Umów wizytę 873 odwiedziny w ciągu 30 dni

Zapraszam na konsultacje do gabinetu prywatnego mieszczącego się w przychodni ,,PROXIMUM" przy ulicy Żelaznej 34 we Wrocławiu w środy i w piątki do pokoju 214 (gabinetu chirurgii)… więcej

Umów wizytę

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
112 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • G
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM"Usługa: konsultacja reumatologiczna

  Polecam dr Pawlaka ze względu na jego wiedzę , inni lekarze mnie leczyli, zlecali wykonanie wielu badań ale żaden lekarz nie doradził mi tak wiele dobrych rzeczy. Konkretnie rozmawia z pacjentem, jest drobiazgowy, zwraca uwagę na szczegóły, wszystko fajnie wyjaśnia. Wzbudza zaufanie ze względu na swoje zaangażowanie pacjentem i znajomością medycyny. Przepisał mi lek stosowny do mego schorzenia, powiedział co mam w domu robić, zrobił rozpiskę no i uspokoił że wszystko się ustabilizuje. Ustalił źródło moich problemów i je wyeliminował. Polecam Pana doktora Pawlaka. Mi pomógł to wam też pomoże.

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM"Usługa: konsultacja ortopedyczna

  Z czystym sumieniem mogę polecić Państwu Pana doktora Pawlaka. Mój chłopak miał wypadek na nartach. Mieliśmy szczęście trafić na doktora Pawlaka, który bardzo dobrze zajął się nim. Na osobnej konsultacji parę dni po wizycie gdy dostarczyliśmy mu brakujące badania , doktor odpowiedział na wszystkie pytania i dał nam wskazówki odnośnie rehabilitacji, która będzie niezbędna za parę tygodni. Warto wspomnieć, że mój chłopak pochodzi z Wielkiej Brytanii i bardzo dobra znajomość języka angielskiego doktora była niezwykle użyteczna. Zdecydowanie jest to specjalista godny polecenia w przypadku jakichkolwiek problemów ortopedycznych.Badał mojego chłopaka bardzo drobiazgowo, rzeczowe podejście do pacjenta i fachowość na każdym etapie wizyty, a poza tym wizyta odbyła się w miłej atmosferze. Podczas wizyty otrzymaliśmy opis wizyty wraz z zaleceniami co mamy dalej robić. Polecam na 100 procent.

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM"Usługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

  Dzień Dobry! Ja i moja córka nie byłyśmy umówione do Pana doktora, wpadłam do jego gabinetu dosłownie z ulicy. Zapytałam między pacjentami czy nas przyjmie, czy mogę czekać bo nie jesteśmy umówione. Przyjął nas. Powodem mojej troski było nagłe utykanie mojej córki, bolały ją kolana i biodra. Pan doktor zbadał ją dokładnie ale dla pewności zalecił też badanie USG. Wypisał antybiotyk.Co się okazało, że córka miała po ciężko przebytej grypie zapalenie stawu biodrowego.Choroba minęła, za co dziękujemy Panu doktorowi. Polecam tego lekarza, szczególnie dla takich małych pacjentów jak moja córka Emilka. Serdecznie pozdrawiamy Pana doktora Pawlaka.

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM"Usługa: konsultacja ortopedyczna dzieci

  Moja córka Zuzia ma 5 lat i zaczęła się skarżyć że bolą ją nogi, ręce. Żona zauważyła że nogi są lekko spuchnięte. Zrobiliśmy szereg badań dla córki ale one wyszły poprawnie.Lekarz w przychodni mówił że to przejdzie, aby się nie martwić.Ja postanowiłem zabrać córkę do ortopedy, znajomy polecił mi dr Pawlaka. Zuzia czuła się bardzo swobodnie w gabinecie, została bardzo dokładnie zbadana przez dr Pawlaka. Siedzieliśmy tam prawie godzinę. Pan doktor poprosił abyśmy zrobili córce dodatkowe badania, zapisał jakie i poprosił abyśmy dostarczyli mu te wyniki tak szybko jak to jest możliwe, abyśmy weszli bez kolejki i bez umawianej kolejnej wizyty. Gdy wyniki były już gotowe pojechałem z nimi do Pana doktora.Córka miała infekcyjne zapalenie stawów. Dostaliśmy leki i po skończonej kuracji byliśmy na kontrolnej wizycie. Zuzia jest teraz zdrowa za co bardzo dziękuje . Polecam tego lekarza, bo ma podejście do dzieci, potrafi z nimi rozmawiać, jest bardzo drobiazgowy w badaniu, angażuje się na całego aby pomóc. Jest ciepłą osobą i bardzo miłą. Polecam.

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM"Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Nie chodziłem nigdy po lekarzach, bo zawsze tryskałem zdrowiem. Nie dawno miałem wypadek, trochę się poturbowałem. Niby nic nie złamałem, a łokieć i kolano tam uprzykrzało życie, że nic mi się nie chciało. Leczyłem się u innych ortopedów, ale pomogli jak umarłemu kadzidło. Jeden nawet mi powiedział że sobie wmawiam ból. Postanowiłem spróbować pójść jeszcze do dr Pawlaka. Byłem zaskoczony jego podejściem do pacjenta. To lekarz z powołania, nie śpieszy się, dokładnie mnie zbadał, przejrzał dokumentację medyczną, wszystko wyjaśnił i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Dzięki niemu wiem, dlaczego te moje kontuzje mi tak dokuczały. Dzięki niemu znowu tryskam zdrowiem. Polecam. Polecam. Polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Syn został zbadany od stóp do głowy, prawie każda kosteczka. Przy tym lekarz cały czas tłumaczył nam co jest ok, a co nie. Podał dalsze kroki w leczeniu. Był sympatyczny, miły, kulturalny, a przede wszystkim bardzo kompetentny. Serdecznie polecam.

 • Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM"Usługa: konsultacja

  Zgłosiłam się do dr Pawlaka z synkiem. Pan doktor obejrzał zdjęcia RTG i dokładnie zbadał Antosia. Stwierdził, że mamy tu do czynienia ze skoliozą idiopatyczną. Inny lekarz u którego byłam wcześniej tak mnie nastraszył ze dwa dni nie spałam. Pan dr Pawlak uspokoił mnie, opisał schorzenie synka, stwierdził iż wielkość kątowa skrzywienia jest bardzo malutka i wymaga na razie obserwacji. Pan doktor to cudowny człowiek, polecam wszystkim matką mających dzieci z problemami ortopedycznymi. Jesteśmy pod stałą kontrolą tego lekarza i jestem bardzo zadowolona. Elżbieta.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM"Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Bardzo dokladny i profesjonalny lekarz. Poswieca pacjentowi duzo czasu. Bada bardzo dokladnie. Bylam u wielu ortopedow ale zaufanie mam tylko do niego. Polecam z cala pewnoscia.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM"Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Pan Doktor bardzo uważny, staranny, umiejętnie kontaktujący się z dzieckiem. Poświęca dużo czasu na wysłuchanie, dopytuje się.....A poza tym sympatyczny. Polecam.

 • J
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Usług Medycznych "PROXIMUM"Usługa: konsultacje ortopedyczne

  Lekarza oceniam bardzo dobrze, sympatyczny i uprzejmy, rzeczowy i szczegółowy jeśli chodzi o badanie, no i cierpliwy. Wskazał mi możliwe z dostępnych drogi nieinwazyjnego leczenia, jego diagnoza sprawdziła się w stu procentach. Dawno nie spotkałam takiego lekarza, który miałby w sobie tyle życzliwości dla drugiego człowieka. Serdecznie polecam każdemu, kto ma problemy ortopedyczne. Ten doktor jest prawdziwym profesjonalistą.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na konsultacje do gabinetu prywatnego mieszczącego się w przychodni ,,PROXIMUM" przy ulicy Żelaznej 34 we Wrocławiu w środy i w piątki do pokoju 214 (gabinetu chirurgii) na drugim piętrze.
  Ośrodek posiada windę.
  Koszt wizyty 150 zł.

  -Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu.
  1983-zatrudniony w Specjalistycznym Szpitalu im.L.Rydygiera na Oddziale Ortopedii i Traumatologii.
  Narządu Ruchu jako Starszy asystent Oddziału I Kierownik Poradni Leczenia Osteoporozy.
  1991-uzyskany II stopień specjalizacji ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU -
  - CMKP-Warszawa-egzamin zdany z wyróżnieniem.

  UKOŃCZONE KURSY:
  1988 Kurs SPONDYLOORTOPEDII CMKP-Otwock
  1988 Kurs CHIRURGII RĘKI CMKP-Warszawa
  1991 Kurs atestacyjny Klinika Ortopedii AM-Warszawa
  1991 Staż szkoleniowy w Klinice RUMMELSBERG -Niemcy
  1994 Kurs artroskopii stawu kolanowego-Katowice
  1999 Kurs ultrasonografii narządu ruchu GYHUM-Niemcy

  DODATKOWA DZIAŁALNOŚĆ ZAWODOWA:
  1991-Prywatna Praktyka Lekarska
  2001-NZOZ Proximum-prywatna praktyka lekarska
  2007 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im.Gromkowskiego przy ulicy Koszarowej
  2010 Okręgowy Szpital Kolejowy SPZOZ przy ul.Wiśniowej
  2015 Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T.Marciniaka w nowym szpitalu przy ul.Fieldorfa 2

  CZŁONKOSTWO W ORGANIZACJACH ZAWODOWYCH I SPOŁECZNYCH
  -Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne
  -Dolnośląska Izba Lekarska
  -Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy

  DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
  1983 Obsługa medyczna Spartakiady Młodzieży
  1999-lekarz klubowy piłkarek nożnych AZS-Wrocław
  ▪Wieloletni lekarz AZS-Wrocław
  ▪ Lekarz reprezentacji Polski na Światowych Igrzyskach Młodzieży-Uniwersjadach od 2001 roku
  ▪Zaopatrywanie obrażeń sportowych narządu ruchu w ramach pracy oddziału (piłkarze,żużlowcy,koszykarze itd.)

  JĘZYKI:angielski,niemiecki,rosyjski

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia