dr n. med.

Andrzej Raczyński

Ginekolog

32 opinie +dodaj

Poproś o kalendarz wizyt

Specjalizuje się w przeprowadzaniu ciąż wysokiego ryzyka, gdzie występuje ryzyko niepowodzenia ciążowego lub wystąpiły wcześniej niepowodzenia ciążowe. Dodatkowo w przypadku wystąpienia: -… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
32 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lecznica Ursynów Stokłosy - Zespół Lekarzy Specjalistów

  Prawdziwy profesjonalista, lekarz z powołania, o ogromnej wiedzy, a przy tym niezwykle uprzejmy i kulturalny człowiek o wielkim poczuciu humoru! Gorąco wszystkim polecam!!!

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lecznica Ursynów Stokłosy - Zespół Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Przemiły, bardzo ciepły, życzliwy i serdeczny Pan Doktor, posiada dużą wiedzę i doswiadczenie w swojej dziedzinie, chętnie wszystko tłumaczy, mozna liczyc na jego wsparcie i rozmowę.

 • Przemiłe zaskoczenie. Chyba nigdy nie byłam u takiego lekarza, żadnej profesji. Przygotowany merytorycznie na 6+, uprzejmość - 6+, inteligencja - 6+, empatia +, komunikatywność - 6+, badanie - 6+, a przede wszystkim ogromna kultura i takt, taka przedwojenna szkoła, której nie spotyka się dość często w tych czasach. Na pewno będę stałą pacjentką doktora.

 • I
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Pana Doktora jest bardzo uprzejmy, sympatyczny, odpowiada na każde pytania, ma niesamowitą wiedzę. Oby więcej było takich lekarzy z powołania - każdemu polecam na 100%!!!!

 • D
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Damiana

  Rewelacyjny lekarz. U Pana doktora wizyty mam regularnie co 3 miesiące, każda wizyta bezstresowa, delikatne badania. Odkąd jestem pod opieką dr. Raczyńskiego wizyty u ginekologa stały się przyjemnością. Z jakim problemem się nie pojawię, każdy zostaje rozwiązany! Polecam!

 • C
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lecznica Ursynów Stokłosy - Zespół Lekarzy SpecjalistówUsługa: konsultacje ginekologiczne

  Byłam na wizycie u Pana Doktora i powiem szczerzę, że to była pierwsza moja wizyta, gdzie zostałam potraktowana bardzo profesjonalnie, otrzymałam odpowiedzi na wszystko. Pan Doktor przemiły, Dżentelmen z dużej litery i człowiek z pasją. Właściwa osoba na właściwym miejscu, Bardzo polecam wszystkim!!!

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Lecznica Ursynów Stokłosy - Zespół Lekarzy Specjalistów

  Jak najbardziej na tak!
  Polecam z calego serduszka!
  Przemiły i dokładny na wszystkie zadane pytania szczegółowo odpowiedzial . I do tego luzna atmosfera lekarz z cudownym poczuciem humoru!
  Cieszę się że udalo mi sie tak dobrze trafić!

 • M
  Lokalizacja: Centrum Medyczne DamianaUsługa: Inny

  Jestem zachwycona panem doktorem. Ogromna odmiana od poprzednich lekarek u których byłam wcześniej! Bardzo kulturalny, miły, z cudownym poczuciem humoru. Traktuje pacjenta jak człowieka, nie jak intruza. Widać, że pacjent jest dla niego ważny i że ważne są jego problemy. Wszystko dokładnie wyjaśnia, odpowiada wyczerpująco na pytania - i to wszystko bez irytacji! Podczas badania bardzo delikatny. Pociesza i daje nadzieję na poprawę. Mimo poważnego problemu z którym się borykam, wyszłam z gabinetu uśmiechnięta :)

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Kompetentny. Z poczuciem humoru i jednocześnie wysoka kultura osobista. Polecam! Była to moja pierwsza wizyta i wydaje mi się, że w końcu znalazłam właściwego lekarza.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Najlepszy z najlepszych! Dbalosc o pacjentke nieprawdopodobna. Wspanialy czlowiek! Polecam wszystkim!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Specjalizuje się w przeprowadzaniu ciąż wysokiego ryzyka, gdzie występuje ryzyko niepowodzenia ciążowego lub wystąpiły wcześniej niepowodzenia ciążowe. Dodatkowo w przypadku wystąpienia:
  - anemii w ciąży,
  - cukrzycy ciążowej,
  - nadciśnienia tętniczego w ciąży,
  - patologia ciąży,
  - astma w ciąży,
  - bóle w ciąży,
  należy skorzystać z porad doktora Raczyńskiego.
  W przypadku ciąż wysokiego ryzyka doktor przeprowadzi zabieg chirurgiczny typu cesarskie cięcie, w którym specjalizuje się od lat i ma na koncie setki tego typu udanych zabiegów.

  Ukończył Akademię Medyczną w 1970 roku, zaś specjalizację z położnictwa i ginekologii z wyróżnieniem zakończył w 1978 r. Później był asystentem Drugiej Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Warszawie. W tym samym czasie pracował wiele lat jako pracownik naukowo-badawczy i adiunkt w Klinice Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Następnie pracował jako starszy asystent w Szpitalu Uniwersyteckim Św. Łukasza na Malcie.
  Doktor Andrzej Raczyński jest autorem i współautorem licznych publikacji naukowych w piśmiennictwie krajowym i zagranicznym. Dodatkowo jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego a także założycielem i członkiem Oddziału Warszawskiego Polskiego Towarzystwa Medycyny Perinatalnej oraz założycielem Maltańskiego Towarzystwa Ginekologów i Położników.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna w Warszawie

Staże

 • Klinika Położnictwa i Ginekologii Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie
 • Kliniki Położnictwa i Chorób Kobiecych Akademii Medycznej w Warszawie
 • Szpital Uniwersytecki Św. Łukasza na Malcie

Zdjęcia