Poproś o kalendarz wizyt Zapytaj lekarza

Gabinet specjalizuje się w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych,… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
15 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Wyjatkowy,fachowy i kompetentny lekarz. Specjalista na miarę XXI wieku.Olbrzymia wiedza i bogate doświadczenie. Wspaniały, uczciwy człowiek. W tym gabinecie pacjent ma zapewnioną wysoką jakość usług. Zabieg skleroterapii zakończył się pełnym sukcesem. Moje nogi wyglądają teraz bez śladu żylaków i pajączków. Serdecznie polecam.

 • T

  Wybrałam się do Hajnówki, ponieważ nie mogłam doczekać się w kolejce do szpitala na operację żylaków. O skleroterapii przeczytałam w Internecie.
  Jestem bardzo zadowolona z usług dra Andrzeja Popowa.
  W ciągu dwóch miesięcy moje żylaki zniknęły, a noga wygląda jak "nowa".
  Jestem pełna uznania dla PANA CHIRURGA, który uratował moją nogę i stale leczy przypadki wręcz beznadziejne. Uważam, że jest artystą w swoim fachu.
  Cenię Jego fachowość, profesjonalizm, wysoką kulturę osobistą i bezpośredni, życzliwy stosunek do pacjenta.
  Posiada ujmującą osobowość a przy tym duże doświadczenie oraz nowoczesny specjalistyczny sprzęt. Polecam Go wszystkim znajomym i nieznajomym.
  Jaka szkoda, że taka nowoczesna metoda leczenia żylaków nie jest stosowana w szpitalach NFZ. Dlaczego tylko prywatnie można z tego skorzystać i to w tak odległej miejscowości?

  Panu doktorowi Andrzejowi Popow z Hajnówki składam serdeczne podziękowania i życzę, żeby jak najdłużej i najskuteczniej niósł pomoc chorym, cierpiącym ludziom.
  Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku.
  Teresa Zbirochowicz z Ełku.

 • M

  Pragnę w tym miejscu wyrazić swoją wdzięczność. Cieszę się że trafiłam na takiego lekarza. Nie miałam dużych żylaków, ale strasznie bolały mnie nogi, wieczorem były ciężkie i opuchnięte wokół kostek, często brałam tabletki bo tylko dzięki nim mogłam przespać całą noc. Byłam u lekarza w Warszawie który zaproponował mi operację żylaków, jednak dowiedziałam się o zabiegu małoinwazyjnym czyli Skleroterapii Już jestem miesiąc po zabiegu, nie czuję bólu, mogę spokojnie spać, jestem bardzo zadowolona. Szczerze POLECAM

 • Gabinet zasługuje na porównanie go z wyspecjalizowanymi ośrodkami zajmującymi się chorobami żylnymi. Dysponuje nowoczesnym sprzętem diagnostycznym, co zapewnia pacjentowi pełną diagnostykę układu żylnego. Lekarz, to człowiek o wielkim sercu, godny zaufania, etyczny i profesjonalny, z niezwykłym podejściem do pacjenta.

 • P

  Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia . Znakomity specjalista w swojej dziedzinie, czyli bezoperacyjnym leczeniu żylaków kończyn dolnych. Gabinet bardzo dobrze wyposażony. Polecam.

Pytania pacjentów (69)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Gabinet specjalizuje się w leczeniu nieoperacyjnym żylaków kończyn dolnych metodą skleroterapii piankowej Tessariego pod kontrolą USG Color Doppler. Udziela również konsultacji chirurgicznych, kwalifikuje do zabiegów chirurgicznych techniką laparoskopową (kamica pecherzyka żółciowego, przepuklina, infekcje wyrostka robaczkowego, otyłość) oraz usuwa zmiany skórne z niezbędną histopatologią. Gabinet wykonuje badania USG Color Doppler/aparat Aloka Alfa6/, usuwa wrastające paznokcie oraz wykonuje skleroterapię żylaków odbytu czyli hemorhoidów jak również żylaków warg sromowych.
  Historia:
  2004 Pierwsze zabiegi skleroterapii żylaków ,odbyte kursy ze skleroterapii oraz ultrasonografii doplerowskiej
  2012 rok.
  Zabiegi skleroterapii skleroterapii wykonuję od 2004 roku po uzyskaniu certifikatów z zakresu skleroterapii oraz Usg doppler .

  Do końca 2011 roku wykonałem około 18 tysięcy 685 zabiegów skleroterapii. Zabiegi od początku wykonuję pod kontrolą USG.

  Od 8 marca 2010 roku gabinet mój mieści się w nowej lokalizacji przy ul 11-go Listopada 17 w Hajnówce. W nowym gabinecie zostały stworzone bardzo dobre warunki do pracy oraz całkiem niezłe warunki dla pacjentów. Jest możliwość rejestracji nie tylko telefonicznej, ale również drogą internetową, co zapewnia profesjonalnie działający personel. Jest również możliwość płatności bezgotówkowej, kartami płatniczymi - to udogodnienie nie jest jeszcze powszechne w gabinetach prywatnych.
  05.03.2014 tytuł naukowy dr n.med.
  To już jedenaście lat skleroterapii żylaków oraz leczenia owrzodzeń,

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Angiologia

Zdjęcia