dr n. med.

Aneta Pyłypczuk

Psychiatra, Terapeuta

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 49 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Jestem specjalistą psychiatrą i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień.Pracuję jako psychiatra od 14 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam przede wszystkim w Sz... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem specjalistą psychiatrą i certyfikowanym specjalistą psychoterapii uzależnień.Pracuję jako psychiatra od 14 lat. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywałam przede wszystkim w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublinie, gdzie pracuję do tej pory. Zajmuję się diagnostyką i leczeniem chorób psychicznych u osób dorosłych, w tym schizofrenii, depresji, choroby dwubiegunowej, nerwic, zaburzeń snu oraz doraźną pomocą w różnych kryzysach życiowych. Od 8 lat pracuję również w poradni zdrowia psychicznego. Zajmuję się poradnictwem, diagnostyką oraz leczeniem osób uzależnionych od alkoholu, leków, hazardu, seksu. Oferuję również pomoc rodzinom takich osób.Zapraszam na moją stronę: www.psychiatralublin.eu
  Przyjmuję:
  1.w Centrum Medycznym Przyjaźni w Lublinie przy ul. Przyjaźni 13, w poniedziałki od g. 15, Poradnia ma kontrakt z NFZ.
  2. Gabinet prywatny ul. Orzeszkowej 2, Lublin
  3. Centrum Medycyny Specjalistycznej w Zamościu, ul.Lwowska 30 lok.31- trzecia sobota każdego miesiaca

Specjalizacje

 • Psychiatria
 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Lublinie- (2002r)
 • Instytut Psychologii Zdrowia w Warszawie- Studium terapii Uzaleznień(2009r.)

Publikacje

 • Occurrence of depression and anxiety disorders according to the period of abstinence in patients addicted to gambling and alcohol. [AUT.] MARTA MAKARA-STUDZIŃSKA, ANETA PYŁYPCZUK, ANNA URBAŃSKA. J. Pre-Clin. Clin. Res. 2011 vol. 5 nr 1 s. 28-30, bibliogr.
 • Typologia uzależnienia alkoholowego według Lescha - proponowane formy terapii. (Lesch Alcoholism typology - recommended forms of therapy.)[AUT.] KATARZYNA IWANICKA, DARIUSZ MALICKI, ANETA PYŁYPCZUK, MARCIN OLAJOSSY. Curr. Probl. Psychiatry 2011 vol. 12 nr 3 s. 260-265, bibliogr. sum.
 • Correlation between perception of quality of life and social/demographic/medical variables as well as anti-health behaviours among alcohol-dependent individuals. [AUT.] MARTA MAKARA-STUDZIŃSKA, AGNIESZKA J. KOWALSKA, DANUTA PODSTAWKA, ANETA PYŁYPCZUK, ZBIGNIEW ŚLIWIŃSKI. Stud. Med. 2013 t. 29 nr 3 s. 234-241, bibliogr. poz. 23.
 • Nasilenie objawów depresji i lęku wśród osób uzależnionych od alkoholu i hazardu. (The severity of symptoms of depression and anxiety among the addicted to alcohol and gambling.)[AUT.] MARTA MAKARA-STUDZIŃSKA, ANETA PYŁYPCZUK, AGATA MADEJ. Eur. J. Med. Technol. [online] 2015 nr 2 s. 20-29, bibliogr. sum, [przeglądany 4 stycznia 2016]. Dostępny w: http://www.medical-technologies.eu/upload/nasileni...
 • Personality traits in people addicted to alcohol raised by parents with alcohol dependence. [AUT.] ANETA PYŁYPCZUK, BEATA PAWŁOWSKA*, EMILIA POTEMBSKA, ANNA URBAŃSKA, DARIUSZ MALICKI. Pol. J. Public Health 2016 t. 126 nr 3 s. 116-121, bibliogr. poz. 34.
więcej

Znajomość języków

 • angielski

Staże

 • Szpital Neuropsychiatryczny w Lublinie
 • SPZOZ w Parczewie
 • NZOZ Lekarze Specjaliści
 • Centrum Medyczne Przyjaźni
 • Klinika Psychiatrii Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
więcej

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię

Ogólna ocena
41 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta. Jestem zachwycona, że tak dobrze trafiłam. Od wielu lat nie mogłam sobie poradzić z problemami - terapia u psychologa nie pomogła w żaden sposób. Pani doktor zadała mi dużo pytań na podstawie których ustaliła leczenie farmakologiczne. Leki zostały świetnie dobrane, wreszcie czuję się lepiej i widzę powody do życia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Przyjazna atmosfera wizyty, trafnie postawiona diagnoza oraz poprawnie dobrane leki przy pierwszej próbie :) Pani doktor godna polecenia, pozdrawiam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medycyny SpecjalistycznejUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Niezwykle sympatyczna i mądra kobieta. Rozmowa przebiegła w bardzo przyjemnej atmosferze. Pani Doktor trafnie postawiła diagnozę, przepisała odpowiednie leki, które spowodowały, że po kilku tygodniach zacząłem się czuć świetnie - jak nigdy wcześniej. Szczerze polecam!

 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczna praktyka lekarska, dr n.med. Aneta PyłypczukUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Jestem zadowolona z wizyty.Pani doktor rzetelnie i z uwagą wysłuchuje pacjenta .Pamięta dokładnie poprzednią wizytę i samopoczucie pacjenta .Atmosfera w gabinecie sprzyja spontanicznej rozmowie o problemach zdrowotnych .Serdecznie polecam panią dr Pyłypczuk .

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna praktyka lekarska, dr n.med. Aneta PyłypczukUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Pani Doktor stwarza dobrą atmosferę podczas wizyt, rozmowę prowadzi na zasadzie partnerstwa, a nie podległości. Uwzględnia sugestie, odczucia, prośby pacjenta, jest elastyczna, ale konsekwentna. Jest miła, co obecnie rzadko się zdarza wśród lekarzy. Będzie moim lekarzem. Z.O.

 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczna praktyka lekarska, dr n.med. Aneta Pyłypczuk

  Szczerze polecam Panią doktor. Byłam wcześniej u kilku psychiatrów i nie będę nawet porównywać, bo różnica jest kosmiczna!!!. Pani doktor ewidentnie ma do tego powołanie, a bez tego, człowiekowi, który nie dość, że prosi o pomoc, to można wyrządzić jeszcze większą krzywdę. Widać, że Pani doktor ma do tego pasję i podchodzi do pacjenta zdroworozsądkowo i ze zrozumieniem.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Specjalistyczna praktyka lekarska, dr n.med. Aneta PyłypczukUsługa: konsultacje psychiatryczne

  Serdecznie polecam,byłam już u jednego psychiatry który również miał dobre opinie ale nie ma porwania. Pani dr. Jest bardzo miła , zadaje pytania i okazuje duże zainteresowanie pacjętem. Cała wizyta przebiega miłe atmosferze.
  Serdecznie polecam

 • D
  Lokalizacja: Specjalistyczna praktyka lekarska, dr n.med. Aneta Pyłypczuk

  Byłam przestraszona po wizycie u poprzedniego psychiatry, ale na szczęście trafiłam do dr Pyłypczuk! Od razu czułam, że jestem w dobrych rękach. Wyszłam z gabinetu uspokojona i pozytywnie nastawiona. Pani Doktor rzeczowo wytłumaczyła na czym polega choroba, odpowiedziała cierpliwie na wszystkie pytania. Minął miesiąc i poprawa jest bardzo duża. W dodatku wizyta przebiega w pogodnej, sympatycznej atmosferze. Wzór lekarza, serdecznie polecam!

 • J
  Lokalizacja: Specjalistyczna praktyka lekarska, dr n.med. Aneta Pyłypczuk

  Byłam na wizycie z babcią. Przebiegła ona w bardzo miłej atmosferze. Pani Doktor szybko postawiła diagnozę i dopasowała lek. Wbrew wszelkim stereotypom wiem, że psychiatra wcale nie jest takim strasznym lekarzem. Pani Doktor podchodzi do problemu indywidualnie i profesjonalnie. Doskonale słucha, a przy okazji dopytuje o przebieg innych chorób. Przeanalizowała wszystkie leki, które babcia przyjmuje. Jesteśmy bardzo zadowolone.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam wczoraj z moja mamą na wizycie u Pani dr Anety Pyłypczuk. Jesteśmy bardzo zadowolone z przebiegu wizyty, Pani doktor wysłuchała mnie i moją mamę, zadawała pytania, była zainteresowana pacjentem. Pogodna i bardzo sympatyczna Pani, poświęciła tyle czasu ile było potrzebne. Za miesiąc mamy kolejną wizytę. Mamy nadzieję, że zmienione leki poprawią stan zdrowia mojej mamy.