dr

Andrzej Pawlak

Ortopeda, Chirurg

Zapraszam na konsultacje do gabinetu prywatnego mieszczącego się w przychodni ,,PROXIMUM" przy ulicy Żelaznej 34 we Wrocławiu w środy do pokoju 214,a w piątki do pokoju 207 na dr... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Zapraszam na konsultacje do gabinetu prywatnego mieszczącego się w przychodni ,,PROXIMUM" przy ulicy Żelaznej 34 we Wrocławiu w środy do pokoju 214,a w piątki do pokoju 207 na drugim piętrze.
  Ośrodek posiada windę.
  Koszt wizyty 150 zł.

  -Absolwent Akademii Medycznej we Wrocławiu.
  1983-zatrudniony w Specjalistycznym Szpitalu im.L.Rydygiera na Oddziale Ortopedii i Traumatologii.
  Narządu Ruchu jako Starszy asystent Oddziału I Kierownik Poradni Leczenia Osteoporozy.
  1991-uzyskany II stopień specjalizacji ORTOPEDII I TRAUMATOLOGII NARZĄDU RUCHU -
  - CMKP-Warszawa-egzamin zdany z wyróżnieniem.

  UKOŃCZONE KURSY:
  1988 Kurs SPONDYLOORTOPEDII CMKP-Otwock
  1988 Kurs CHIRURGII RĘKI CMKP-Warszawa
  1991 Kurs atestacyjny Klinika Ortopedii AM-Warszawa
  1991 Staż szkoleniowy w Klinice RUMMELSBERG -Niemcy
  1994 Kurs artroskopii stawu kolanowego-Katowice
  1999 Kurs ultrasonografii narządu ruchu GYHUM-Niemcy

  DODATKOWA DZIAŁALNOŚĆ ZAWODOWA:
  1991-Prywatna Praktyka Lekarska
  2001-NZOZ Proximum-prywatna praktyka lekarska
  2007 Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im.Gromkowskiego przy ulicy Koszarowej
  2010 Okręgowy Szpital Kolejowy SPZOZ przy ul.Wiśniowej
  2015 Dolnośląski Szpital Specjalistyczny im.T.Marciniaka w nowym szpitalu przy ul.Fieldorfa 2

  CZŁONKOSTWO W ORGANIZACJACH ZAWODOWYCH I SPOŁECZNYCH
  -Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne
  -Dolnośląska Izba Lekarska
  -Ogólnopolski Związek Zawodowy Lekarzy

  DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE
  1983 Obsługa medyczna Spartakiady Młodzieży
  1999-lekarz klubowy piłkarek nożnych AZS-Wrocław
  ▪Wieloletni lekarz AZS-Wrocław
  ▪ Lekarz reprezentacji Polski na Światowych Igrzyskach Młodzieży-Uniwersjadach od 2001 roku
  ▪Zaopatrywanie obrażeń sportowych narządu ruchu w ramach pracy oddziału (piłkarze,żużlowcy,koszykarze itd.)

  JĘZYKI:angielski,niemiecki,rosyjski

Specjalizacje

 • Ortopedia i traumatologia narządu ruchu

Ukończone szkoły

 • Akademia Medyczna we Wrocławiu

Znajomość języków

 • angielski
 • niemiecki
 • rosyjski

Certyfikaty

Zdjęcia

Ocena pacjentów:

72 opinie

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Niesamowity lekarz z powołania. Wizyta była wyczerpująca. Lekarz jest dociekliwy i dokładny, stara się aby pacjent zrozumiał co mu jest, i miał świadomość swojego stanu zdrowia. Jest to cecha bardzo niespotykana także z ręką na sercu wielka 5 !

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mam pewien niedosyt po wizycie. Tłumaczenie jasne i wiedza doktora duża - tego nie podważam - ale brakowało mi dokładniejszego sprawdzenia skręconej kostki dodatkowymi badaniami. W gabinecie nie ma dodatkowego sprzętu a na USG ani rezonans według doktora nie było potrzeby. Przy poprzednim podobnym urazie który leczyłem przez NFZ miałem zapewnioną bardziej kompleksową opiekę (łącznie z rezonansem i fizjoterapią) ale z długim okresem oczekiwania. Jestem po 3 miesiącach od urazu i nadal odczuwam jego skutki dlatego zostawiam komentarz "średni".

 • Wizyta odpowiednio długa. Bardzo dużo obrazowego tłumaczenia. Dzięki czemu wychodząc z gabinetu wiedziałam dokładnie na czym polega moja dolegliwość. Podobała mi się także dbałość o finanse klienta- dobierał leki sprawdzając czy bede w stanie je wykupić :) polecam z czystym sumieniem.

 • Dociekliwy, dokładny, chętnie wyjaśnia co i jak, poświęca pacjentowi tyle czasu, ile trzeba. Nas skierował na RTG piętro wyżej i po 30min przyjął ponownie, aby jeszcze dokładniej zdiagnozować problem.
  Umawianie terminu przez internet na konkretna godzinę, to dodatkowa wielka zaleta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Dopytywał o sytuację, w której doszło do kontuzji, o objawy. Wskazał rozwiązanie, a w razie dalszych dolegliwości nakreślił dalsze kroki w leczeniu...

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem w pełni zadowolony zarówno z uwagi na kwestie merytoryczne jak i ze względu na czysto ludzkie podejście do pacjenta.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Mily, oczytany, doświadczony lekarz, potrafi wszystko dokładnie wytłumaczyć prostym zrozumiałym językiem

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo profesjonalny. Byliśmy na kontroli ortopedycznej z 3 tygodniowym dzieciaczkiem. Lekarz bardzo dokładnie opisywał co teraz robi, pokazywał nam co widzi i "łopatologicznie" wytłumaczył jak dalej postępować. Cierpliwie odpowiadał na zadawane pytania. Jesteśmy bardzo zadowoleni:)

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam u pana doktora z małym dzieckiem i tylko dlatego nie poszedł na papierosa przed naszą wizytą (osobie następnej powiedział,że musi wyjść na chwilę i poszedł zapalić). To miłe ze strony pana doktora, że nas przyjął od razu, jednak w trakcie całej wizyty było widać, że się spieszy (jak się później okazało na papierosa).
  Nie słuchał co mam do powiedzenia, zero podejścia do dziecka. W zasadzie nie widział żadnego problemu, do czasu aż po raz kolejny mu wyjaśniłam, że jednak jest coś nie tak (chodziliśmy już na rehabilitację, więc byłam trochę zorientowana) i nie przyszłam z powodu nadgorliwości. Wizyta nic nie wniosła. Nie dowiedziałam się nic nowego, a wątpliwości zostały. To ja sobie głównie odpowiadałam na pytania. Jeszcze nas niepotrzebnie nastraszył wizytą u neurologa. Po raz pierwszy miałam ochotę wyjść nie płacąc. Sam pan doktor chyba też miał takie odczucia, bo gdy w końcu spytałam o pieniądze to po namyśle odpowiedział, nieco chyba speszony tak bezużyteczną wizytą.
  Nigdy więcej!! Odradzam, zwłaszcza, gdy jest się przed przerwą na papieroska.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miałem szczęście trafić do pana doktora Andrzeja Pawlaka.To rzadkie w obecnych czasach,by trafić na osobę tak zainteresowaną pacjentem,szukającą przyczyny,profesjonalnie podchodzącą do problemu.Pan dr.A.Pawlak nie tylko wykazał się empatią,ale wyraznie szukał przyczyny mojego problemu(bolące kolano) a nie tylko chciał zaleczyć skutki.Prawdziwy lekarz z powołania i świetny specjalista.Ogromna wiedza, konkretne porady,a wszystko to w bardzo miłej atmosferze.Szacunek zyskuje tym,że sam go ma do innych.Chciałoby się ,żeby każdy specjalista taki był.Bardzo dziękuję za pomoc panie doktorze i pełne poświęcenia zajęcie się moim zdrowiem.Życzę wszystkim pacjentom,by spotykali takich lekarzy-fachowców na swojej drodze jakim jest pan doktor Andrzej Pawlak.


  Edward Bętkowski