Anil Kumar Agrawal, chirurg Żerniki Wrocławskie

Prof. dr hab. n. med. Anil Kumar Agrawal

Chirurg

25 opinii

Adres

Strzelińska 41, Żerniki Wrocławskie
Integrative Medical Center

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka, Karta płatnicza

Konsultacja chirurgiczna • od 200 zł

Konsultacja onkologiczna • od 200 zł

Konsultacje


Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych chirurgów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista z zakresu operacji onkologicznych jamy brzusznej oraz piersi oraz specjalista hipertermii lokalnej). Profesor Nadzwyczajny w II Katedrze I...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja chirurgiczna


Strzelińska 41, Żerniki Wrocławskie

od 200 zł

Integrative Medical Center

Pozostałe usługi

Konsultacja onkologiczna


Strzelińska 41, Żerniki Wrocławskie

od 200 zł

Integrative Medical Center


Konsultacje


Strzelińska 41, Żerniki Wrocławskie

Brak informacji o cenie

Integrative Medical Center

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
25 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
K
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Wizyta niesamowita,nareszcie odnalazłam prawdziwego lekarza,który dzięki swojej niezwykłej kompetencji i mądrości potrafi spojrzeć na problemy zdrowotne pacjenta całościowo,nie skupiając się tylko na samych dolegliwościach,ale na dotarciu do przyczyny zaistniałej choroby.Tylko wówczas możliwe jest całkowite wyleczenie.Pan doktor w sposób niesamowity rozmawia z pacjentem wykazując przy tym wielką cierpliwość i serdeczność.Jestem pod wielkim wrażeniem i z pewnością będę polecała takiego lekarza każdemu kto poważnie traktuje siebie i chce po prostu być zdrowym i szczęśliwym.


G
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Integrative Medical Center Konsultacja onkologiczna

Poruszona do głębi doznaną pomocą medyczną i wdzięczna za doznane dobrodziejstwo pragnę przekazać słowami świadectwo o wielkim profesjonalizmie Pana Profesora Anil Kumar Agrawal.
Los zetknął mnie z Panem Profesorem dwa razy. 14 lat temu po raz pierwszy, gdy dotknęła mnie choroba i zaszła potrzeba operacji. To wtedy poczułam do Pana Profesora wielkie zaufanie, bo zaopiekował się mną serdecznie i wiedziałam, że robi wszystko, aby ulżyć w mojej chorobie i ratować me życie. Był tak troskliwy i pełen taktu oraz serdeczności, że zasłużył na wiarę w pomyślność leczenia, a zarazem na uznanie i szacunek. Po 14 latach znów dopadła mnie inna choroba. Długo szukałam Pana Profesora, aby poddać się Jego opiece i leczeniu, gdyż wiedziałam i czułam, że jest w stanie mi pomóc. I nie zawiodłam się. Zostałam przyjęta bardzo życzliwie, z ogromną wyrozumiałością i tkliwością. Zrozumiałam, że tak dobry człowiek i wspaniały lekarz zrobi wszystko, żeby mnie ratować. Bezgranicznie Mu zawierzyłam, bo Jego pełne troski podejście budziło nadzieję na wyleczenie. Zaopiekował się mną jak jedyną chorą, tak odbierałam Jego dobroć i troskę.
Dziś po dwóch operacjach pragnę raz jeszcze podziękować Panu Profesorowi za wszystko dobro, jakie mnie z Jego strony spotkało. Uważam Pana Profesora za lekarza o nietuzinkowym talencie, za geniusza i mistrza, który odznacza się wielką biegłością w tym, co robi. Jest też człowiekiem o wspaniałym sercu, wyrozumiałym, wrażliwym na ludzkie nieszczęście i zasługuje na wiarę, podziw, uznanie i szacunek.
Rzadko spotyka się tak szlachetnego człowieka.
Wdzięczna pacjenta Anna R.


Użytkownik zweryfikowany

Dr.Anil Agrawal to wybitny lekarz.Operowal moja mamę .Rozpoznanie nowotwór złośliwy dzieki panu doktorowi moja mama jest pelna energii do zycia.Jeszcze raz z calego serca dziekujemy.


M
Użytkownik zweryfikowany

Jestem kompletnie zawiedzina wizytą u Pana doktora w IMC, brak profesjonalizmu: wywiad trwał 30 minut dotyczył bardziej sfery prywatnej, niż medycznej lakoniczne wypowiedzi na temat choroby, bez badania, stawiał pytania co sugerują inni lekarze na temat choroby i leczenia, na koniec odesłanie do innego lekarza z kliniki IMC przy czym koszt każdej konsultacji to 200 zł . Brak empatii, ogłady, skupienia na pacjencie, bawi się w psychologa rzucając stos pytań niekiedy bardzo osobistych nie uzasadniając ich celowości. bardzo słaby lekarz. Nie polecam ! Wręcz odradzam

bawi się w psychologa rzucajac pacjentowi stos pytań dotyczących sfer bardzo osobistych.


N
Użytkownik zweryfikowany

Wybrałam się do prof. Agrawala ze względu na pozytywne opinie, niestety wielkie rozczarowanie,nie zdążyłam nawet do końca opisać mojej choroby jak została mi wręczona ulotka do prywatnego gabinetu-koszt wizyty 200zł,nie każdego stać na takie konsultacje .Bardzo nie sympatyczny i gburowaty,nie wiem skąd tyle dobrych słów pod jego adresem. Potwierdza to również osoba która leczyła się u doktora 2 lata temu.
A.K


A
Użytkownik zweryfikowany

Super doktor współpracuje z super lekarzami dokładny słowny i bardzo miły 2 razy mnie operował i wszystko ok ostatnia operacja 2015 rok styczeń prze puchlina brzuszna już wszystko zrobione i jest ok polecam gorąco Pana doktora


M
Użytkownik zweryfikowany

Profesor, jako jedyny podszedł do mojej choroby profesjonalnie i zrozumiał moje złe samopoczucie. Przyjął mnie na oddział w bardzo szybkim czasie i przeprowadził zabieg perfekcyjnie (01.09.2014 r.). Potwierdzam wszystkie pozytywne opinie na jego temat. Jest bardzo cenionym chirurgiem wśród pacjentów oraz w środowisku medycznym. Jestem szczęśliwa, że spotkałam go na swojej drodze.
Bardzo Pana pozdrawiam i życzę wszystkiego co najlepsze!

Marta T.


Użytkownik zweryfikowany

Brak empatii szczególnie do starszych osób .Pan doktor czuje się Bogiem a pacjentów traktuje jak zło konieczne.


I
Użytkownik zweryfikowany

Profesor Agrawal-Cudotwórca uratował życie mojej mamy , jest Wspaniałym człowiekiem i lekarzem. Polecam wszystkim :)


M
Użytkownik zweryfikowany

Pisze jako młody kolega po fachu. Jestem pod ogromnym wrażeniem Twojego podejścia Anil, nie tylko do pacjentów, ale do nas, kolegów, którzy są zapracowani, zmęczeni i nie zawsze dajemy się lubić. Nigdy nie odmówiłeś pomocy nam, naszym rodzinom i naszym pacjentom. Operowałeś najbliższe mi osoby i wszystko skończyło się dobrze. Dziękuję w imieniu swoim, mojej rodziny i moich pacjentów, bo polecam Cie każdemu, Mistrzu!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Specjalista z zakresu operacji onkologicznych jamy brzusznej oraz piersi oraz specjalista hipertermii lokalnej). Profesor Nadzwyczajny w II Katedrze I...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby


Specjalizacje

  • Chirurgia onkologiczna

Publikacje i artykuły