mgr

Aneta Pisz

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

11 opinii +dodaj

Od 2007 roku prowadzi praktykę terapeutyczną i szkoleniową. Przez 13 lat była dyrektorem Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży oraz terapeutą rodzinnym. Pracuje pod stałą… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
11 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kryzys w związku

  Aż szkoda była zakończyć terapię... ;) Profesjonale podejście, miła atmosfera i motywacja pacjenta do pracy nad sobą/związkiem, to to co sprawia, że z czystym sumieniem i satysfakcją możemy polecić Panią Anetę. Trafiliśmy na terapię po niemiłym doświadczeniu w naszym życiu. Udało się naprawić te i inne problemy przy okazji. Jeśli ktoś chce walczyć o związek a pojawia się trudny do przejścia problem, polecam udać się do Pani Anety.

  Aneta Pisz2018-05-18

  Dziękuję serdecznie i życzę Wam wszystkiego co dobre

 • D
  Lokalizacja: terapia-rodzinna.plUsługa: psychoterapia

  Spotkania z Panią Anetą były najlepszą przygodą jaką przeżyłam. Wędrówki wgłąb samego siebie nie są łatwe, ale kiedy zrobi się pierwszy krok - przy wsparciu najlepszej terapeutki - kolejne pozwalają się pozbyć ciężaru aż w końcu staje się prosto, bo bagaż doświadczeń już tak nie ciąży. Ciągle stosuję metody i będę wracać jak tylko poczuję potrzebę. Dziękuję - życie jest teraz dużo prostsze. Polecam Panią Anetę i radzę nie zwlekać - a skoro tu jesteście - to znaczy, że podjęliście dobrą decyzję!

  Aneta Pisz2018-05-18

  Pani Doroto cieszę się że mogłam towarzyszyć tej wędrówce ...dziekuję za ciepłe słowa , życzę wszystkiego co dobre

 • L
  Lokalizacja: terapia-rodzinna.plUsługa: psychoterapia partnerska

  Bardzo miła ciepła osoba. Potrafi wysłuchać i bardzo dobrze wywnioskować problem. Nie tylko myśli o problemie sama ale też stara się zaangażować osoby do tego. Daje ocenę bardzo dobrą. Jestem na tak. Polecam bardzo wszystkim osobą

  Aneta Pisz2018-04-16

  dziękuje bardzo, miło mi :)

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: terapia-rodzinna.plUsługa: Psychoterapia par

  Borykaliśmy się długo z problemem w naszym związku.Myśleliśmy z mężem, że damy sobie radę sami po zdradzie. Jednak pomimo że mąż mi wybaczył i miało być wszystko dobrze nasze życie zmieniło się na gorsze.Trafiliśmy do Pani Anety z polecenia znajomych, którzy przeżyli podobna sytuację i przetrwali kryzys. Pani Aneta jest niesamowita. Potrafiła dokładnie zinterpretować to co mieliśmy na myśli, pokazała nam jak możemy się komunikować i wzajemnie słuchać.Zbliżyliśmy się do siebie dzięki pracy między sesjami i to nas umocniło.Swoją radością i otwartością tworzy niezwykłą atmosferę podczas spotkań i daję nadzieję.

  Aneta Pisz2018-02-04

  To miłe, dziękuję i pozdrawiam :)

 • M
  Lokalizacja: terapia-rodzinna.pl

  Bardzo polecam pełen profesjonalizm,świetne podejście do pacjenta, po każdej wizycie wychodzi się w lepszym humorze i naładowanym energią.Pani Aneta tak prowadzi spotkanie i rozmowy, że to nie ona pokazuje nam jakimi na prawdę jesteśmy, a sami to dostrzegamy.Czułem , że każda wizyta niosła za sobą konkretną zmianę i przybliżała mnie do rozwiązania trudności, których chciałem się pozbyć.Świetny człowiek i świetny specjalista.

  Aneta Pisz2018-02-01

  Dziękuje Panie Mikołaju i pozdrawiam:)

 • K
  Lokalizacja: terapia-rodzinna.plUsługa: psychoterapia indywidualna

  Profesjonalne podejście do pacjenta i pełny komfort i nieskrępowania na wizycie. Mam poczucie bezpieczeństwa podczas terapii i zrozumienia mojej sytuacji przez Panią terapeutę. Widzę też zachodzące zmiany w moim zachowaniu i podejściu do rozwiązywania sytuacji problematycznych, z którymi wcześniej sobie nie radziłam. Jestem zadowolona z obecnej sytuacji w moim życiu i cieszę się, że się zdecydowałam na terapię u Pani Anety Pisz.

  Aneta Pisz2018-02-01

  Bardzo dziekuje:)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Jesteśmy wdzięczni Pani Anecie za pomoc naszemu małżeństwu. Dzięki terapii i pomocy Pani Anety wyszliśmy na prostą i wszystko idzie ku dobremu. Polecamy i jesteśmy bardzo wdzięczni :)

  Aneta Pisz2018-02-01

  Bardzo się cieszę i pozdrawiam Panie Arturze :)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Aneta jest bardzo konkretnym terapeutą. Pomogła naszemu małżeństwu wyjść na prostą i odnaleźć wspólne cele. Będziemy zawsze z mężem wdzięczni za efekty terapii.

  Aneta Pisz2018-02-01

  To miłe dziękuje :)

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: terapia-rodzinna.pl

  Zgłosiłam się do pani Anety z mężem. Po 14 latach nasze małżeństwo rozsypało się. Terapia miała być ostatecznością. Już po kilku spotkaniach przestaliśmy być dla siebie wrodzy a z sesji na sesje jest coraz lepiej. Pani Aneta posiada bardzo dużą wiedzę i doświadczenie. Jest niezwykle ciepłą i serdeczną osobą a poczucie humoru i uśmiech dodaje nadziei . Polecam serdecznie

  Aneta Pisz2018-02-01

  Cieszę się i pozdrawiam :)

Pytania pacjentów (19)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Od 2007 roku prowadzi praktykę terapeutyczną i szkoleniową. Przez 13 lat była dyrektorem Placówki Wsparcia Dziennego dla Dzieci i Młodzieży oraz terapeutą rodzinnym. Pracuje pod stałą superwizją certyfikowanych superwizorów psychoterapii.

  W swoim podejściu integruje terapię systemową i podejście ericksonowskie, stosuje metody terapii krótkoterminowej, uwzględniając elementy pracy ustawieniowej, pracy z ciałem.
  Prowadzi także gabinet terapii online.

  Specjalizuje się w terapii indywidualnej osób dorosłych,terapii par, terapii rodzin . Pracuje głównie z osobami dorosłymi doświadczającymi trudności w budowaniu związków, kryzysach małżeńskich i rodzicielstwie. Osobami w przypadku trudności emocjonalnych, zaburzeń lękowych. Towarzyszy parom, które przygotowują się do roli rodziców i leczą niepłodność. Pomaga w problemach życia rodzinnego,
  w sytuacjach konfliktu, rozwodu, żałoby.

  Aneta jest w drodze do uzyskania certyfikatu Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, od 2007 prowadzi psychoterapię. Jest licencjonowanym trenerem warsztatów umiejętności psychospołecznych i mediatorem rodzinnym.Ukończyła m.in. Międzynarodową Szkołę Psychoterapii: Podejście systemowe i ustawienia rodzin w psychoterapii oraz Szkołę Psychoterapii Rodzin. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach, kursach i konferencjach.

  Prywatnie niezwykle energiczna Mama z dużą dozą poczucia humoru. Uwielbia jeździć na nartach, uprawiać fitness. Pochodzi z małej uroczej mieściny na Śląsku, w zaciszu domowym oddaje się szaleństwom kulinarnym, czyta dobre książki. Jej ulubione słowo to maszkiety

  *Istnieje możliwość umówienia się na wizytę po za terminami w kalendarzu poprzez stronę: www.terapia-rodzinna.pl

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • Uniwersytet Śląski wydział Pedagogiki i Psychologii
 • Polski Instytut Ericksonowski
 • Katowicki Instytut Psychoterapii
 • Metrum
 • Akademia Polonijna
więcej