Umów wizytę 832 odwiedziny w ciągu 30 dni

Szanowni Państwo! Celem usprawnienia i możliwości realizacji wizyt proszę o wpisanie ADRESU w uwagach dla lekarza. Realizuję wizyty na terenie Krakowa na północ od Wisły (Bronowice,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
58 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Lokalizacja: WIZYTY DOMOWE - Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: infekcja wirusowa i konsultacja przedoperacyjna

  Wspaniały lekarz! Z powołania. Z secem, życzliwością i dużym zrozumieniem podchodzi do pacjenta. Na wizycie domowej poświęca dużo uwagi pacjentowi. Dokładnie przeprowadza wywiad, badanie i tłumaczy jak należy się leczyć. I na wizycie się nie kończy bo, gdy jest taka potrzeba, oferuje konsultację telefoniczną w celu monitorowania powrotu do zdrowia. Polecam :).

 • Lokalizacja: WIZYTY DOMOWE - Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: zapalenie oskrzeli

  Fantastyczny kontakt z Panem Doktorem. Pozytywny, otwarty Lekarz z ogromnym pokładem energii. Zainteresowany pacjentem. Rzetelne badanie poprzedzone wywiadem. Leki dobierane z przemyśleniem pod względem działania i indywidualnie dla pacjenta. Doskonały kontakt. Bardzo dziękuję za pomoc Panie Doktorze.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: konsultacja lekarza rodzinnego

  Pan Doktor jest bardzo sympatyczny, pozytywnie nastawiony do pacjenta i przede wszystkim pomocny. Bez problemu wytłumaczył wszystko co i jak. Wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Bardzo polecam!

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: konsultacja lekarza rodzinnego

  Dokładne badanie, prawidłowe postawienie diagnozy i dobór lekarstw oraz leczenia, to wszystko z poczuciem humoru i uśmiechem na twarzy. Gorąco polecam!

 • M
  Lokalizacja: WIZYTY DOMOWE - Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta domowa

  Pan doktor rzeczowy, bardzo sympatyczny i pomocny. Wszystko tłumaczy. Co najważniejsze interesuje się pacjentem i stawia trafne diagnozy :)

 • O
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: WIZYTY DOMOWE - Indywidualna Praktyka Lekarska

  Pan Doktor spełnia moje wyobrażenia o lekarzu rodzinnym. Poprosiłam o wizytę do nastoletniego pacjenta, z którym znalazł dobry kontakt. Po zbadaniu dostaje się dokładny opis dolegliwości i wyczerpującą informację. Co dla mnie ważne, Lekarz zwraca uwagę na to, jakie leki pacjent może zażywać, jak je toleruje itp. Bardzo dziękuję

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: WIZYTY DOMOWE - Indywidualna Praktyka Lekarska

  Przemiły, uśmiechnięty i serdeczny człowiek :) juz na drugi dzień czułam się o niebo lepiej, serdecznie polecam :)

 • Z
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIAUsługa: zapalenie nerek

  Oprócz moich odczuć, że Pan Andrzej jest kompetentnym, a przy tym lubiącym ludzi Lekarzem, najlepszą opinią jest recenzja lekarza urologa do którego trafiłem na kontynuację leczenia. Powiedział on: "Niech się pan trzyma tego lekarza rodzinnego, bo wyprowadził pana ze stanu zapalnego w taki sposób jak by miał specjalizację urologiczną"

 • G
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: WIZYTY DOMOWE - Indywidualna Praktyka LekarskaUsługa: wizyta domowa

  Świetny lekarz! Postawił trafną diagnozę, przepisał odpowiednie leki, które zadziałały. Oprócz tego niezwykle kompetentny i dokładny. Sprawdził mi brzuch, bo wspomniałam o tym, że mnie od dłuższego czasu boli, mimo że miałam wtedy zapalenie gardła i głównie o to mi chodziło podczas wizyty. Miałam tez zmierzone ciśnienie. Sympatyczny i uśmiechnięty. Powiedział, że mogę zadzwonić jakby nie było poprawy po przepisanych lekach. Lekar z powołania. Naprawdę każdemu polecam.

 • J
  Lokalizacja: Centrum Medyczne SKOPIA

  Szczerze polecam. Bardzo kompetentny, kulturalny i przesympatyczny lekarz. Bardzo mi pomógł i w dodatku poprawił humor.

Pytania pacjentów (4)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Szanowni Państwo!
  Celem usprawnienia i możliwości realizacji wizyt proszę o wpisanie ADRESU w uwagach dla lekarza.
  Realizuję wizyty na terenie Krakowa na północ od Wisły (Bronowice, Stare Miasto, Prądnik, Nowa Huta ....) oraz miejscowości bezpośrednio przylegających do Krakowa od strony północnej (gminy Zielonki, Michałowice, Zabierzów, Wielka Wieś)
  www:LekarzRodzinnyKrakow.pl

Specjalizacje

 • Medycyna rodzinna

Ukończone szkoły

 • Collegium Medicum Uniwesytetu Jagiellońskiego 1994

Wyróżnienia ZnanyLekarz.pl