Adres

Przestrzeń Pomocy Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego
Aleje Ujazdowskie 20 (domofon 100), Warszawa (lokalizacja)

Najbliższy termin

Pokaż kalendarz
Gotówka
22 273.....

Konsultacje psychologiczne (140 zł)

Relaksacja

Zaświadczenia psychologiczne

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem klinicznym,psychoterapeutą. Zajmuję się terapią indywidualną i terapią par. Swoją pracę opieram na podejściu poznawczo-behawiora...

Zobacz pełen opis

Zdjęcia


Leczone choroby

 • depresja
 • lęki
 • zespół lęku uogólnionego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Lokalizacja: W innym miejscu

Z Andrzejem przeszłam długą drogę – od poznania samej siebie, odkrycia własnych obaw, emocji, zrozumienie ich przycyzn i skutków aż po analizę relacji z otoczeniem. Andrzej pokazał mi, jaki wpływ na moje ukształtowanie się miała moja rodzina, szczególnie rodzice.
Andrzej nie daje gotowych rozwiązań – zmusza do myślenia oraz do poszukiwania rozwiązań. Dzięki Andrzejowi podczas trudnych trwających prawie dwa lata sesji czułam wsparcie i bezpieczeństwo. Dzięki terapii zmieniłam tryb swojego życia: zamiast pracy na kilka etatów dziś pozwalam sobie na przyjemności, po których nie mam wyrzutów sumienia. Przestaję brać odpowiedzialność za innych i uczę się wyrażać własne zdanie, nawet jeśli nie jest ono mile widziane. Moje ciało jest bardziej rozluźnione, jestem spokojniejsza, lepiej się czuję i rzadziej choruję. Ten proces ciągle trwa, jednak wiem, że teraz poradzę sobie już sama. I chociaż te zmiany przeprowadziłam sama – bez pomocy Andrzeja nie dałabym rady. I najważniejsze: pokochałam samą siebie, co dzisiaj jest podstawą do dzielenia się miłością z innymi i szczęścia.

Andrzej jest wybitnym specjalistą – o ogromnej wiedzy i dużym dystansie. Jeśli wahasz się, czy warto iść do psychologa – do tego psychologa naprawdę warto.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

:
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Przed pierwszą wizytą u Andrzeja byłam niewidzialną, pozbawioną własnego zdania, szarą myszką. Miałam za sobą kilka trudnych przeżyć. Życie mnie przytłaczało, a każde kolejne zdarzenie wywoływało skrajne, często nie adekwatne do sytuacji, emocje, z którymi co raz trudniej sobie radziłam. Moje życie było zwyczajnie nudne, nie miało żadnych barw, a ja sama nie czułam nawet potrzeby żeby coś w nim zmienić. Przestałam dostrzegać pozytywne aspekty w moim życiu a radzenie sobie z problemami zaczęło przypominać wspinaczkę na Mont Everest. Moje lęki siedziały we mnie tak głęboko, że zaczęłam uważać je za coś normalnego, z czym trzeba żyć.
Z decyzją o psychoterapii zwlekałam kilka lat, gdyż zawsze uważałam, że ze wszystkim jestem w stanie sobie poradzić sama. Nie przewidziałam jednak, że sił na radzenie sobie z emocjami będzie co raz mniej. Na pierwszą wizytę do Andrzeja poszłam bez większego przekonania (miałam już jedno - niezbyt udane doświadczenia z psychologiem). Szybko zorientowałam się, że łatwo nie będzie, ponieważ Andrzej uświadamiał mi rzeczy, w które początkowo nie wierzyłam, potem nie chciałam, a na końcu bałam się zmierzyć. Musiałam nauczyć się przestać brać odpowiedzialność za wszystko i wszystkich. Musiałam wyzbyć się poczucia winy a nawet przyzwyczajeń, których nabierałam przez ponad 20 lat. Musiałam zmienić perspektywę i nauczyć się na nowo tego, co jest dla mnie dobre, a co złe. Wymagało to ode mnie 2 lat ciągłej pracy nie tylko nad sobą, ale również nad moimi związkami, relacją z ludźmi, rodziną i przyjaciółmi. Początki nie były łatwe. Jednak po paru sesjach zaczęłam dostrzegać w czym tkwi problem, z czym muszę się zmierzyć, żeby poczuć się lepiej.
Andrzej nie jest terapeutą, który tylko Cię wysłucha, weźmie kasę i do widzenia. To jest terapeuta, który motywuje do działania, często przyjmuje na siebie ciosy wynikające z Twoich negatywnych uczuć osadzonych gdzieś głęboko. Jego sesje są emocjonalnym przeżyciem, które powodują, że wyzbywasz się złych emocji, które rujnują Ci życie. Mimo iż po każdej sesji czułam się wykończona emocjonalnie, to następnego dnia dostawałam kopa do działania. Moje życie było bardziej świadome. Zaczęłam poznawać siebie i swoje potrzeby. Co dla mnie najważniejsze, Andrzej uświadomił mi, że nie muszę dostosowywać się do niczyich oczekiwań, że sama decyduję o tym, jaka chcę być i że ja i tylko ja mogę sprawić, że będę szczęśliwa.
Nie będę kłamać. Walka o szczęście łatwa nie była. Jednak zmieniłam się o 180 stopni. Poznałam siebie, naprawiłam relację z bliskimi i nauczyłam się bronić własnego zdania. Każdy, kto mnie lepiej znał wcześniej, widzi pozytywne zmiany a ja sama ze sobą czuję się o niebo lepiej. Moje życie nabrało barw, a ja robię rzeczy, które sprawiają mi radość. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze jestem dumna z siebie i moich osiągnięć.
Jeśli Twoje życie też jest szare a Ty czujesz się jakbyś siedział/a w szklanej kuli, a wszystko co dobre omija Cię szerokim łukiem, z całego serca polecam Ci Andrzeja. To cudotwórca, który zmienił moje życie na lepsze! :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Andrzej jest bardzo czułym i wyrozumiałem psychologiem, dla którego najważniejszy jest pacjent. Za pomocą Andrzeja udało mi się uświadomić własne lęki i się im coraz bardziej przeciwstawić. Z pełnym przekonaniem polecam Andrzeja jako psychologa, który cierpliwie pomoże każdemu pacjentowani znaleźć własną drogę i wziąść odpowiedzialność za swoje życie. Lepszego psychologa Państwo nie znajdzie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Andrzej to świetny terapeuta, mimo że regularnie widujemy się od niedawna to już widzę sporo zmian u siebie. Widzę jest tu słowem klucz, przed spotkaniem u Andrzeja byłam osobą noszącą wiele masek, niektóre tak długo były ze mną, że stały się dla mnie samej niewidoczne, a ja sama stałam się niewidzialna. Na sesjach większość musiała spaść. Andrzej stworzył cierpliwie przestrzeń w której mogłam to zrobić, uczy mnie cały czas jak ją dla siebie tworzyć by w końcu być obecną tu i teraz, uważną, widzialną. Każde nasze kolejne spotkanie to ciąg rozpoczętego wcześniej procesu, bez pośpiechu, bez zbędnej filozofii i gotowych rozwiązań co jest dla mnie najbardziej cenne. Każdemu kto waha się przed decyzją pójścia na psychoterapię mogę spokojnie polecić właśnie Andrzeja:)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K

Długo dojrzewałam do decyzji o psychoterapii. Dziś myślę, że to było najlepsze co mogłam zrobić dla siebie. Andrzej pomógł mi stanąć na nogi. Jest cierpliwy, otwarty i ciepły. Zadaje mądre pytania, nie podaje gotowych porad, ale daje pacjentowi samodzielność. Nigdy nie zostawił mnie samej z trudnymi emocjami. Psychoterapia u Andrzeja dają mi możliwość kontrolowania swoich lęków i stresów. Dzięki niemu uczę się wierzyć w siebie. Uświadomił mi jak wiele zależy tylko ode mnie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Moje życie przestało mieć sens po nieudanym związku, zresztą nie pierwszym. Uparcie trwałam w relacji, która mnie niszczyła. Dopiero bliskie osoby zwróciły mi uwagę, że stałam się smutna i przygaszona. Andrzeja polecił mi znajomy i dobrze się stało, ponieważ jestem teraz w innym miejscu w moim życiu. Widzę inaczej siebie i to jak ignorowałam niepokojące oznaki w zachowaniu. Potrzebowałam usłyszeć kilka niewygodnych rzeczy na swoj temat, ale dzięki temu jest szansa na poprawę relacji w moim obecnym związku. Andrzej jasno określił powody moich problemów, bez krytyki zmotywował do pracy nad zmianą i nie poddawania się. Otrzymałam dużo wsparcia i siły, abym mogła postąpić inaczej, coś zmienić. Dzięki!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

N

Pan Andrzej jest naprawdę wspaniałym psychologiem. Potrafi pomóc nawet w najgorszym życiowym momencie. Jest dla mnie wyjątkowym wsparciem. Bardzo sobie go cenię. Jako lekarza i jako człowieka. Dlatego polecam z pełną odpowiedzialność pana Andrzeja jak i całą klinikę www.gabclinic.com

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

S

Jestem po kilku konsultacjach w centrum Gabclinic u pana Andrzeja i mogę z czystym sumieniem polecić tego psychologa wszystkim potrzebującym wsparcia w kryzysie życiowym, w którym między innymi ja się znalazłem, po odejściu żony. Ciepło, empatia i prawdziwa pomoc psychologiczna Polecam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

T

Jestem bardzo zadowolony z poradni Gabclinic.com. Moja młodsza córka mocno przeżyła mój rozwód z żoną i mimo, że oboje staraliśmy się oszczędzić dzieciom stresów, musiała przez jakiś czas chodzić na terapię. Dzięki niej łatwiej pogodziła się z naszą decyzją o rozwodzie i odnalazła w nowej sytuacji. Polecamy dobrego psychologa dla młodzieży i dzieci. Co ważne w dzisiejszych szybkich czasach – na wizyte można umówić się online lub smsowo – a do tego wygodny system potwierdzania i przypominania wizyt ułatwia całą procedurę. Zdecydowanie czuć kompleksową opiekę (po pierwszej wizycie dostałem również maila bezpośrednio od managera kliniki z prosba o opinie, do której przywizują wielką wagę jak to napisali. Widać nowocześnie zarządzania placówka !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P

Nie będzie to obiektywne ale co tam. Jestem pacjentem Andrzeja już od długiego czasu. Tak mówimy sobie już na Ty bo potrafi niesamowicie skracac dystans - czujesz sie jak z kolega, ktory zna cie od dawna, wiec co ci dolega - i jak nalezy ci pomoc. To jest naprawde godne podziwu. Andrzej dzieki za cała twoja prace! Antek

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Usługi i ceny

Konsultacje psychologiczne

140 zł

Aleje Ujazdowskie 20 (domofon 100), Warszawa

Przestrzeń Pomocy Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

140 zł

Zaświadczenia psychologiczne

Aleje Ujazdowskie 20 (domofon 100), Warszawa

Przestrzeń Pomocy Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Brak informacji o cenie

Relaksacja

Aleje Ujazdowskie 20 (domofon 100), Warszawa

Przestrzeń Pomocy Ośrodek Psychoterapii i Rozwoju Osobistego

Brak informacji o cenie

Opinie od pacjentów

5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
M
Lokalizacja: W innym miejscu

Z Andrzejem przeszłam długą drogę – od poznania samej siebie, odkrycia własnych obaw, emocji, zrozumienie ich przycyzn i skutków aż po analizę relacji z otoczeniem. Andrzej pokazał mi, jaki wpływ na moje ukształtowanie się miała moja rodzina, szczególnie rodzice.
Andrzej nie daje gotowych rozwiązań – zmusza do myślenia oraz do poszukiwania rozwiązań. Dzięki Andrzejowi podczas trudnych trwających prawie dwa lata sesji czułam wsparcie i bezpieczeństwo. Dzięki terapii zmieniłam tryb swojego życia: zamiast pracy na kilka etatów dziś pozwalam sobie na przyjemności, po których nie mam wyrzutów sumienia. Przestaję brać odpowiedzialność za innych i uczę się wyrażać własne zdanie, nawet jeśli nie jest ono mile widziane. Moje ciało jest bardziej rozluźnione, jestem spokojniejsza, lepiej się czuję i rzadziej choruję. Ten proces ciągle trwa, jednak wiem, że teraz poradzę sobie już sama. I chociaż te zmiany przeprowadziłam sama – bez pomocy Andrzeja nie dałabym rady. I najważniejsze: pokochałam samą siebie, co dzisiaj jest podstawą do dzielenia się miłością z innymi i szczęścia.

Andrzej jest wybitnym specjalistą – o ogromnej wiedzy i dużym dystansie. Jeśli wahasz się, czy warto iść do psychologa – do tego psychologa naprawdę warto.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

:
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: W innym miejscu

Przed pierwszą wizytą u Andrzeja byłam niewidzialną, pozbawioną własnego zdania, szarą myszką. Miałam za sobą kilka trudnych przeżyć. Życie mnie przytłaczało, a każde kolejne zdarzenie wywoływało skrajne, często nie adekwatne do sytuacji, emocje, z którymi co raz trudniej sobie radziłam. Moje życie było zwyczajnie nudne, nie miało żadnych barw, a ja sama nie czułam nawet potrzeby żeby coś w nim zmienić. Przestałam dostrzegać pozytywne aspekty w moim życiu a radzenie sobie z problemami zaczęło przypominać wspinaczkę na Mont Everest. Moje lęki siedziały we mnie tak głęboko, że zaczęłam uważać je za coś normalnego, z czym trzeba żyć.
Z decyzją o psychoterapii zwlekałam kilka lat, gdyż zawsze uważałam, że ze wszystkim jestem w stanie sobie poradzić sama. Nie przewidziałam jednak, że sił na radzenie sobie z emocjami będzie co raz mniej. Na pierwszą wizytę do Andrzeja poszłam bez większego przekonania (miałam już jedno - niezbyt udane doświadczenia z psychologiem). Szybko zorientowałam się, że łatwo nie będzie, ponieważ Andrzej uświadamiał mi rzeczy, w które początkowo nie wierzyłam, potem nie chciałam, a na końcu bałam się zmierzyć. Musiałam nauczyć się przestać brać odpowiedzialność za wszystko i wszystkich. Musiałam wyzbyć się poczucia winy a nawet przyzwyczajeń, których nabierałam przez ponad 20 lat. Musiałam zmienić perspektywę i nauczyć się na nowo tego, co jest dla mnie dobre, a co złe. Wymagało to ode mnie 2 lat ciągłej pracy nie tylko nad sobą, ale również nad moimi związkami, relacją z ludźmi, rodziną i przyjaciółmi. Początki nie były łatwe. Jednak po paru sesjach zaczęłam dostrzegać w czym tkwi problem, z czym muszę się zmierzyć, żeby poczuć się lepiej.
Andrzej nie jest terapeutą, który tylko Cię wysłucha, weźmie kasę i do widzenia. To jest terapeuta, który motywuje do działania, często przyjmuje na siebie ciosy wynikające z Twoich negatywnych uczuć osadzonych gdzieś głęboko. Jego sesje są emocjonalnym przeżyciem, które powodują, że wyzbywasz się złych emocji, które rujnują Ci życie. Mimo iż po każdej sesji czułam się wykończona emocjonalnie, to następnego dnia dostawałam kopa do działania. Moje życie było bardziej świadome. Zaczęłam poznawać siebie i swoje potrzeby. Co dla mnie najważniejsze, Andrzej uświadomił mi, że nie muszę dostosowywać się do niczyich oczekiwań, że sama decyduję o tym, jaka chcę być i że ja i tylko ja mogę sprawić, że będę szczęśliwa.
Nie będę kłamać. Walka o szczęście łatwa nie była. Jednak zmieniłam się o 180 stopni. Poznałam siebie, naprawiłam relację z bliskimi i nauczyłam się bronić własnego zdania. Każdy, kto mnie lepiej znał wcześniej, widzi pozytywne zmiany a ja sama ze sobą czuję się o niebo lepiej. Moje życie nabrało barw, a ja robię rzeczy, które sprawiają mi radość. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, ze jestem dumna z siebie i moich osiągnięć.
Jeśli Twoje życie też jest szare a Ty czujesz się jakbyś siedział/a w szklanej kuli, a wszystko co dobre omija Cię szerokim łukiem, z całego serca polecam Ci Andrzeja. To cudotwórca, który zmienił moje życie na lepsze! :)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

Andrzej jest bardzo czułym i wyrozumiałem psychologiem, dla którego najważniejszy jest pacjent. Za pomocą Andrzeja udało mi się uświadomić własne lęki i się im coraz bardziej przeciwstawić. Z pełnym przekonaniem polecam Andrzeja jako psychologa, który cierpliwie pomoże każdemu pacjentowani znaleźć własną drogę i wziąść odpowiedzialność za swoje życie. Lepszego psychologa Państwo nie znajdzie!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Andrzej to świetny terapeuta, mimo że regularnie widujemy się od niedawna to już widzę sporo zmian u siebie. Widzę jest tu słowem klucz, przed spotkaniem u Andrzeja byłam osobą noszącą wiele masek, niektóre tak długo były ze mną, że stały się dla mnie samej niewidoczne, a ja sama stałam się niewidzialna. Na sesjach większość musiała spaść. Andrzej stworzył cierpliwie przestrzeń w której mogłam to zrobić, uczy mnie cały czas jak ją dla siebie tworzyć by w końcu być obecną tu i teraz, uważną, widzialną. Każde nasze kolejne spotkanie to ciąg rozpoczętego wcześniej procesu, bez pośpiechu, bez zbędnej filozofii i gotowych rozwiązań co jest dla mnie najbardziej cenne. Każdemu kto waha się przed decyzją pójścia na psychoterapię mogę spokojnie polecić właśnie Andrzeja:)

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

K

Długo dojrzewałam do decyzji o psychoterapii. Dziś myślę, że to było najlepsze co mogłam zrobić dla siebie. Andrzej pomógł mi stanąć na nogi. Jest cierpliwy, otwarty i ciepły. Zadaje mądre pytania, nie podaje gotowych porad, ale daje pacjentowi samodzielność. Nigdy nie zostawił mnie samej z trudnymi emocjami. Psychoterapia u Andrzeja dają mi możliwość kontrolowania swoich lęków i stresów. Dzięki niemu uczę się wierzyć w siebie. Uświadomił mi jak wiele zależy tylko ode mnie.

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

A

Moje życie przestało mieć sens po nieudanym związku, zresztą nie pierwszym. Uparcie trwałam w relacji, która mnie niszczyła. Dopiero bliskie osoby zwróciły mi uwagę, że stałam się smutna i przygaszona. Andrzeja polecił mi znajomy i dobrze się stało, ponieważ jestem teraz w innym miejscu w moim życiu. Widzę inaczej siebie i to jak ignorowałam niepokojące oznaki w zachowaniu. Potrzebowałam usłyszeć kilka niewygodnych rzeczy na swoj temat, ale dzięki temu jest szansa na poprawę relacji w moim obecnym związku. Andrzej jasno określił powody moich problemów, bez krytyki zmotywował do pracy nad zmianą i nie poddawania się. Otrzymałam dużo wsparcia i siły, abym mogła postąpić inaczej, coś zmienić. Dzięki!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

N

Pan Andrzej jest naprawdę wspaniałym psychologiem. Potrafi pomóc nawet w najgorszym życiowym momencie. Jest dla mnie wyjątkowym wsparciem. Bardzo sobie go cenię. Jako lekarza i jako człowieka. Dlatego polecam z pełną odpowiedzialność pana Andrzeja jak i całą klinikę www.gabclinic.com

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

S

Jestem po kilku konsultacjach w centrum Gabclinic u pana Andrzeja i mogę z czystym sumieniem polecić tego psychologa wszystkim potrzebującym wsparcia w kryzysie życiowym, w którym między innymi ja się znalazłem, po odejściu żony. Ciepło, empatia i prawdziwa pomoc psychologiczna Polecam!

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

T

Jestem bardzo zadowolony z poradni Gabclinic.com. Moja młodsza córka mocno przeżyła mój rozwód z żoną i mimo, że oboje staraliśmy się oszczędzić dzieciom stresów, musiała przez jakiś czas chodzić na terapię. Dzięki niej łatwiej pogodziła się z naszą decyzją o rozwodzie i odnalazła w nowej sytuacji. Polecamy dobrego psychologa dla młodzieży i dzieci. Co ważne w dzisiejszych szybkich czasach – na wizyte można umówić się online lub smsowo – a do tego wygodny system potwierdzania i przypominania wizyt ułatwia całą procedurę. Zdecydowanie czuć kompleksową opiekę (po pierwszej wizycie dostałem również maila bezpośrednio od managera kliniki z prosba o opinie, do której przywizują wielką wagę jak to napisali. Widać nowocześnie zarządzania placówka !

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

P

Nie będzie to obiektywne ale co tam. Jestem pacjentem Andrzeja już od długiego czasu. Tak mówimy sobie już na Ty bo potrafi niesamowicie skracac dystans - czujesz sie jak z kolega, ktory zna cie od dawna, wiec co ci dolega - i jak nalezy ci pomoc. To jest naprawde godne podziwu. Andrzej dzieki za cała twoja prace! Antek

verified-checkCreated with Sketch. Pacjent zweryfikowany

Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Odpowiedzi na pytania

0 odpowiedzi udzielonych przez lekarza na pytania pacjentów naZnanyLekarz.pl

Zadaj pytanie

Twoje pytanie zostanie opublikowane bez Twoich danych
Zadaj darmowe pytanie

Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.

Moje doświadczenie

O mnie

Jestem psychologiem klinicznym,psychoterapeutą. Zajmuję się terapią indywidualną i terapią par. Swoją pracę opieram na podejściu poznawczo-behawiora...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • depresja
 • lęki
 • zespół lęku uogólnionego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Zdjęcia