Lek.

Andrzej Trondowski verifiedCreated with Sketch.

Urolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • T

  Jestem bardzo zadowolony . Bardzo dziękuję Panie Doktorze za fachowe leczenie, zabieg i dalszą opiekę.

 • Szukasz urologa? Pacjenci polecają:

  Piotr Dąbrowski
  Piotr Dąbrowski
  Urolog
  Mostowa 30 B, Kędzierzyn-Koźle
  Polecam! Doktor Dąbrowski to świetny fachowiec, a do tego miły i kulturalny człowiek:) Przyjęcie dokładnie o czasie.… więcej

  Łukasz Mądry
  Łukasz Mądry
  Urolog
  Armii Krajowej 20, Pyskowice
  _____Najlepszy lekarz, jakiego spotkałem. Szanujący pacjenta, bardzo taktowny. Skrupulatnie i metodycznie prowadzi… więcej

  Grzegorz Wagner
  Grzegorz Wagner
  Urolog
  Ignacego Daszyńskiego 34/2, Gliwice
  Sympatyczny człowiek, szczegółowo i cierpliwie opisał swoje spostrzeżenia i stan mojego zdrowia. Mogę serdecznie… więcej

  Zbigniew Dawid
  Zbigniew Dawid
  Chirurg, Urolog
  Barlickiego 10/1, Gliwice

  Mateusz Adamkiewicz
  Mateusz Adamkiewicz
  Urolog
  Gliwice
  Bardzo świetny lekarz znający się na swoim fachu, bardzo trafnie zdiagnozował problem. Serdecznie polecam lekarza. więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dyplom lekarza uzyskałem w 1983 roku jako absolwent Wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Łodzi. Z urologią jestem związany od blisko 30 lat.

   W latach 1983 – 1989 kształciłem się pod kierunkiem profesora Ludwika Mazurka na Oddziale Urologii Szpitala Specjalistycznego w Tuszynku, gdzie uzyskałem tytuł specjalisty I stopnia z zakresu chirurgii. Kolejne doświadczenia zbierałem pracując na oddziałach urologii w Republice Południowej Afryki, początkowo jako asystent dra Lazarusa i Crowleya, a następnie między 1994 a 1998 rokiem samodzielnie kierowałem Oddziałem Urologii Szpitala Cecilia Makiwane Madatsane w RPA.
   Po powrocie do Polski uzyskałem tytuł specjalisty II stopnia z zakresu urologii, a także europejski tytuł specjalisty urologa FEBU pracując na Oddziale Urologii w Zgierzu oraz odbywając staże na Oddziale Urologii Centralnego Szpitala Kolejowego w Warszawie, którego kierownikiem był ówczesny konsultant krajowy w dziedzinie urologii, profesor Andrzej Borówka. W latach 2000 – 2009 kierowałem Oddziałem Urologii w Namysłowie.

   Aktualnie pracuję na Oddziale Urologii w Kędzierzynie-Koźlu, którego jestem kierownikiem oraz przeprowadzam zabiegi w nowoczesnym Centrum Medycznym Viamed w Kędzierzynie-Koźlu.

  Specjalizacje

  • Urologia

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  4.5

  Ogólna ocena
  5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • T

   Jestem bardzo zadowolony . Bardzo dziękuję Panie Doktorze za fachowe leczenie, zabieg i dalszą opiekę.

  • A

   Dr Trondowski to świetny specjalista. Rzeczowy, bezpośredni, ciepły, lubiący pacjentów, człowiek o wysokiej kulturze osobistej. Nie wróży z fusów, tylko zleca ew. dodatkowe badania aby postawić prawidłową diagnozę. Potrafi uspokoić i rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli leczyć się, to tylko u niego.

  • A

   Kontakt z tym lekarzem to kilkanaście straconych minut mojego cennego czasu..
   Zamiast rzeczowej i fachowej porady lekarskiej, ów specjalista zaczął poddawać ocenie moją inteligencję...
   Pomyłka. Odradzam.

  • M

   Bardzo dobry urolog. Nie czaruje pacjenta, mówi rzeczowo i jasno. Wszystko dokładnie tłumaczy. Chory ma uczucie, że jest w rękach prawdziwego profesjonalisty. Mi osobiście bardzo pomógł w walce z nawracającymi infekcjami układu moczowego. Szybko zlecił badania i na ich podstawie dał leczenie. Aktualnie czuję się bardzo dobrze i tylko raz w roku pojawiam się na wizycie kontrolnej. Polecam.

  • A

   Przez 6 lat byłem leczony we Wrocławiu z powodu guza pęcherza moczowego. Regularnie wycinano mi przez cewkę guza, który za każdym razem odrastał, a ja czułem się coraz gorzej. Pewnego dnia trafiłem do pana dra Trondowskiego, który został mi polecony przez znajomego. Pan doktor wykonał cystoskopię oraz inne badania rozpoznając nie guz w moczowodzie. Kilka dni później przeszedłem operację wycięcia guza z fragmentem moczowodu. Od tego czasu (prawie 2 lata) mój pęcherz jest zdrowy :) nikt wcześniej nie wykrył, że przyczyną odrastania guza jest moczowód.
   Pan doktor Trondowski to przede wszystkim PROFESJONALISTA. Spogląda na pacjenta całościowo i indywidualnie.
   Polecam każdemu kto potrzebuje pomocy urologa.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG