dr

Aneta Myszczyszyn

Ginekolog

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu. Następnie rozpoczęłam edukację na studiach doktoranckich w I Katedrze i Klinice Ginekologii i ... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Podrażnienie czy infekcja?

  Witam,
  dwa dni po zakończeniu się plamienia z odstawienia tabletek antykoncepcyjnych pojawiło się lekkie swędzenie ujścia pochwy. Czy może to być początek infekcji czy raczej podrażnienie? O jaką doraźną pomoc mogę poprosić w aptece?
  Dziękuję bardzo za odpowiedź.

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Aneta Myszczyszyn

  witam,moga to byc objawy infekcji ,wymaga Pani zbadania pozdr

 • Brak okresu

  Witam,
  W lipcu miałam laparoskopie - usuniety zrost z jelita i torbiel jajnika prawego (ciałka żółtego). Potem stosowałam 3 miesiące tabletki antykoncepcyjne , po odstawieniu dostałam okres. Natomiast kolejnego już nie dostałam. Obecnie jestem ponad tydzień po terminie moje pytanie brzmi czy powinnam… Więcej

  ODPOWIEDŹ LEKARZA:

  Aneta Myszczyszyn

  zawsze warto się zbadac, prosze tez wykluczyć ciaze

Zobacz wszystkie (7) odpowiedzi

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Jestem absolwentką wydziału lekarskiego na Uniwersytecie Medycznym we Wrocławiu.
  Następnie rozpoczęłam edukację na studiach doktoranckich w I Katedrze i Klinice Ginekologii i Położnictwa we Wrocławiu.
  Od 2011 roku prowadzę zajęcia oraz seminaria ze studentami 5 i 6 roku Wydziału Lekarskiego , a także zajęcia ze studentami programu anglojęzycznego.
  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego.
  Posiadam certyfikaty z zakresu ultrasonografii w Położnictwie i Ginekologii, w tym:
  Certyfikat Sekcji Ultrasonografii PTG w zakresie wykonywania badań prenatalnych i dopplerowskich w Położnictwie oraz certyfikat The Fetal Medicine Foundation w zakresie badań prenatalnych.
  Swoją wiedzę i umiejętności zdobywam pracując z doskonałym zespołem w wyżej wymienionej Klinice. Specjalizuje się w zakresie ginekologii i położnictwa. W kręgu moich zainteresowań jest również ginekologia dziewczęca , jak i ginekologia estetyczna.
  Aktualnie biorę udział w licznych konferencjach polskich i zagranicznych by być na bieżąco z aktualnymi światowymi standardami leczenia. Jestem certyfikowanym trenerem Thermiva, nowoczesnej i wiodącej metody w ginekologii estetycznej.

  W swojej pracy zawodowej łączę pasję z profesjonalizmem , uwzględniając przede wszystkim komfort i zadowolenie moich Pacjentek.

  Serdecznie zapraszam,
  Aneta Myszczyszyn

Ukończone szkoły

 • Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki

Staże

 • staż w Klinice w Ludwigsburgu , Niemcy - chirurgia ogólna

Certyfikaty

 • Aneta Myszczyszyn, ginekolog w mieście Wrocław - Certyfikaty

Ocena pacjentów:

54 opinie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna Pani Doktor. Dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądał przebieg leczenia. Odpowiada na wszystkie pytania i wszystko wyjaśnia. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Szczerze Polecam :).

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani Doktor ma indywidualne podejście do pacjenta, cierpliwie wysłuchala problemu, zadawala konkretne pytania, przeprowadzila wymagane badania i wszystko na spokojnie tłumaczac. Ze świecą szukać takich lekarzy! Kontaktowałam się z Panią doktor również po wizycie i bez problemu odpisywala na pytania czy wątpliwości. Serdecznie pozdrawiam i polecam wizytę u Pani:)

 • AJ

  Była to moja pierwsza wizyta u Pani ginekolog. Bardzo polecam, ponieważ jest przyjazna, spokojna i doradzi kiedy ktoś ma jakies watpliwosci. Można z Panią doktor porozmawiać, zapytać. Cała wizyta przebiegła w bardzo miłej atomsferze.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny lekarz. Tak jak piszą inni ma bardzo indywidualne podejście. Wszystko wyjaśnia. Nie czułam sie w ogóle skrępowana, bardzo luźny, przyjemny kontakt. Z pewnością bede kontynuowała wizyty u tej Pani Doktor.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo sympatyczna i profesjonalna Pani Doktor. Rzeczowo odpowiada na pytania, w gabinecie panuje luźna atmosfera, zero stresów czy skrępowania. Pani Doktor z wyprzedzeniem informuje o kolejnych badaniach, które należy wykonać oraz każdorazowo przypomina o przyjmowaniu lekarstw. Z czystym sumieniem polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest bardzo mila, wszystko dobrze tłumaczy, w gabinecie panuje fajna atmosfera i jest bardzo czysto

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor jest przesympatyczną osobą,która bardzo dobrze zna się na swojej pracy.Jest bardzo delikatna,odpowiada na wszystkie pytania i dokładnie tłumaczy jak będzie przebiegało leczenie.Wchodząc do gabinetu od razu znika stres związany z badaniem,a cała wizyta przebiega w miłej atmosferze.Bardzo serdecznie polecam Panią doktor.

 • KB

  Pani Doktor bardzo sympatyczna, wszystko dokładnie sprawdziła, wyjaśniła. Była to moja pierwsza wizyta, na której chciałam potwierdzić ciążę. Pani doktor bardzo otwarta, odpowiedziała na wszystkie moje pytania i wątpliwości. Znalazłam swojego lekarza prowadzącego ciąże!!! Ogromnie polecam!!!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pani doktor roztacza opiekę nad pacjentem już po przekroczeniu progu gabinetu.Troskliwa i konkretna. Polecam.

 • KK

  Rzetelna, sympatyczna i przede wszystkim profesjonalna. Poświęca swój czas w 100% pacjentowi, pyta, odpowiada, poradza. Polecam każdej kobiecie.