mgr

Aneta Sobocińska

verifiedCreated with Sketch.

Logopeda, Terapeuta

8 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
277 odwiedzin w ciągu 30 dni

www.logopedakrakow.com Jestem absolwentką stacjonarnych studiów magisterskich na kierunku logopedia ze specjalizacją neurologopedia Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
8 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet logopedycznyUsługa: terapia logopedyczna

  Pani Aneta ma bardzo fajne podejście do moich małych jeszcze dzieci - 2 i 3 lata. Na pytanie czy podobało się u Pani Logopedy - odpowiedz była: I to bardzo ????terapia skutkuje, dlatego polecam bardzo

  Aneta Sobocińska2018-07-21

  Praca z takimi bąbelkami to czysta przyjemność. Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam! :)

 • I
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet logopedycznyUsługa: terapia logopedyczna

  Pani Aneta jest osobą bardzo ciepłą, kreatywną, co ważne cierpliwą. Widać, że uwielbia pracę z dziećmi. Najlepszym tego dowodem jest uśmiech dziecka oraz chęć uczestniczenia na zajęcia- czuje się docenione i chętnie z Panią Aneta współpracuje.

  Aneta Sobocińska2018-07-17

  Dziękuję bardzo za ciepłe słowa, pozdrawiam serdecznie :)

 • M
  Lokalizacja: Gabinet logopedycznyUsługa: konsultacje logopedyczne

  Pani Aneta jest przemiłą osobą z dobrym podejściem do dzieci. Szczegółowo zbiera wywiad na temat dziecka. Po obejrzeniu aparatu mowy oraz ćwiczeniach dobiera metody terapii. Polecam .

  Aneta Sobocińska2018-06-11

  Bardzo mi miło. Dziękuję za opinię. Pozdrawiam :)

 • K
  Lokalizacja: Gabinet logopedycznyUsługa: korekcja wad wymowy

  Od dziecka mam problem z jąkaniem się, odwiedziłam już wielu specjalistów. Bardzo polecam Panią Anetę ze względu na jej zaangażowanie, przyjazną osobowość i profesjonalizm. Czuję, że jestem w dobrych rękach i na dobrej drodze to przezwyciężenia mojego problemu!

  Aneta Sobocińska2018-05-08

  Dziękuję pięknie, pozdrawiam!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet logopedyczny

  Wszystkie pozytywne opinie dotyczące Pani Anety są jak najbardziej prawdziwie. Pani logopeda jest profesjonalistką w pełnym tego słowa znaczeniu i pomaga nie tylko dzieciom (do których ma świetne podejście, a efekty pracy widać już po kilku wizytach!), ale rewelacyjnie sprawdza się również przy współpracy z dorosłymi - co niestety jest jeszcze rzadkością w tym zawodzie w naszym kraju. Serdecznie polecam każdej osobie, której praca jest związana z jakimkolwiek przemawianiem (czy to prowadzeniem rozmów biznesowych czy przemawianiem do większych grup)!

  Aneta Sobocińska2018-05-08

  Bardzo dziękuję, pozdrawiam : )

 • M
  Lokalizacja: Gabinet logopedyczny

  Gorąco polecam Panią Anetę. Jest bardzo kompetentnym,spokojnym i rzeczowym terapeutą z fantastycznym podejściem do dzieci. Jej uśmiech,otwartość i wysoka kultura osobista sprawiają,ze dzieci czuja się u niej dobrze,a rodzice maja pewność,że ich pociechy są we właściwych rękach. Mój syn trafił do p.Anety z wadą wymowy,ale nie należy do "łatwych pacjentów". Dzięki olbrzymim pokładom cierpliwości p.Anety i pomysłowości w prowadzeniu terapii udało się zachęcić syna do pracy co daje efekty. Polecam!!!

  Aneta Sobocińska2018-04-27

  Pięknie dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam serdecznie!

 • M
  Lokalizacja: Gabinet logopedycznyUsługa: diagnoza logopedyczna

  Pełen profesjonalizm i cudowne podejście do dzieci, mój syn uwielbia Panią doktor. Z czystym sumieniem polecam! Synek ma problemy z wymową r oraz lekko sepleni. Dzięki wspaniałemu podejściu Pani Doktor mały z zaangażowaniem wykonuje ćwiczenia. Pani doktor znakomicie potrafi skupić uwagę dziecka, pomimo że jest lekko nadpobudliwe i szybko się nudzi. Diagnoza jest rzeczowa i bardzo dokładna.

  Aneta Sobocińska2018-02-20

  Bardzo dziękuję za opinię, pozdrawiam!

 • A
  Lokalizacja: Gabinet logopedycznyUsługa: autyzm u dziecka

  Z czystym sercem szczerze polecam zajęcia logopedyczne , terapeutyczne u Pani Anety, kochanej i cudownej osoby z fantastycznym podejściem do dzieci, Jestem mama 5 letniego Antosia , który jest dzieckiem nie mówiącym , autystycznym i bardzo wymagającym , który potrzebuje ogromnej cierpliwości i bardzo dobrego terapeuty także bardzo się cieszę ,że jesteśmy w rękach Pani Anety ;) , pozdrawiamy !

  Aneta Sobocińska2018-02-16

  Pani Asiu bardzo dziękuję za ciepłe słowa. Pozdrawiam serdecznie :))

Pytania pacjentów (3)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • www.logopedakrakow.com

  Jestem absolwentką stacjonarnych studiów magisterskich na kierunku logopedia ze specjalizacją neurologopedia Uniwersytetu Gdańskiego oraz Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Ukończyłam również stacjonarne studia licencjackie na kierunku pedagogika specjalna ze specjalizacją oligofrenopedagogika i pedagogika wczesnoszkolna na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie.
  Dotychczasowe doświadczenie logopedyczne zbierałam podczas pracy w szpitalach (oddziały udarowe), prywatnych gabinetach logopedycznych, szkołach i przedszkolach.
  W dalszym ciągu rozwijam swoją pasję jaką jest logopedia i uczestniczę w licznych szkoleniach, warsztatach, kursach poszerzając swoją wiedzę o najnowsze techniki diagnostyczne i terapeutyczne.

Specjalizacje

 • Ortodoncja
 • Psychiatria
 • Otorynolaryngologia
 • Rehabilitacja medyczna
 • Neurologia
więcej

Edukacja

 • Uniwersytet Gdański i Gdański Uniwersytet Medyczny (neurologopedia)
 • Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie (oligofrenopedagogika)