Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kołobrzeg
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych lekarzy rodzinnych w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

K
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry lekarz rodzinny, bezproblemowy i pomocny. Nigdy nie odmówi pomocy, stawia trafne diagnozy i nie wywyższa się z racji tego, że jest lekarzem.


A
Użytkownik zweryfikowany

Niestety ja jestem innego zdania ! Lekarz bez serca ! Zza biurka, bez jakiegokolwiek badania stawia nieprawidłową diagnozę, zleca lek na który jestem uczulona, recepta, którą otrzymałam jest wypisana na inną kobietę ! Wszystko mam udokumentowane ! Płakałam już z bólu,a pan doktor to zlekceważył i nawet nie raczył mnie zbadać- momo moich próśb !!! Sprawa nadaje się do sądu !!! Na szczęście w Kołobrzegu na następny dzień moich wielkich cierpień znalazł się inny lekarz, który zrobił mi specjalistyczne badania i postawił trafną diagnozę.Jestem mu batrdzo wdzięczna, bo ból był już tak olbrzymi,że nie pozwalał żyć.Obecnie po wielu punkcjach i wielu lekach rozpoczynam rehabilitację. Kto wie jakby się to skończyło gdybym nie trafiła na tego drugiego lekarza :(


M
Użytkownik zweryfikowany

super lekarz, oby takich jak najwiecej, mam wrazenie, ze wszystko wie i nawet czyta w myslach! :o) wysyla na badania, zawsze pomoze. Po prostu leczy!


Użytkownik zweryfikowany

To jest szczera prawda. To najwspanialszy człowiek-lekarz z jakim miałam okazje rozmawiać. Uczciwy, kompetentny, z duża intuicja, uśmiechnięty i pracowity. Słucha cierpliwie, stawia dobre rozpoznania i nie medrkuje. Jesli bedą miejsca to przepisie sie do doktora. Bo to naprawdę wspaniały lekarz.


K
Użytkownik zweryfikowany

Zawsze pomocny, życzliwy, konkretny lekarz. Nigdy nie odmówił pomocy choremu, taki powinien być każdy lekarz!


Użytkownik zweryfikowany

Ma w sobie ten dar, który czyni go lekarzem z duszą ))), spokojny, cierpliwy i fachowy. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu.


H
Użytkownik zweryfikowany

Podzielam opinie moich poprzedników,super lekarz,wyrozumiały, dokładny ,celnie diagnozuje choroby,nigdy nie jest niecierpliwy,zawsze wysłucha co komu dolega,polecam wszystkim chorym,nie ma problemu ze zleceniem na badania, na zabiegi,nie wyróżnia pacjentów, nie dzieli na starych i młodych,zawsze miły,nie przenosi życia prywatnego na pole pracy.Lekarz z POWOŁANIEM.Dziękuje doktorze! Pacjentka


M
Użytkownik zweryfikowany

Nareszcie ! Spotkałam prawdziwego lekarza,przypadkiem,na pomocy doraznej i zaraz się do Pana Doktora przepisuję ,,jak da radę, na lekarza rodzinnego!


G

również polecam, nigdy nie zauważyłam u doktora zachowania zlewczego jak u innych. Nawet gdy jest nie pewny kieruje na dalsze badania, nie robi problemów typu rezonans tak i owszem ale tylko raz w roku.Czuje się pod najlepsza opieka.Jeśli trzeba przyjedzie również do domu, na dyżurach nocnych nigdy nie mówi "mogła pani zaczekać do rana, przecież ja muszę się wyspać"Lekarz godny polecenia:-)oby więcej takich.


Z
Użytkownik zweryfikowany

Wspaniały, cudowny człowiek. Lekarz z duszą, cierpliwością, powołaniem. Doskonały fachowiec. Jest godny polecenia, więc POLECAM!!! Pacjentka


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie