Adres

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
5 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
A
Użytkownik zweryfikowany

Byłem w sprawie bolącego ucha. Pan doktor punktualny, miły i kompetentny. Dodatkowo dysponuje laserem wspomagającym leczenie - działanie bakteriobójcze i przeciwbólowe. Była konieczna druga wizyta, ale ona kosztowała już tylko 40% wartości pierwszej. Jestem bardzo zadowolony bo ucho wyleczone.


J
Użytkownik zweryfikowany

Niezwykła kultura osobista, skuteczne i perfekcyjne działanie. Jestem osobą w podeszłym wieku - potraktowano mnie
z wielką wyrozumiałością przyjmując po za godzinami pracy gabinetu.Leczenie zapalenia ucha bezbolesne , zakończone
wspaniałym efektem - całkowitym wyleczeniem bez nadużywania wstrętnych antybiotyków.
Przykład na to, iż przysięga Hipokratesa stosowana jest jeszcze w praktyce. Oby częściej!.
Pan Doktór przywrócił mi wiarę w lekarza-człowieka.Wielkie dzięki. - JERZY


B
Użytkownik zweryfikowany

Pan laryngolog jest spokojnym , miłym człowiekiem . Laser to sprawdzona metoda , która nie zaszkodzi nikomu . Może Doktor ten nie ma dużo opinii , ale to nie znaczy , że powinniśmy kierować się opinią innych . Nie będę pisać najlepszy , ani bardzo dobry , bo jestem w trakcie leczenia . Obrzęk nosa znikł całkowicie .


G

Bardzo dobry lekarz. Poświęca się dla pacjenta, delikatny, wyrozumiały, cierpliwie wszystko tłumaczy. W razie konieczności jest w stanie przyjąć pacjęta w każdej chwili.Fantastyczne podejście do dzieci. I co najważniejsze.....leczenie u Pana doktora przynosi efekty. Nie nadużywa antybiotyków. Polecam ze szczerym sercem!


W
Użytkownik zweryfikowany

Z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza, cudowny doktor ze świetnym podejściem. Niecały rok temu mały strasznie cierpiał z powodu zapalenia ucha. Po prostu siedział i płakał z bólu. Lekarz rodzinny skierował do laryngologa. Wszędzie terminy na jutro, za tydzień itd. A mały płakał. Dostałam od znajomych numer do pana doktora. Jak zadzwoniłam i powiedziałam, ze dziecko bardzo boli ucho, małego płaczącego słyszał w słuchawce przyjechał za godzinę do gabinetu. Dodam, ze tego dnia nie przyjmował, przyjechał specjalnie dla nas, godzinkę zajęła mu droga. Zbadał małego, wyczyścił woskowinę i zrobił naświetlania laserem. Przez kolejne trzy dni jeździliśmy na kolejne naświetlania. Zapalenie udało się wyleczyć laser bez wprowadzania antybiotyków. pan doktor dodał, ze to będzie ostateczność, jak laser nie zadziała. Ale juz pierwszy zabieg przyniósł dziecku ulgę. Przy tym ma niesamowite podejście do dzieci. Małego bolało, wiec był nieufny i nie chciał dać dotknąć ucha (u lekarza rodzinnego wyrywał się na każdą próbę). Tutaj pan doktor tak go zagadał, wytłumaczył, pokazał, ze nawet długa igła była mu niestraszna. Pierwszy raz spotkałam lekarza tak cierpliwego i ciepłego. Jestem mu bardzo wdzięczna za szybką pomoc i reakcję. Małemu zapalenie nie wróciło. u znajomych, których dziecko chorowało dosyć często po zabiegach laserem mają od dwóch lat spokój z uszami. Siostrze pomógł przy zatokach, gdzie lekarz rodzinny faszerował ją antybiotykami. Szczerze polecam!!!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie