Aneta Michalik

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

12 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
346 odwiedzin w ciągu 30 dni

Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają. Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie. - George Bernard Shaw W gabinecie prowadzę terapie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D

  Moja Terapeutka uratowała mnie przede mną samą. Polecam Panią Anetę zwłaszcza tym, którzy stracili wiarę w sens życia.

  Aneta Michalik2017-11-20

  Witam serdecznie, dziękuję, to bardzo wzruszające co Pani napisała, cieszę się, że pozwoliła mi Pani na to i cieszę, że mogę przyglądać się Pani zmianom, jednocześnie gratuluję wytrwałości i odwagi. Pozdrawiam ciepło.

 • J
  Lokalizacja: Psychoterapia - Aneta Michalik

  Pani Aneta jest specjalistą najwyższej klasy, kocha to co robi, jest w pełni zaangażowana w pomoc swoim pacjentom. Jest cierpliwa, potrafi słuchać i pomaga w rozwiązaniu naprawdę trudnych spraw, pomimo, iż nie daje gotowych recept na życie. Dziękuję !!!!!

  Aneta Michalik2017-10-03

  Bardzo dziękuję za tak ciepłe słowa, cieszę się, że mogłam być przy Pani w trudnych chwilach i tym samych pomóc. Trzymam mocno kciuki.

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Pani Aneta to terapeuta z powołania,którego długo szukałam dla mojego nastolatniego syna..jest miłą i sympatyczną osobą,która potrafi wysłuchać i pomóc w trudnej sytuacji osobistej czy rodzinnej..szczerze polecam panią Anetę

  Aneta Michalik2017-10-03

  Dziękuję serdecznie. Pozdrawiam.

 • I
  Lokalizacja: Psychoterapia - Aneta Michalik

  Kompetencja, ciepło i szacunek płynące od Pani Anety to mix zasobów doskonałego terapeuty. Z Panią Anetą każdy poczuje się komfortowo.

  Aneta Michalik2017-10-03

  Bardzo mi miło, dziękuję. Pozdrawiam ciepło.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Pani Aneta jest bardzo miłą i ciepłą osobą,z ogromną uwagą wysłuchała moich żali i problemów. Z całą pewnością to nie ostatnia moja wizyta,bo czuję, że TA Pani może mi pomóc...z całego serca polecam!

  Aneta Michalik2016-07-16

  Pani Patrycjo jak tylko będzie Pani potrzebowała mojego wsparcia - zapraszam serdecznie. Trzymam kciuki za Panią.

 • A

  Pani Aneta to terapeuta z powołania. Jest kompetentna, dbająca o szczegóły i pacjenta, poświęcając mu cała swoją uwagę. Zawsze znajdzie wyjście z trudnych sytuacji. Polecam serdecznie.

  Aneta Michalik2016-06-15

  Pięknie dziękuję. Pozdrawiam serdecznie.

 • A

  Pani Aneta to świetny specjalista. Jest kompetentną, rzetelną, konkretną i bardzo ciepłą osobą. Przy niej nie ma sytuacji bez wyjścia, świat nabiera ciepłych kolorów a problemy są rozwiązywalne. Wielokrotnie bardzo mi pomogła. Polecam serdecznie jako świetnego terapeutę

  Aneta Michalik2016-06-09

  Pani Aniu, kibicuję Pani i będę Pani towarzyszyć w trudnych momentach jeśli tylko Pani będzie potrzebowała. Bardzo dziękuję za ciepłe słowa.

 • M

  Trafiłem na terapię rok temu z problemami nerwicowimi.Pani Aneta pomogła mi stanąć na nogi. Poradziłem sobie z częścią moich problemów.Obecnie kontynuuje terapię.Wierzę że są psychoterapeuci z powołania tak jak pani Aneta.

  Aneta Michalik2016-06-06

  Witam serdecznie, Bardzo dziękuję za miłe słowa. Psychoterapia to trochę jak pójście na siłownię, tylko siłownię duszy, wymaga motywacji, podjęcia ciężkiej pracy w drodze do zmian i cierpliwości, najtrudniejszy trening za Panem, odzyskanie siły w sobie to właśnie poczucie stawania na nogi, aby mógł Pan dojść do celu i tego dojścia do celu życzę.

 • K

  wspaniały specjalista, godny polecenia. Bardzo dobrze zajeła sie moim problemem i pomogła mi. Miła i sympatyczna. Mam porównanie i wiem ze trafic na dobrego terapeute jest bardzo trudno i czasami człowiek sie zniecheca. Ciesze sie ze w KONCU trafiłam na Pania Michalik.

  Aneta Michalik2016-05-19

  Witam Pani Kasiu, cieszę się niezmiernie, że znalazła Pani to czego Pani szukała, nie tylko w mojej osobie, ale przede wszystkim w sobie. Pięknie jest wiedzieć, że ktoś nabiera sił i staje się ważny dla siebie. Pozdrawiam ciepło.

 • N

  To niebywałe jak moje życie nabrało kolorów, dzięki Pani Anecie, chociaż ona pewnie powiedziałaby, że to moja zasługa. Dziękuję Pani Aneto, cieszę się, że na Panią trafiłam. Polecam

  Aneta Michalik2016-05-19

  Dziękuję. Wierze w to że każdy z nas ma w sobie cechy i zasoby z których może skorzystać. Często nie jesteśmy ich świadomi a psychoterapia jest procesem podczas którego to co nieświadome staje się świadome. Pozdrawiam.

Pytania pacjentów (50)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Sukces odniesiesz tylko wtedy, gdy sam poszukasz okoliczności, jakie ci odpowiadają. Jeśli nie zdołasz ich znaleźć, stwórz je sobie. - George Bernard Shaw

  W gabinecie prowadzę terapie indywidualne oraz rodzin i par; pracuję zarówno z dorosłymi, jak i młodzieżą. Zajmuję się m.in. psychoterapią nerwic, zaburzeń depresyjnych, zaburzeń jedzenia oraz terapią schorzeń psychosomatycznych. Pomagam osobom w kryzysie w życiu codziennym, urazowym doświadczeniu okresu dziecięcego; wspieram w trudnościach wychowawczych z dziećmi, konfliktach w związkach, a także w innych, trudnych sytuacjach. Wspieram w lepszym rozumieniu samego siebie, rozpoznawaniu swojego potencjału, możliwości oraz ograniczeń.

  Wykształcenie

  Jestem absolwentką ratownictwa medycznego oraz zdrowia publicznego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, a także chemii na Politechnice Śląskiej. Ukończyłam szkolenie I stopnia z psychodramy w Europejskim Instytucie Psychodramy, uzyskując tytuł asystenta psychodramy. Ukończyłam całościowe szkolenie w zakresie psychoterapii atestowane przez zarząd Sekcji Naukowej Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Uczestniczę w licznych szkoleniach, warsztatach i treningach osobistych, m.in. z zakresu psychoterapii w podejściu systemowym i behawioralno-poznawczym. Jestem członkiem Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów.

  Doświadczenie

  Prowadziłam gabinet psychoterapii w Przychodni Rejonowej w Rudzie Śląskiej. Współpracowałam z Centrum Psychoterapii i Rozwoju Strefa Bytu w Katowicach.Ukończyłam częściowy staż specjalizacyjny w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Śląskiego Stowarzyszenia Psychoterapeutów – Ośrodku Leczenia Nerwic i Zaburzeń Jedzenia „Dąbrówka” w Gliwicach. W trakcie studiów wzbogaciłam swoją wiedzę z zakresu psychiatrii, biorąc udział w zajęciach klinicznych w Szpitalu Psychiatrycznym w Toszku. Doświadczenie zdobywam, pracując w gabinecie prywatnym. Współpracuję również ze stowarzyszeniem, które wspiera bezrobotne kobiety oraz z Domem Dziecka w Katowicach.

Specjalizacje

 • Psychoterapia
 • Zdrowie Publiczne
 • Medycyna ratunkowa

Edukacja

 • Śląski Uniwersytet Medyczny
 • Śląska Szkoła Psychoterapii w Gliwicach
 • Polski Instytut Psychodramy w Krakowie
 • Politechnika Śląska
więcej

Publikacje

Znajomość języków

 • angielski
 • rosyjski

Staże

 • Praktyka SP ZOZ Szpital Psychiatryczny w Toszku
 • Częściowy Staż w NZOZ "Dąbrówka" - Ośrodek Psychoterapii
 • Częściowy Staż w NZOZ Ośrodek Leczenia Nerwic i Zaburzeń Odżywiania „Dąbrówka” w Gliwicach

Certyfikaty

 • Aneta Michalik, psycholog w mieście Katowice - Certyfikaty
 • Aneta Michalik, psycholog - Certyfikaty
 • Aneta Michalik, Katowice - Certyfikaty
 • Aneta Michalik, psycholog w mieście Katowice - Kwalifikacje zawodowe

Zdjęcia