dr n. med.

Andrzej Polewka

Psychiatra

47 opinii +dodaj

Umów wizytę
15 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

Mój gabinet lekarski /Specjalistyczny Gabinet Lekarski Psychiatryczny-Kraków ul.Mazowiecka 44/16 / dostępny jest dla Państwa codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach 13-18.… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.
 • Specjalistyczny Gabinet Lekarski - Psychiatryczny

  Mazowiecka 44/16, Krowodrza
  30-019 Kraków, małopolskie

  Pokaż dane kontaktowe

  Sposoby płatności
  Gotówka

  Usługi

  Pierwsza wizyta, ok 30- 60 min 180 zł
  Wizyta w weekend 250 zł
  Zaświadczenia o stanie zdrowia
  Kolejna wizyta, ok 20-30 min 150 zł
  Zwolnienia lekarskie, zaświadczenie itd. w ramach wizyty

Ocena pacjentów

4.5

Ogólna ocena
47 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - PsychiatrycznyUsługa: badanie psychiatryczne

  Trafiłam do Pana Doktora w celu konsultacji przed planowaną operacją . Wspaniały Psychiatra ! Ogromny szacunek za nieszablonowe leczenie oraz podejście do problemów pacjenta ! Pan Doktor kocha swój zawód i myślę że własnie dla tego potrafi tak trafnie zdiagnozować pacjenta. Mi Pan Doktor bardzo pomógł i za to dziękuję raz jeszcze .

  Andrzej Polewka2018-04-27

  Dziękuję i życzę wszystkiego dobrego . Pozdrawiam Dr n.med Andrzej Polewka

 • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - PsychiatrycznyUsługa: badanie psychiatryczne

  Chciałabym pochwalić Doktora Andrzeja Polewkę. Jest człowiekiem szalenie empatycznym, nie obiecującym gruszek na wierzbie jednak dającym nadzieje na lepsze jutro. Dobrał mi bardzo trafnie leki . W końcu czuję że trafiłam na dobrego lekarza który oprócz wypisywania recept stara się zrozumieć pacjenta i jego potrzeby. W razie nie tolerancji na leki można konsultować się telefonicznie do czego Pan Doktor zachęca. Kontakt telefoniczny pomógł mi przetrać pierwsze najgorsze dwa tygodnie od podjęcia leczenia . Mieszkam za Granicą więc to było bardzo cenne dla mnie. Dziękuję za lepsze Jutro ! Pozdrawiam M.Hellberg

  Andrzej Polewka2018-04-27

  Dziękuję bardzo za tak pozytywną opinię . Jest bardzo ważna dla mnie i dodaje mi sił do pracy . Pozdrawiam Dr n.med Andrzej Polewka

 • T
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - PsychiatrycznyUsługa: depresja

  Byłam u doktora Polewki 20 lat temu, miałam wtedy 15 lat.
  Byłam wtedy w bardzo złym stanie, miałam depresję i odczuwałam silny lek przed ludźmi. Perę miesięcy wcześniej padłam ofiarą bardzo traumatycznej przemocy seksualnej.
  Nie byłam w stanie o tym mówić. Potrzebowałam kogoś, kto delikatnie to ze mnie wyciągnie.
  Pan doktor był bardzo miły i życzliwy, jednak niczego się nie domyślił, uznał, że nic mi nie jest.
  Oczywiście, lekarz nie jest jasnowidzem, nie może czytać w myślach.
  Ja wtedy jednak rozpaczliwie potrzebowałam pomocy i kogoś, kto by z moich sygnałów to odczytał.

  Andrzej Polewka2018-04-27

  Droga Pani 20 lat to jednak bardzo dużo i nie sięgam pamięcią kiedy Pani się u mnie leczyła . Mam nadzieję , że będąc juz osoba dorosłą uporała się Pani z tym traumatycznym przeżyciem . Przykro mi , że nie mogłem pomóc Pozdrawiam Dr n.med Andrzej Polewka .

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jako ojciec dorosłego syna, który nagle zachorował, miałem szczęście, że trafiłem na super lekarza. Doktor Polewka jest najwyższej klasy ekspertem w zakresie psychiatrii, posiadającym bezmiar doświadczenia zawodowego i przeogromną wiedzę medyczną. Teraz możemy już spać spokojnie, syn będzie wyleczony, chociaż na całkowite wyzdrowienie musimy cierpliwie poczekać. Nasza wdzięczność nie będzie znała granic. Serdecznie polecam znakomitego lekarza. Józef N.

  Andrzej Polewka2018-04-27

  Dziękuję bardzo za tak pozytywna opinię jest ona dla mnie bardzo ważna . Serdecznie Pozdrawiam Dr n.med Andrzej Polewka .

 • R
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - PsychiatrycznyUsługa: konsultacja

  Poszukując lekarza psychiatry, który pomógłby znaleźć rozwiązanie nagłego załamania psychicznego dorosłego syna, jako zrozpaczony ojciec trafiłem do gabinetu Doktora Polewki. Syn uważa się za zdrowego, chociaż jego zachowanie, zmienne nastroje w ciągu dnia, minimalne spożywanie posiłków powodujące chudnięcie w oczach, postawiło rodzinę w stan głębokiego zaniepokojenia. Wizyta w gabinecie Doktora Andrzeja Polewki, genialnego lekarza, wysokiej klasy specjalisty, wskazała drogę zmierzającą do rozwiązania tego nagłego zachorowania. Już teraz pragnę serdecznie podziękować za udzielone mi wskazówki. Z poważaniem, Józef N.

 • R
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - PsychiatrycznyUsługa: Pierwsza wizyta

  Odważnie leczy moją schizofrenię, raz dostałem lek, który wręcz jest przeciwwskazany w psychozie, a który mi pomógł. I za to nieszablonowe podejście jestem wdzięczny. Inni lekarze walą w tej chorobie wyłącznie neuroleptyki, choćby nawet II generacji, a Doktor działa niekonwencjonalnie. :-) Tak jest skuteczny.

  Andrzej Polewka2018-04-27

  Bardzo dziękuję za ciekawą opinię i interesujące spostrzeżenia na temat leczenia oraz dobierania leków . Pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego .

 • G
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - PsychiatrycznyUsługa: Kolejna wizyta, ok 20-30 min

  Byłem bardzo niechętny i przeciwny wizycie, ale poddałem się po wielokrotnych namowach matki i dziewczyny.
  Miałem depresję i nerwicę w zaawansowanej formie która praktycznie nie pozwalała mi normalnie funkcjonować. Nie będę sie rozpisywał nad tym jak przebiegało ponad roczne leczenie, ale od mojej ostatniej wizyty u doktora Polewki minęło już ponad 10 miesięcy i jestem zdrowy. Nareszcie czuję się wolny i mogę widzieć świat w jasnych barwach.

  Andrzej Polewka2018-04-27

  Bardzo dziękuję za świetną opinię i ciekawy opis Pana przeżyć związanych z leczeniem . Pozdrawiam Dr n.med Andrzej Polewka

 • Z
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - PsychiatrycznyUsługa: Kolejna wizyta, ok 20-30 min

  Gorąco polecam Pana Andrzeja! wyprowadził mnie z depresji na prostą, życie wygląda inaczej. Miła, ciepła i domowa atmosfera gabinetu z pewnością pomaga.

  Andrzej Polewka2018-04-27

  Dziękuję za dobre słowo i pozytywną opinię . Pozdrawiam Dr n. med Andrzej Polewka

 • A
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - PsychiatrycznyUsługa: Kolejna wizyta, ok 20-30 min

  Przyszłam do dr. Polewki podejrzewając, że jestem kompletną wariatką, która niszczy wszystko, czego się dotknie. To był akt desperacji nie jakaś przemyślana decyzja. Szybko uzyskałam najważniejszą pomoc w życiu- kierunkowskaz. Zostałam skierowana na terapię dla ofiar przemocy, dowiadując się, że to, ze nie jestem bita nie oznacza, że nie jestem dręczona. Dowiedziałam się, że nie mam urojeń, nie wyolbrzymiam i słusznie mam poczucie niesprawiedliwości na co dzień. Do tego dostałam trafione leki przeciwdepresyjne. Nie jest łatwo, ale wiem co się dzieje i co robić.

  Andrzej Polewka2018-04-27

  Dziękuję bardzo za miłe słowa i życzę wszystkiego dobrego . Serdecznie pozdrawiam Dr n.med Andrzej Polewka

 • O
  Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Lekarski - PsychiatrycznyUsługa: Kolejna wizyta, ok 20-30 min

  Bardzo dobry specjalista. Świetne podejście do pacjentów, stara się rozluźnić sytuację żartem i opowieściami, niejednokrotnie przychodziłam do niego w rozsypce i z płaczem - kilka minut z dr i już chciało mi się śmiać. Leczę się u dr Polewki już od lipca 2016, niestety moja choroba wymaga stałej opieki i długotrwałego leczenia, mimo wszystko doświadczenie i sposób bycia doktora nie pozwala mi się załamywać - optymistycznie patrzę w przyszłość. Z tego miejsca serdecznie dziękuję doktorowi za opiekę. A wszystkim gorąco polecam Pana dr Adrzeja Polewkę.

  Andrzej Polewka2018-04-27

  Bardzo serdecznie dziękuję za tak znakomitą opinię . Życzę wszystkiego najlepszego a zwłaszcza rychłego powrotu do zdrowia Dr n.med Andrzej Polewka

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Mój gabinet lekarski /Specjalistyczny Gabinet Lekarski Psychiatryczny-Kraków ul.Mazowiecka 44/16 / dostępny jest dla Państwa codziennie od poniedziałku do czwartku w godzinach 13-18. Konieczna wcześniejsza rejestracja, wyłącznie telefoniczna, od poniedziałku do czwartku, w godzinach 13-18 pod numerem telefonu podanym na mojej stronie internetowej andrzejpolewka.pl oraz na Google Maaps, w sprawach pilnych- można również korzystać z podanego tam numeru komórki.

  Mając 44 letnie doświadczenie w pracy psychiatry, wyszkolonego w Klinice Psychiatrii CM UJ, będąc uczniem i asystentem prof. Kępińskiego, traktuję każdego pacjenta indywidualnie, starając się nawiązać jak najlepszy kontakt, prowadzę dialog a nie jednostronne nakazy i zalecenia. Rozmowa nie dotyczy jedynie objawów chorobowych, lecz poruszane są problemy osobiste, rodzinne i zawodowe pacjenta.

  WAŻNE: Szanowni Państwo, niestety nie zajmuję się leczeniem uzależnień, takich jak alkoholizm, narkomania i inne. W przypadku ww. problemów zalecam kontakt z innym specjalistą.

Specjalizacje

 • Psychiatria

Choroby

więcej