lek.

Aneta Katarzyna Jańczyk

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog

3 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
413 odwiedzin w ciągu 30 dni

Pozwól, że się przedstawie. Nazywam się Aneta Jańczyk i jestem doświadczonym lekarzem endokrynologiem. Pomagam pacjentom od ponad 10 lat. Mam specjalizację z endokrynologii oraz chorób… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: niedoczynność tarczycy

  Pani Doktor jest przemiła i bardzo kompetentna. Widać, że dobro pacjenta leży jej na sercu i zleca niezbędne badania. Dopytuje i nurtują ją różne kwestie naokoło-endokrynologiczne. Regularnie konsultowałam się z nią również w ciąży - zawsze w pozytywnej i pomocnej atmosferze. Polecam.

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Insulinooporność

  U tej doktor byłam drugi raz. Generalnie dr jest zainteresowana tym jak postepuje leczenie i to po niej widać (lubi drążyć temat i weryfikowac dodatkowe obciążenia organizmu). Jest uprzejma, zna podstawy dieto terapii mimo tego, że nie musi (w końcu to nie dietetyk). Ma duży zasób wiedzy nt. procesów zachodzących w organizmie (większy niz przeciętnego lekarza), więc dla tych co mają IO polecam. Mam wrażenie, że w przypadku tej doktor nieco dłuższe wizyty bylyby odpowiedniejsze. Jedyny minus to taki, że ciężko sie do Pani umówić (z tego co wiem to jedna z lepszych lekarzy endo w Enel Medzie).

 • M
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie tarczycy

  Osobiście nie spotkałam się z dobrym kontaktem z Panią doktor w Enel-Med i nie polecam. Niby uprzejma, ale nie do końca, nic nie wytłumaczyła, co i z czego wynika, na samym początku wizyty, jak spytała co mnie sprowadza i powiedziałam, że skierował mnie dietetyk, to się strasznie oburzyła i powiedziała, że skoro mnie skierował to powinien mnie teraz diagnozować, i na prawdę była zdenerwowana tym faktem, nie wiedziałam czy mam wstać i wyjść, czy coś powiedzieć, bo tak mnie wcięło, że do końca wizyty marzyłam, żeby uciec z gabinetu, takie traktowanie pacjenta nie powinno mieć miejsca. Nie polecam.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Pozwól, że się przedstawie. Nazywam się Aneta Jańczyk i jestem doświadczonym lekarzem endokrynologiem. Pomagam pacjentom od ponad 10 lat. Mam specjalizację z endokrynologii oraz chorób wewnętrznych. Certyfikat USG uzyskałam pracując w CSK ul. Banacha 1a w Warszawie. Jestem bardzo zadowolona, gdy dbasz o swoje zdrowie i przestrzegasz zaleceń, jak wielu moich stałych pacjentów.

Specjalizacje

 • Endokrynologia
 • Choroby wewnętrzne

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie - 2002 rok.