dr

Aneta Myszczyszyn

Ginekolog

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Następnie rozpoczęłam edukację na studiach doktoranckich w I Katedrze i Klinice Ginekologii i ... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Czy lekarz ma racje?

  Witam. Od roku staram się bezskutecznie o dziecko. Zdiagnozowano u mnie zespół policystycznych jajników. Mój obecny lekarz powiedział, że nie potrzebuje żadnych leków. I dopiero po 1,5 roku powinnam się udać do poradnie leczenie niepłodności. Czy ma racje?

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Aneta Myszczyszyn

  wg mnie wymaga Pani diagnostyki PCO, byc moze lecznia , czesto zaburzenia hromonalne związane z PCO sa przyczyna nieregularnych miesiączek i problemu z zajsciem w ciaze,ale nie tylko,pozdr

 • Podrażnienie czy infekcja?

  Witam,
  dwa dni po zakończeniu się plamienia z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych pojawiło się lekkie swędzenie ujścia pochwy. Czy może to być początek infekcji czy raczej podrażnienie? O jaką doraźną pomoc mogę poprosić w aptece?
  Dziękuję bardzo za odpowiedź.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Aneta Myszczyszyn

  witam,moga to byc objawy infekcji ,wymaga Pani zbadania pozdr

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • Jestem absolwentką wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.
  Następnie rozpoczęłam edukację na studiach doktoranckich w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu.
  Od 2011 roku prowadzę zajęcia oraz seminaria ze studentami 5 i 6 roku Wydziału Lekarskiego , a także zajęcia ze studentami programu anglojęzycznego.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Posiadam certyfikaty z zakresu ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii, w tym:
  Certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG w zakresie wykonywania badań prenatalnych i dopplerowskich w Położnictwie oraz certyfikat The Fetal Medicine Foundation w zakresie badań prenatalnych.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobywam pracując z doskonałym zespołem w wyżej wymienionej Klinice. Specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. W kręgu moich zainteresowań jest również ginekologia dziewczęca , jak i ginekologia estetyczna.
  Aktualnie biorę udział w licznych konferencjach polskich i zagranicznych by być na bieżąco z aktualnymi światowymi standardami leczenia. Jestem certyfikowanym trenerem Thermiva, nowoczesnej i wiodącej metody w ginekologii estetycznej.

  W swojej pracy zawodowej łączę pasję z profesjonalizmem , uwzględniając przede wszystkim komfort i zadowolenie moich Pacjentek.

  Serdecznie zapraszam,
  Aneta Myszczyszyn

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • staż w Klinice w Ludwigsburgu , Niemcy - chirurgia ogólna

Certyfikaty

 • Aneta Myszczyszyn, ginekolog w mieście Wrocław - Certyfikaty
 • Aneta Myszczyszyn, ginekolog - Certyfikaty

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie SpecjalistyczneUsługa: Wizyta ginekologiczna z USG

  Pani ginekolog jest bardzo dobrym lekarzem, od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie. Najlepszy we Wrocławiu :)

 • ~

  Pani doktor Aneta Myszczyszyn to lekarz o ogromnej wiedzy i kompetencjach. Jednocześnie jest ciepłą, kontaktową, niezwykle przyjazną, wspaniałą, życzliwą, delikatną w badaniu osobą.
  Poświęcającą pacjentce tyle czasu ile potrzeba, bardzo cierpliwie odpowiada na wszelkie pytania.
  Ja od pierwszej wizyty wiem, że zakończyłam swoje poszukiwania ginekologa idealnego.
  Krótko mówiąc : Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pełen profesjonalizm!
  Sumiennie i dokładnie wykonuje swoją prace.
  Z całego serca ❤ szczerze polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie SpecjalistyczneUsługa: Wizyta ginekologiczna z USG

  Dr Myszczyszyn to przede wszystkim bardzo kompetentny i sumienny lekarz, ale również bardzo przyjemna i przystępna osoba - to sprawia, że wizyta przebiega bezstresowo i sprawnie. Pani Doktor udzieliła odpowiedzi na wszystkie pytania i zwróciła uwagę na problem, który inni lekarze wcześniej zbagatelizowali - chociaż mieszkam i zwykle leczę się za granicą, to Doktor zaleciła konkretne badania i zaproponowała pomoc w zorganizowaniu leczenia we Wrocławiu jeżeli zajdzie taka konieczność. Była to moja pierwsza wizyta u Dr Myszczyszyn, ale na pewno nie ostatnia - odniosłam jak najbardziej pozytywne wrażenie, jestem zadowolona z diagnostyki/fachowego podejścia i na pewno polecam Panią Doktor wszystkim poszukującym ginekologa we Wrocławiu.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie SpecjalistyczneUsługa: Wizyta ginekologiczna z USG

  Pani dr Aneta Myszczyszyn to bardzo konkretny i kompetentny lekarz. Pani Aneta udzieliła odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania. Badanie przebiegało w sposób sprawny i bezbolesny w miłej atmosferze. Pani Aneta jest jednym z niewielu lekarzy, który wzbudził u mnie zaufanie. Miłym zaskoczeniem było również dla mnie to, że Pani doktor podaje swój numer, jak i e-mail, by w razie pytań można było się z nią skontaktować, co może być niezwykle pomocne. Co prawda była to dopiero moja pierwsza wizyta, ale wiem , ze nie ostatnia :) :)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie SpecjalistyczneUsługa: Wizyta ginekologiczna z USG

  Pani doktor bardzo kompetentna i konkretna. Przeprowadziła rzeczowy wywiad lekarski, by dokładnie poznać przyczynę. Badanie było przeprowadzone bardzo dokładnie a zarazem delikatnie.
  O pani Anecie przeczytałam w internecie gdy szukałam ginekologa we Wrocławiu. I nie żałuję. Atmosfera bardzo miła, swobodna i nie krępująca.
  Z pewnością w przyszłości odwiedzę Panią doktor i będę Ją polecać swoim znajomym, bo naprawdę warto

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie SpecjalistyczneUsługa: Wizyta ginekologiczna z USG

  Zdecydowałam się na wizytę u Pani Doktor z racji tego, że miała wiele pozytywnych opinii i że pomoże mi z moim problemem z jakim do niej przychodzę. Wizyta odbyła się o umówionej godzinie, bez żadnych kolejek. Pani doktor na początku mnie przywitała, jest uśmiechnięta, pozytywnie nastawiona, dopytuje się o szczegóły dotyczące zdrowia, jak i wcześniejszego leczenia. Przy badaniu jest bardzo delikatna, wszystko, spokojnie tłumaczy, dokładnie omawia dawkowanie leków oraz jakie są kolejne plany leczenia, w razie jakby dotychczasowe nie pomogło. W razie jakichś wątpliwości doktor podaje swój numer, jak i e-mail, co jest niezwykle pomocne w niektórych sytuacjach ;).

 • Bardzo miła Pani doktor.Udzieliła odpowiedzi na wszystkie nurtujące mnie pytania.Badanie przebiegło szybko i bezstresowo.Gorąco polecam!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Wizyta przebiegła bez żadnych problemów, bardzo miła pani doktor rozwiała wszystkie moje wątpliwości. Poleciłabym każdemu :)

 • K

  Pani Aneta jest świetnym lekarzem z ogromną wiedzą. Atmosfera zawsze przyjazna. Długo szukałam swojego lekarza ginekologa, teraz na pewno już go nie zmienię.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: MediConcept Poradnie SpecjalistyczneUsługa: Wizyta ginekologiczna z USG

  Serdecznie poleam Panią doktor. Bardzo miła i profesjonalna osoba! Podczas wizyty panuje spokojna i miła atmosfera! :)