prof. dr hab. n. med.

Andrzej Milewicz

verifiedCreated with Sketch.

Endokrynolog, Internista, Urolog

26 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
988 odwiedzin w ciągu 30 dni

Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl. Specjalista z chorób wewnętrznych i endokrynologii. Główne kierunki badań: badania nad zaburzeniami hormonalnymi i metabolicznymi… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

4

Ogólna ocena
26 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Bardzo dobry endokrynolog. Rzetelny, szczegółowy wywiad i badanie. Pan profesor mówił plan leczenia, udzielił cennych wskazówek dotyczących radzenia sobie z dolegliwościami. Postrzega pacjenta jako całość , a nie jeden narząd.

 • D
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pan Doktor, zajął się mną bardzo profesjonalnie. Przeprowadził dokładny wywiad i badanie. Szczegółowo tłumaczył metody leczenia, zlecił dodatkowe badania. W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera. W 100% polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Najlepszy endokrynolog we Wrocławiu. U nikogo nie spotkałam się z taką wiedzą , doświadczeniem i podejściem do pacjenta! Pan profesor myśli o pacjencie całościowo i zwraca uwagę na wszystkie aspekty zdrowia. Polecam z całego serca.

 • Lokalizacja: SPECJALISTYCZNA PRZYCHODNIA LEKARSKA i SZPITAL CDT MEDICUSUsługa: nadczynność tarczycy,ciaża

  Profesor jest zawsze pomocny, jestem pacjentka z Lubina, obecnie w ciąży z ustawioną nadczynnością tarczycy dzięki profesorowi, zawsze mogę zadzwonić lub napisać jeżeli mam jakiekolwiek wątpliwości,zawsze oddzwoni lub odpisze,pacjent czuje się bezpiecznie pod jego opieką,jeżeli chodzi o mnie, polecam z czystym sumieniem.

 • Lokalizacja: GINEMEDICA

  Lekarz z olbrzymią wiedzą, dokładny. Szczególowo zna się na wielu dziedzinach medycyny, a nie tylko na swojej działce. Otwarty na pacjenta. Prawdziwy fachowiec. Podaje swój numer telefonu, dzięki czemu można skonsultować wyniki.

 • E
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Pierwszy raz w zyciu byłam na tak długiej wizycie u lekarza. Kiedyś profesor leczył moją mamę, wyciągnał ją z poważnej choroby, dlatego wybrałam wizytę u niego i się nie zawiodłam. Profesor jest bardzo dokładny i zwrócił uwagę na rzeczy na które nikt inny nie zwracał uwagi. Dodatkowym plusem jest to, że dał mi swój nr telefonu, żebym mogła mu podać wyniki swoich badań jak będą gotowe. To bardzo duża dla mnie wartość , że do profesora mogę zawsze zadzwonić w razie problemów.

 • A
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: GINEMEDICAUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Profesor Milewicz to wspaniały lekarz i człowiek. Jest najlepszym endokrynologiem u jakiego byłam , a było ich spory. Doktor Milewicz ma bardzo dużą wiedzę, chętnie i wyczerpująco odpowiada bna wszystkie pytania. Zdecydowanie mogę go polecić.

 • E
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Lekarz spokojny rzeczowy.diagnoza okazała się trafna. Dobrane leczenie przyniosło skutek. Wizyty zawsze były przeprowadzone spokojnie. Otrzymane informacje podane w sposób przystępny.lekarz godny polecenia.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: konsultacja endokrynologiczna

  Lekarz całościowo patrzący na pacjenta. Kulturalny, zaangażowany w leczenie. Leczę się u niego od dawna, bo leczenie przynosi efekty. Jest to lekarz z bardzo dużym doświadczeniem, ale widać, że trzyma rękę na pulsie i wie o wszystkich najnowszych doniesieniach medycznych.

 • K

  Niestety, ale nie jestem zadowolona z leczenia się u Pana Profesora. Owszem to bardzo miły i sympatyczny lekarz, ale nie pomógł mi w mojej chorobie. Leczyłam się u niego 1,5 roku. Niestety leczenie polegało tylko na zwiększaniu lub zmniejszaniu dawki leku i robieniu wyników tych samych badań. Pan Profesor nie znalazł przyczyny mojej choroby, w pewnym momencie stwierdził, że taka moja uroda. Musiałam zmienić lekarza, który zlecił szereg badań i bardzo szybko znalazł przyczynę mojej choroby. Nie wiem czy miałam pecha, czy Pan Profesor nie potrafił mi pomóc, ale straciłam bardzo dużo cennego czasu w staraniu się o dziecko jak i pieniędzy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Rejestracja on-line, pełen wybór terminów na www.ginemedica.pl.
  Specjalista z chorób wewnętrznych i endokrynologii. Główne kierunki badań: badania nad zaburzeniami hormonalnymi i metabolicznymi w chorobie wielotorbielowatych jajników, pionierskie wprowadzenie do terapii spironolaktonu w tej chorobie, badania nad zaburzeniami steroidogenezy nadnerczowej w wrodzonym przeroście kory nadnerczy z wprowadzeniem pionierskiej autorskiej metody radioimmunologicznej oznaczania 21-dezoksykortyzpolu w niepełnym defekcie enzymatycznym. Badania nad stężeniem hormonów płciowych w tkankach gruczołu piersiowego u kobiet z rakiem sutka w Polsce i Holandii. Czwarty nurt badań to zaburzenia metaboliczne i hormonalne u kobiet w okresie klimakterium oraz u osób w okresie starości – koordynacja badań PolSenior. Ponadto zaburzenia funkcji tarczycy. Zaburzenia metaboliczne, w tym: otyłość, stan przedcukrzycowy i cukrzyca. Bezpłodna para –hormonalne aspekty zaburzenia płodności u kobiety i mężczyzny. Profesor jest autorem 364 publikacji oraz 5 podręczników dla studentów i lekarzy. Był wykładowcą na licznych uczelniach również poza granicami Polski. Członek Redakcji Jornal Clinical Endocrinology and Metabolism, Endocrine, International Journal of Gynecological Endocrinology,Endokrynologia Polska. Wykładowca i organizator kursów kształcenia ustawicznego ESE oraz PTE, Stypendysta DAAD, Przewodniczący Kapituły nagrody Janczewskich Fundacji Kościuszkowskiej, Ekspert Unii Europejskiej do oceny projektów w latach 2010-13, Honorowy Członek Europejskiego Towarzystwa Endokrynologii ,Ukraińskiego Towarzystwa Endokrynologii , Słowackiego Towarzystwa Endokrynologii i Czeskiego Towarzystwa Endokrynologii, Członek Zarządu International Gynecological Endocrinology Society , -skarbnik European Gynecological Society , past –prezes Polskiego Towarzystwa Enndokrynologii , członek Zarządu Polskiego Towarzystwa Ginekologii Endokrynologicznej , International Study Group for Steroid Hormones . American Endocrine Society , Polskiego Towarzystwa Badań nad Otyłością , Konsultant Województwa Dolnośląskiego z endokrynologii w latach 2000-2013.

Specjalizacje

 • Endokrynologia

Edukacja

 • _

Publikacje

 • _

Nagrody i wyróżnienia

 • _