Andrzej Szymczyk

Ginekolog, Anestezjolog, Endokrynolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • A

  Wspaniały lekarz, moja "przygoda" z tym wspaniałym człowiekiem trwa już ponad rok,wszystkiego dobrego Panie Doktorze ! Dziękuję !

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  30 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • A

   Wspaniały lekarz, moja "przygoda" z tym wspaniałym człowiekiem trwa już ponad rok,wszystkiego dobrego Panie Doktorze ! Dziękuję !

  • K

   Bardzo dobry lekarz, ale szczery nie owija w bawelne jesli jest cos nie tak. Szkoda tylko ze juz nie pracuje w szpitalu. Dobrze jest miec swojego lekarza jak sie rodzi......
   Cudowny czlowiek. Polecam

  • A

   Niestety mam zupełnie odmienne zdanie, i niestety zaważyło to na mojej ciąży, dowiedziałam się jakich badań u mnie nie wykonano a były one bezwzględne - szczególnie u kobiet które planują ciąże i maja problemy z TARCZYCĄ, co z tego że Pan Doktor był nad wyraz miły i uprzejmy czy kulturalny. obecnie jestem pod opieką innego endokrynologa i nigdy bym nie poleciła doktora.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • A

   Powiem szczerze wizyta u doktora spełnia wszystkie kryteria! Przede wszystkim zostałam miło przyjęta, zostałam wysłuchana. Zostały przeprowadzone wszystkie potrzebne badania, na specjalistyczne dostałam sierowanie. Gabinet czysty, dobrze zaprojektowany, spełniający wymagania kobiet, komfortowy. Doktor wszystko w jasny i komunikatywny sposób mi wytłumaczył. Poświęcił mi tyle czasu ile było potrzebne. Na koniec zapytał czy wszystko zrozumiałam czy coś jest wciąż dla mnie niejasne. Teraz jestem spokojna o swoje zdrowie i o to, że nic nie zostało pominięte. Moge polecić z czystym sumieniem

  • M

   Fachowy lekarz. Indywidualne podejście do pacjentki. To co pisały poprzedniczki to szczera prawda.. Traktowałam to z przymrużeniem oka, ale sama kiedy poszłam pierwszy raz do Doktora spędziłam w gabinecie godzinę z małym hakiem. Wszystko omówione od A do Z, pan Andrzej upewnia się czy wszystko rozumiem. Obecnie staramy się o dzidziusia i wierzę, że jestem w dobrych rękach :) Wszystkim polecam!!! Pani Marta (recepcjonistka) również bardzo życzliwa i pomocna - w pełni fachowa obsługa :)

  • W

   Bardzo dobry lekarz. Fachowe i ostrożne podejście do problemu. Prowadził moją ciąże, która niestety zakończyła się porodem przedwczesnym oczywiście nie z winy pana doktora (dostałam skierowanie do szpitala, ale tam stwierdzili że sobie pewnie wymyślam- szpital na Borowskiej we Wrocławiu - a po paru dniach przyjechałam do tego szpitala rodzić). Zawsze wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania. Tłumaczył każdy problem z wielką cierpliwością mimo iż jestem osobą przewrażliwioną i zawsze zdawało mi się że coś mi się dzieje. Kierował mnie na wszystkie niezbędne badania co powodowało poczucie iż ktoś w końcu się mną fachowo zajął za co bardzo dziękuję. Dziś moja córka jest zdrową i mądrą dziewczynką. Dodam iż pierwsza ciąża zakończyła się w 20 tygodniu. Gdybym wtedy trafiła na dr Szymczyka pewnie by się to skończyło inaczej. Lekarz którego z czystym sumieniem mogę polecić każdej kobiecie co też czynie.

  • A

   Według mnie, Pan dr jest świetnym specjalistą. Po raz pierwszy spotkałam go w szpitalu, wykonywał mi badanie Usg gdyż ze względu na niski poziom płytek krwi w ciąży trafiłam na patologię. Jako jedyny naprawdę zainteresował się tym problemem, wbrew temu co dostałam w wypisie doradził inne dawki leków oraz konsultację z hematologiem. Jak się później okazało miał całkowitą rację. Urodziłam zdrową córeczkę. Teraz chodzę do niego prywatnie, bardzo dba o wszelkie badania, wszystko wyjaśnia. Naprawdę polecam

  • J

   Bardzo długo szukałam lekarza który mi pomoże. Chodzenie od gabinetu do gabinetu przerwał dr Szymczyk. Zajął się mną profesjonalnie już na pierwszej wizycie (trwała ona godzinę!). Nigdy nie wypuszcza z gabinetu póki nie będzie jasne to co tłumaczył. Moje badanie wreszcie nie są przypadkowe. Teraz z mężem staramy się o dzidziusia- wiem, że dr Szymczyk nam pomoże. Ufamy Mu!

  • I

   Bardzo dobry lekarz , przede wszystkim specjalista , który konkretnie zna się na rzeczy. Polecam przede wszystkim kobietom szukającym ginekologa-endokrynologa, bardzo dobre połączenie specjalizacji , dla kobiet starających się o dzieci często bardzo potrzebna wiedza.
   Długo szukałam lekarza i borykalam się ze swoimi problemami w większości robiąc badania intuicyjnie i na własną rekę. Dopiero u doktora Szymczyka poczułam, że jestem pod specjalistyczną opieką. I ogromny plus za czas poświecony pacjentce bez zerkania na zegarek (siedziałam w gabinecie godzinę czasu) , wszystkie moje wątpliwości i problemy zostały dokładnie omowione, chwała za to , że jednak jeszcze istnieją tacy lekarze.

  • O

   Pomimo obecnego przenoszenia gabinetu,b.dobra organizacja pracy:)Nie zgadzam sie z opinią iż trzeba długo czekać na swoją kolejkę.Godzinę przed wizytą zalecane jest skontaktowanie się z placówką ,aby zasięgnąć informacji czy wizyta lekko się nie opóźni.Być może trzeba troszkę zapłacić,ale jesli mam dostęp do najnowszych badań to korzystam z tego.Niestety w Polsce nadal wszystkie nowości wprowadzane są z ogromnym opóźnieniem w stosunku do innych państw.Nowoczesne metody badań czy leczenia,zanim w Polsce zostaną zastosowane,przestają być nowościami.:)Mam na myśli przede wszystkim dostęp do nowych rozwiązań dla tzw.klasy średniej,której nie stac na leczenie w specjalistycznych klinikach.Dla osób takich jak ja,czyli zmuszonych badać się co pół roku,dr.Szymczyk to idealne rozwiązanie