dr

Aneta Myszczyszyn

Ginekolog

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Następnie rozpoczęłam edukację na studiach doktoranckich w I Katedrze i Klinice Ginekologii i ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Czy lekarz ma racje?

  Witam. Od roku staram się bezskutecznie o dziecko. Zdiagnozowano u mnie zespół policystycznych jajników. Mój obecny lekarz powiedział, że nie potrzebuje żadnych leków. I dopiero po 1,5 roku powinnam się udać do poradnie leczenie niepłodności. Czy ma racje?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Aneta Myszczyszyn

  wg mnie wymaga Pani diagnostyki PCO, byc moze lecznia , czesto zaburzenia hromonalne związane z PCO sa przyczyna nieregularnych miesiączek i problemu z zajsciem w ciaze,ale nie tylko,pozdr

 • Podrażnienie czy infekcja?

  Witam,
  dwa dni po zakończeniu się plamienia z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych pojawiło się lekkie swędzenie ujścia pochwy. Czy może to być początek infekcji czy raczej podrażnienie? O jaką doraźną pomoc mogę poprosić w aptece?
  Dziękuję bardzo za odpowiedź.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Aneta Myszczyszyn

  witam,moga to byc objawy infekcji ,wymaga Pani zbadania pozdr

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.
  Następnie rozpoczęłam edukację na studiach doktoranckich w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu.
  Od 2011 roku prowadzę zajęcia oraz seminaria ze studentami 5 i 6 roku Wydziału Lekarskiego , a także zajęcia ze studentami programu anglojęzycznego.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Posiadam certyfikaty z zakresu ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii, w tym:
  Certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG w zakresie wykonywania badań prenatalnych i dopplerowskich w Położnictwie oraz certyfikat The Fetal Medicine Foundation w zakresie badań prenatalnych.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobywam pracując z doskonałym zespołem w wyżej wymienionej Klinice. Specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. W kręgu moich zainteresowań jest również ginekologia dziewczęca , jak i ginekologia estetyczna.
  Aktualnie biorę udział w licznych konferencjach polskich i zagranicznych by być na bieżąco z aktualnymi światowymi standardami leczenia. Jestem certyfikowanym trenerem Thermiva, nowoczesnej i wiodącej metody w ginekologii estetycznej.

  W swojej pracy zawodowej łączę pasję z profesjonalizmem , uwzględniając przede wszystkim komfort i zadowolenie moich Pacjentek.

  Serdecznie zapraszam,
  Aneta Myszczyszyn

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • staż w Klinice w Ludwigsburgu , Niemcy - chirurgia ogólna

Certyfikaty

 • Aneta Myszczyszyn, ginekolog w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Aneta Myszczyszyn, ginekolog - Certyfikaty

Ocena pacjentów:

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zdecydowałam się na wizytę u Pani Doktor z racji tego, że miała wiele pozytywnych opinii i że pomoże mi z moim problemem z jakim do niej przychodzę. Wizyta odbyła się o umówionej godzinie, bez żadnych kolejek. Pani doktor na początku mnie przywitała, jest uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona, dopytuje się o szczegóły. Gabinet również czysty i zadbany. Miałam podejrzenie PCOS, zostały mi zlecone 3 badania, które zrobiłam w ciągu 4 dni. Wyniki wysłałam na e-maila, tak jak mnie o to prosiła, mówiąc, że być może od razu nie odpowie. Oczywiście jest to dla mnie normalna sytuacja, poczekać tydzień, góra 2, jednak mija miesiąc, a Pani doktor do tej pory nie zinterpretowała moich wyników badań. Czuję się przez to na prawdę zlekceważona, nie wiem, jak dalej się leczyć, nic zero odzewu. Mimo tego, że wizyta przebiegła w miłej atmosferze, nie skorzystam już z usług tej Pani, choć pokładam w niej duże nadzieje.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bez żadnych problemów, bardzo miła pani doktor rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Poleciłabym każdemu :)

 • K

  Pani Aneta jest świetnym lekarzem z ogromną wiedzą. Atmosfera zawsze przyjazna. Długo szukałam swojego lekarza ginekologa, teraz na pewno już go nie zmienię.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie poleam Panią doktor. Bardzo miła i profesjonalna osoba! Podczas wizyty panuje spokojna i miła atmosfera! :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco polecam! Bardzo sympatyczna, miła i kompetentna osoba. Świetny lekarz. Na 100% wrócę ponownie nie jeden raz!

 • A

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Szukałam odpowiedniego lekarza i znalazłam. Bez obaw i krępacji można pytać o wszelkie wątpliwości. Oprócz wiedzy naukowej i farmakologicznej, otrzymałam wskazówki dotyczące zmian w trybie życia i żywienia, dzięki którym ureguluję gospodarkę hormonalną i będę mogła w przyszłości zajść w ciążę. Z całego serca polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem po pierwszej wizycie i jestem bardzo zadowolona! Bardzo miła i konkretna osoba:) Serdecznie polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie polecam Panią doktor, wizyta przebiegła w miłej i bezstresowej atmosferze, dr Myszczyszyn z chęcią odpowiadała na wszelkie pytania i wątpliwości

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo miła i konkretna osoba, wprowadza spokojną atmosferę, bardzo dobrze zna się na tym co robi. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dr. Myszczyszyn is a great professional and wonderful person. She even draw pictures in order to make clear I would understand what was going on with my body:) I really appreciate her professional approach and at the same time friendly atmosphere she was able to provide during the visit. I would definitely recommend her to other women in need.

Najbliższe terminy:

kolejne dni