naturalnej

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K
  Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

  Wizyta niesamowita,nareszcie odnalazłam prawdziwego lekarza,który dzięki swojej niezwykłej kompetencji i mądrości potrafi spojrzeć na problemy zdrowotne pacjenta całościowo,nie skupiając się tylko na samych dolegliwościach,ale na dotarciu do przyczyny zaistniałej choroby.Tylko wówczas możliwe jest całkowite wyleczenie.Pan doktor w sposób niesamowity rozmawia z pacjentem wykazując przy tym wielką cierpliwość i serdeczność.Jestem pod wielkim wrażeniem i z pewnością będę polecała takiego lekarza każdemu kto poważnie traktuje siebie i chce po prostu być zdrowym i szczęśliwym.

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Wojciech Wacławowicz
  Wojciech Wacławowicz
  Chirurg plastyczny, Chirurg dziecięcy
  Kryniczna 17, Wrocław
  Pan dr wykazał się pełnym profesjonalizmem, konkrety, komunikatywny i bardzo sympatyczny. Szczerze polecam więcej

  Jakub Kratochwil
  Jakub Kratochwil
  Chirurg plastyczny, Chirurg
  gen. Kutrzeby 64, Wrocław
  Miałam przeprowadzaną korektę opadających powiek górnych. Z efektu zabiegu jestem zadowolona, ponieważ powieki… więcej

  Olaf Bronowicz
  Olaf Bronowicz
  Stomatolog, Chirurg
  Bartłomieja Strachowskiego 7a/1, Wrocław
  Bardzo miła atmosfera na wizycie. Pan Olaf odpowiedział na wszystkie pytania, a co najważniejsze z troską podszedł… więcej

  Ziemisław Stępniewski
  Ziemisław Stępniewski
  Ortopeda, Chirurg
  Uczniowska 22, Wrocław
  Bardzo dobry lekarz i fachowiec w swojej dziedzinie. Jestem bardzo zadowolony z wizyt oraz przeprowadzonej operacji… więcej

  Katarzyna Kołaczyk
  Katarzyna Kołaczyk
  Lekarz medycyny estetycznej, Chirurg
  Komorowice ul. Wrocławska 2a, Wrocław
  Bardzo się cieszę, że mogłam powierzyć swoją urodę w takie specjalistyczne ręce. Pani Doktor Kołaczyk jest specjalistką… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Specjalista z zakresu operacji onkologicznych jamy brzusznej oraz piersi oraz specjalista hipertermii lokalnej). Profesor Nadzwyczajny w II Katedrze I Klinice Chirurgii i Chirurgii Onkologicznej AM we Wrocławiu. Odbył staże: z zakresu chorób sutka i raka sutka w Gorlitz (Niemcy), z zakresu angiochirurgii, chirurgii jamy brzusznej i transplantacja w Bochum (Niemcy), z zakresu chirurgii endoskopowej i chirurgii onkologicznej w Odense University Hospital (Dania), z zakresu chirurgii jamy brzusznej w Ludwig Maximilians University w  Monachium (Niemcy), z zakresu “gastric banding” w District Hospital w Jicin (Czechy), z zakresu onkologii w Hammersmith Hospital w Londynie (Anglia).

   Odbył kurs z zakresu chirurgii laparoskopowej kolorektalne w Hradec Kralove (Czechy), był konsultantem chirurgicznym w S.R. Medical Instt. w Agra (Indie). Odznaczony Złotym Krzyżem Zasługi przez Prezydenta RP. Opublikował 132 prac naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych, jest członkiem wielu towarzystw naukowych, między innymi Towarzystwa Chirurgii Polskiej, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Onkologicznej, European School of Oncology, The Association of Surgeons of India, Indian Association of Surgical Oncology.

  Specjalizacje

  • Chirurgia onkologiczna

  Usługi

  Integrative Medical Center

  Strzelińska 41, 55-010 Żerniki Wrocławskie, dolnośląskie

  Konsultacja onkologiczna od 200 zł
  Konsultacje

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K
   Ten pacjent umówił wizytę przez ZnanyLekarz.pl

   Wizyta niesamowita,nareszcie odnalazłam prawdziwego lekarza,który dzięki swojej niezwykłej kompetencji i mądrości potrafi spojrzeć na problemy zdrowotne pacjenta całościowo,nie skupiając się tylko na samych dolegliwościach,ale na dotarciu do przyczyny zaistniałej choroby.Tylko wówczas możliwe jest całkowite wyleczenie.Pan doktor w sposób niesamowity rozmawia z pacjentem wykazując przy tym wielką cierpliwość i serdeczność.Jestem pod wielkim wrażeniem i z pewnością będę polecała takiego lekarza każdemu kto poważnie traktuje siebie i chce po prostu być zdrowym i szczęśliwym.

  • G
   Lokalizacja: Integrative Medical CenterUsługa: konsultacja onkologiczna

   Poruszona do głębi doznaną pomocą medyczną i wdzięczna za doznane dobrodziejstwo pragnę przekazać słowami świadectwo o wielkim profesjonalizmie Pana Profesora Anil Kumar Agrawal.
   Los zetknął mnie z Panem Profesorem dwa razy. 14 lat temu po raz pierwszy, gdy dotknęła mnie choroba i zaszła potrzeba operacji. To wtedy poczułam do Pana Profesora wielkie zaufanie, bo zaopiekował się mną serdecznie i wiedziałam, że robi wszystko, aby ulżyć w mojej chorobie i ratować me życie. Był tak troskliwy i pełen taktu oraz serdeczności, że zasłużył na wiarę w pomyślność leczenia, a zarazem na uznanie i szacunek. Po 14 latach znów dopadła mnie inna choroba. Długo szukałam Pana Profesora, aby poddać się Jego opiece i leczeniu, gdyż wiedziałam i czułam, że jest w stanie mi pomóc. I nie zawiodłam się. Zostałam przyjęta bardzo życzliwie, z ogromną wyrozumiałością i tkliwością. Zrozumiałam, że tak dobry człowiek i wspaniały lekarz zrobi wszystko, żeby mnie ratować. Bezgranicznie Mu zawierzyłam, bo Jego pełne troski podejście budziło nadzieję na wyleczenie. Zaopiekował się mną jak jedyną chorą, tak odbierałam Jego dobroć i troskę.
   Dziś po dwóch operacjach pragnę raz jeszcze podziękować Panu Profesorowi za wszystko dobro, jakie mnie z Jego strony spotkało. Uważam Pana Profesora za lekarza o nietuzinkowym talencie, za geniusza i mistrza, który odznacza się wielką biegłością w tym, co robi. Jest też człowiekiem o wspaniałym sercu, wyrozumiałym, wrażliwym na ludzkie nieszczęście i zasługuje na wiarę, podziw, uznanie i szacunek.
   Rzadko spotyka się tak szlachetnego człowieka.
   Wdzięczna pacjenta Anna R.

  • Dr.Anil Agrawal to wybitny lekarz.Operowal moja mamę .Rozpoznanie nowotwór złośliwy dzieki panu doktorowi moja mama jest pelna energii do zycia.Jeszcze raz z calego serca dziekujemy.

  • M

   Jestem kompletnie zawiedzina wizytą u Pana doktora w IMC, brak profesjonalizmu: wywiad trwał 30 minut dotyczył bardziej sfery prywatnej, niż medycznej lakoniczne wypowiedzi na temat choroby, bez badania, stawiał pytania co sugerują inni lekarze na temat choroby i leczenia, na koniec odesłanie do innego lekarza z kliniki IMC przy czym koszt każdej konsultacji to 200 zł . Brak empatii, ogłady, skupienia na pacjencie, bawi się w psychologa rzucając stos pytań niekiedy bardzo osobistych nie uzasadniając ich celowości. bardzo słaby lekarz. Nie polecam ! Wręcz odradzam

   bawi się w psychologa rzucajac pacjentowi stos pytań dotyczących sfer bardzo osobistych.

  • N

   Wybrałam się do prof. Agrawala ze względu na pozytywne opinie, niestety wielkie rozczarowanie,nie zdążyłam nawet do końca opisać mojej choroby jak została mi wręczona ulotka do prywatnego gabinetu-koszt wizyty 200zł,nie każdego stać na takie konsultacje .Bardzo nie sympatyczny i gburowaty,nie wiem skąd tyle dobrych słów pod jego adresem. Potwierdza to również osoba która leczyła się u doktora 2 lata temu.
   A.K

  • A

   Super doktor współpracuje z super lekarzami dokładny słowny i bardzo miły 2 razy mnie operował i wszystko ok ostatnia operacja 2015 rok styczeń prze puchlina brzuszna już wszystko zrobione i jest ok polecam gorąco Pana doktora

  • M

   Profesor, jako jedyny podszedł do mojej choroby profesjonalnie i zrozumiał moje złe samopoczucie. Przyjął mnie na oddział w bardzo szybkim czasie i przeprowadził zabieg perfekcyjnie (01.09.2014 r.). Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na jego temat. Jest bardzo cenionym chirurgiem wśród pacjentów oraz w środowisku medycznym. Jestem szczęśliwa, że spotkałam go na swojej drodze.
   Bardzo Pana pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze!

   Marta T.

  • Brak empatii szczególnie do starszych osób .Pan doktor czuje się Bogiem a pacjentów traktuje jak zło konieczne.

  • I

   Profesor Agrawal-Cudotwórca uratował życie mojej mamy , jest Wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Polecam wszystkim :)

  • M

   Pisze jako młody kolega po fachu. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego podejścia Anil, nie tylko do pacjentów, ale do nas, kolegów, którzy są zapracowani, zmęczeni i nie zawsze dajemy się lubić. Nigdy nie odmówiłeś pomocy nam, naszym rodzinom i naszym pacjentom. Operowałeś najbliższe mi osoby i wszystko skończyło się dobrze. Dziękuję w imieniu swoim, mojej rodziny i moich pacjentów, bo polecam Cie każdemu, Mistrzu!

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG