Adres

Karola Marksa 11, Gliwice
Specjalistyczna Praktyka Lekarska (mapa)

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem

Poproś o kalendarz wizyt
Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4.5

Ogólna ocena
75 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska ciąża

Doktor prowadził moją pierwszą ciążę, zawsze podczas wizyty mogłam z nim "normalnie" porozmawiać. Podczas badań USG widać było, że podchodzi do tego bardzo profesjonalnie, często nawet starał się zrobić extra foto dla taty ;). Wizyty trwały dość długo, co niestety powodowało spore opóźnienia. Ale też jeśli była potrzeba a było dużo pacjentek to kazał przyjechać. Wiec mam nadzieje, że kiedyś w przyszłości poprowadzi Pan różniez moja kolejna ciążę ;).


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Specjalistyczna Praktyka Lekarska Kontrola po porodzie

Byłam na wizycie trzy miesiące po porodzie, Pan Doktor przeprowadził baranie, jednak nie wykonał USG (trzy miesiące później miałam wielką torbiel). Wizyta trwała trzy minuty, z czego większość czasu Pan Doktor był skupiony na ekranie swojego telefonu. Możliwe, że zostałam tak potraktowana dlatego, że nie jestem jego stałą pacjentką lub dlatego, że było już sporo po 21, a jeszcze czekała cała poczekalnia kobiet. Było mi bardzo przykro. Zapłaciłam 170 zł.


Użytkownik zweryfikowany

Pan Doktor jest bardzo kulturalny i miły, nie traktuje ludzi 'z góry' tylko stara się pomóc w przyjazny sposób.


A
Użytkownik zweryfikowany

Po kilku latach chodzenia po różnych specjalistach (z kliniką włącznie) trafiłam do dr. Księżarka. Dokonał cudu, wystawił trafną diagnozę, włączył odpowiednie lekarstwa i teraz po domy biega 2-letnia córeczka, a na tygodniach przyjdzie na świat mój syn. Niezwykle ciepły i rzeczowy. Jednym słowem - godny polecenia!


P
Użytkownik zweryfikowany

Witam, jak najbardziej polecam Dr Księżarka, który prowadził moją pierwszą ciążę. Pan doktor wykazał się profesjonalizmem, zainteresowaniem, a przede wszystkim empatią. Gdy w III trymestrze pojawiły się problemy Dr Księżarek szybko się z nimi uporał. Podczas pobytu na oddziale patologii ciąży Dr pokazał, że interesuje go los każdej pacjentki. Na jego pomoc i wsparcie mogłam liczyć również w czasie porodu, który nie wiem jak i kiedy zakończyłby się gdyby nie Dr Księżarek.


S
Użytkownik zweryfikowany

Generalnie byłam zadwolona,bo grzeczny,miły etc.
Ale jeżeli lekarz całą ciążę nie jest pewny płci dziecka to o tym mówi .. a tak oto tym sposobem całą ciążę mówił mi,że będę miała córkę a miesiąc przed porodem oznajmił że jednak to chłopak. Wiadomo,że każde dziecko się kocha ale człowiek przez spory okres czasu nastawiał się na tą pierwszą. Po za tym, nie jestem pierwszą kobietą, która nie ważyła przed ciążą 50 kg tylko 80 kg i przy każdej wizycie mi to podkreślał,że jestem trochę za gruba mimo że mój wzrost to 176cm. Przy drugiej ciąży nie będę chciała aby mnie prowadził, czuję nie smak.


M
Użytkownik zweryfikowany

Pana Doktora poznałam podczas pobytu na patologii ciąży w Gliwicach . Jest bardzo miły i interesuje się pacjentkami. Wyjaśni wszystko i uspokoi .
Jeśli zaszłabym w kolejną ciążę to prowadziłabym ją u pana doktora. Bardzo polecam !!!


J
Użytkownik zweryfikowany

Prowadził moja pierwszą ciąże - mimo problemów z nadciśnieniem i cukrzycą ciążową, pomógł mi przygotować się na poród naturalny..zawsze wyjaśniał i rozwiewał wszelkie wątpliwości.. uspokajał kiedy wpadałam w panikę przed porodem.. fachowy i rzeczowy lekarz - wprowadza duży spokój dzięki konkretnym wyjaśnieniom stanu pacjentki..wiele pacjentek na oddziale patologii ciąży w Gliwicach chwaliło doktora


B
Użytkownik zweryfikowany

Pana doktora poznałam dopiero w szpitalu w Gliwicach, z nieprawidłowościami pod koniec ciąży. Mimo ogromu pacjentek, pan doktor znał przypadek każdej na oddziale, kiedy spotykał mnie na korytarzu pytał o samopoczucie czy wynik ktg. Bardzo miły, uprzejmy a przy tym zawsze potrafił uspokoić (w mojej sytuacji wskazane). Bardzo delikatnie badał, wszystko wyjaśniał, zawsze był do dyspozycji. Dzięki niemu poród zakończył się tak szybko. Gdybym kolejny raz zachodziła w ciążę, bez wątpienia on byłby moim lekarzem prowadzącym. Najlepszy ginekolog jakiego do tej pory spotkałam


A
Użytkownik zweryfikowany

Nie bywałam na wizytach w prywatnym gabinecie tego Pana. Nie byłam jego pacjentką. Miałam przyjemność poznać go w szpitalu. Mimo to jak przechodził obok mnie podczas badania KTG (rutynowego przed wywoływaniem porodu - 2x dziennie ) pytał czy wszystko jest ok, zainteresował się jak przebiegają wyniki itp. Jaeśli cokolwiek zaczynało się dziać ( nie będę wnikliwie opisywać sytuacji ponieważ to tutaj nieistotne ) nie musiałam nawet pytać, chyba widział moje przerażenie w oczach, podszedł i szczegółowo wyjaśnił co, jak, dlaczego, jaka jest prawdopodobna przyczyna i co będą robić.
Potraktował mnie super jako człowieka a nie tylko jako pacjenta. Polecam.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie