Andrzej Nowicki

Ginekolog

To Twój profil?przejmij nad nim kontrolę! Edytuj dane
 • Kontakt

  Ten ginekolog nie uruchomił zapisów online ani usługi telerejestracji na Znanylekarz.pl.

 • Popularność

  Ginekolog to 10. najczęściej wyszukiwana specjalizacja lekarska w Polsce

 • Specjalizacja

  Lekarz Andrzej Nowicki to jeden z 9 lekarzy o specjalizacji ginekolog w miejscowości Pułtusk na ZnanyLekarz.pl

 • Dostępność

  Lekarz Andrzej Nowicki przyjmuje w 2 gabinetach

Adresy i cenniki

 • Szpital w Makowie Mazowieckim Przyjmuje na NFZ

  Witosa 2
  Pułtusk, mazowieckie

  Dane kontaktowe

  66
  pacjentów odwiedziło ten profil przez ostanie 30 dni

  Jesteś tym lekarzem?
  Skontaktuj się z nami

  Ten lekarz nie umawia jeszcze wizyty przez Internet na ZnanyLekarz.pl

  Zostaw swojego e-maila, a poinformujemy Cię kiedy będziesz mógł się umawiać online u tego lekarza.

 • Prywatny gabinet

  Rynek 1/3
  06-100 Pułtusk, mazowieckie

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Ocena pacjentów:

28 opinii

 • Jestem bardzo zadowolona z wizyty u tego ginekologa.Duża wiedza i pełen profesjonalizm.Dzięki niemu urodziłam szybko i bez znaczących śladów.Szczerze polecam i bardzo dziękuję.

 • Jestem bardzo zadowolona z dr.Nowickiego. Prowadził moją ciąże i był przy porodzie. Lekarz z ogromną wiedzą i doświadczeniem. Miły,dowcipny,pomocny. Moja ciąża była zagrożona, wymagała niejednokrotnego pobytu w szpitalu,gdzie również miałam zapewnioną super opiekę. Doktor wszystko tłumaczył ze spokojem i dokładnością. Urodziłam zdrowego synka przez cesarskie cięcie - za co dziękuje z całego serca. Blizna po operacji jest cieniutka i praktycznie niewidoczna. Lekarz z prawdziwego zdarzenia. POLECAM ! Dorota

 • Bardzo dobry lekarz. Opanowany, cierpliwy, nie panikuje, nie straszy pacjentów jak to niektórzy potrafią. Cierpliwie wyjaśnia problem . Miałam problemy w ciąży , inni mnie straszyli a doktor wszystko logicznie i spokojnie wyjaśnił.Ma dużą wiedzę i doświadczenie.

 • Miły i dokładny lekarz. Miałam grzybicę i jakąś bakterię. Cytologia 3b. 2 miesiące leczenia. Już po kilku dniach leczenia nie piekło, co było wielką ulgą... Odpowiedział na wszystkie pytania. Badanie delikatne i szybkie. Po leczeniu cytologia 2. Czuje, że znalazłam lekarza ,który poprowadzi moją ciąże. Naprawdę świetny lekarz. Trafiłam do niego z polecenia mojej koleżanki. Miała skomplikowaną i ciężką ciążę. Mam nadzieję, że takich lekarzy będzie więcej.

 • nie polecam. rodziłam na dyżurze u dr Nowickiego. odeszły mi wody, a gdy mnie badał robił to z wyrażną odrazą. podczas porodu nie zaglądał do mnie wcale, a bylam tej nocy jedyną rodzącą. opiekowała się mna położna, zresztą profesjonalna i bardzo życzliwa (nazwiska nie pamiętam). dziecko rodziło się twarzyczką do przodu i utknęło w kanale rodnym. mimo wezwań położnej lekarz nie przyszedł. zjawił się już po porodzie i przy mnie opieprzył polożną za nacięte krocze. do mnie się nie odezwał. a ja tylko podziękowałam położnej za to, że wszystko skończyło się pomyślnie, a nacięte krocze przecież się zrośnie. pozytywne opinie wyrażają pacjentki, które chodziły do niego prywatnie. leżała ze mną w sali pani , która chodzila do niego prywatnie i nachwalić się nie mogła bo na krok jej nie odstępował i bardzo profesjonalnie (wedlug niej) zrobil cesarke.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Ma słabe USG i zapach dymu papierosowego w swoim gabinecie! Panie doktorze proszę wymienić USG na nowe bo stawia Pan złe diagnozy! Nie Polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Doktor Nowicki prowadził moją ciążę. Ciąża była zagrożona, wymagała częstego leżenia w makowskim szpitalu. Pan Doktor jest lekarzem bardzo ostrożnym, spokojnie tłumaczy co się dzieje, ponadto nieustannie zleca badania kontrolne, co dodatkowo ułatwia diagnozę. Zgadzam się, że pan Doktor ma problem z jednoznacznym stwierdzeniem jaka jest płeć dziecka, lecz z drugiej strony ważniejsze jest to, że czyni wszystko by dziecko urodziło się zdrowe. Rodziłam przez cesarskie cięcie, po którym mam jedynie niewielką różową linię.
  ponadto opieka w makowskim szpitalu jest jak w prywatnej placówce. Jestem zachwycona i szczerze polecam ginekologa

 • Bardzo dobry lekarz. Zna się na rzeczy. Rodziłam na jego dyżurze. Urodziłam przy nim, bez najmniejszego rozcięcia i pęknięcia.
  Potrafi dobrze wzniecić poród. Rozwarcie na 12 palcy miałam i urodziłam sama.

 • Rodziłam swojego synka w Makowie i trafiłam akurat na Dyżur Ordynatora- dr. Nowickiego.
  Wszystkie obchody i badania bardzo dokładnie i delikatnie przeprowadzone, jeśli trzeba- dokładnie wytłumaczone.
  Podejście do pacjenta bardzo dobre- (przynajmniej ja się nie stresowałam będąc badana przez doktora)
  Tyle mogę powiedzieć. Mało tego- dr. Nowicki doskonale zarządzał w trakcie mojego porodu.
  i tu muszę Bardzo Panu podziękować, bo żeby nie On, to dzisiaj miałabym okrutny ślad po cesarce, a dzięki Panu Ordynatorowi nawet mnie nie nacięli.

 • Tan pan jest bardzo niedelikatny przy badaniu coś strasznego nie polecam

  Ocena zmieniona przez moderatora na "słaby".

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz