Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4.5

Ogólna ocena
20 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • B
  Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny

  Od kilkunastu lat leczę swoje zwierzęta u dr i nigdy mnie nie zawiódł. W skrajnych sytuacjach nawet operacja suki w niedzielę nie była problemem. Zawsze można na dr liczyć. Wszystko dobrze tlumaczy i widać że kocha zwierzęta. Uratował moją sukę a kilka lat później królika, choć sznase były niewielkie. Szczerze polecam!

 • U
  Lokalizacja: Gabinet weterynaryjny

  szczera prawda ze p.Doktor Skowron jest znakomity lekarzem i czlowiekiemodkad mieszkam w Piastowie i mam zwierzatko chodze do niego z wizyta smiesznie to brzmi ale nazwisko Pana doktora swiatczy ze to dobry czlowieki lekarz nasz skowronek

 • I

  znakomity lekarz, nie naciąga na kosztowne badania, bezpośredni i bardzo szczery. Szacun i w 100% polecam :)

 • znam p. Andrzeja Skowrona blisko 20-stu lat, trafiłem do jego gabinetu przypadkowo. od tamtej pory wszystkie moje zwierzaki są "pod ręką" dr. Skowrona. Doskonały lekarz z powołania. Nasze psy Go uwielbiają (obcinanie pazurów-mistrzostwo świata). W trudnych momentach kiedy zwierzak odchodzi , Pan dr. Skowron wykazuje olbrzymią empatię tak dla właściciela jak i zwierzęcia. Polecam !!!

 • T

  Wspaniały lekarz.Trafiłam tam przechodząc.Załuję, że dopiero teraz.Wiem, że gdybym wcześniej trafila to mój pies nie musiał by przechodzić tylu cierpień przez niekompetentnych lekarzy. Szczęście, są jeszcze prawdziwi lekarze.
  Ela I jej psy

 • Trafiliśmy do Pana Doktora z drogi. Wspaniały człowiek, nasza płochliwa kotka wogóle się go nie bała. Zaufała mu w 100%.
  Cierpliwie wszystko wytłumaczył, pokazał... gabinet może nie jest wybitnie nowoczesny, ale jest w nim wszystko co potrzebne.
  Polecam gorąco! No i nie zostawicie tam majątku....

 • Bardzo dobry lekarz,fajny człowiek i ostatni do zdzierania kasy,uczciwy,pomaga kiedy tylko jest taka potrzeba,wieelki plus!!!

 • Z panem Andrzejem znamy się już trochę / przez zwierzęta oczywiście / .Jako człowieka i osobę która pomaga zwierzątkom oceniam b .dobrze . Opiekował się naszymi dwoma kotkami / które zaginęły / teraz też z malutką koteczką też będę kożystał z jego usług . Przesympatyczny człowiek i ma SERCE dla zwierzątek .
  Krzysztof Ogrodniczak

 • Genialny Lekarz ze wspaniałym podejściem do zwierząt. Przez ostatnich klika (a może już nawet kilkanaście?) lat pomógł wielu moim zwierzakom. W przeciwieństwie do niektórych miłośników zwierząt, lubi też ludzi. To człowiek który realizuje swe powołanie, a nie - zarabia na cierpieniu zwierząt i ich opiekunów. Szczerze polecam!

 • bardzo doświadczony uczciwy lekarz, który naprawdę chce pomóc a nie
  udawać ze pomaga aby tylko wygiągnąć co tylko możliwe pieniądze od przejętego
  chorobą swojego pupila właściciela dr Skowron udziela rzetelnych
  informacji w wielu wypadkach poświęcając swój prywatny czas

Jesteś tym lekarzem?

49

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.