Dr n. med.

Andrzej Koziarski

Neurochirurg

47 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • P
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Pan prof. płk Andrzej Koziarski jest Kierownikiem Kliniki Neurochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego. To wybitny fachowiec z zakresu neurochirurgii. Poważny, konkretny, bardzo skupiony na pracy. Profesor usunął u mnie guza kanału kręgowego uciskającego rdzeń kręgowy, który na rezonansie był spłaszczony jak naleśnik. Leżąc na oddziale zauważyłem, że prof. Koziarski ma bardzo dużo pracy. Praktycznie codziennie operuje 2-3 osoby. Ja zostałem ostatecznie zakwalifikowany do poniedziałkowej operacji w niedzielę - profesor zatwierdza grafiki zabiegów nawet w dni wolne, z domu. Tego formatu lekarzom nie należy stawiać gwiazdek za otwartość czy udzielanie wyczerpujących odpowiedzi, ale za fachowość. A ta jest bez wątpienia wielka.

 • Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  5

  Ogólna ocena
  47 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Pan prof. płk Andrzej Koziarski jest Kierownikiem Kliniki Neurochirurgii Wojskowego Instytutu Medycznego. To wybitny fachowiec z zakresu neurochirurgii. Poważny, konkretny, bardzo skupiony na pracy. Profesor usunął u mnie guza kanału kręgowego uciskającego rdzeń kręgowy, który na rezonansie był spłaszczony jak naleśnik. Leżąc na oddziale zauważyłem, że prof. Koziarski ma bardzo dużo pracy. Praktycznie codziennie operuje 2-3 osoby. Ja zostałem ostatecznie zakwalifikowany do poniedziałkowej operacji w niedzielę - profesor zatwierdza grafiki zabiegów nawet w dni wolne, z domu. Tego formatu lekarzom nie należy stawiać gwiazdek za otwartość czy udzielanie wyczerpujących odpowiedzi, ale za fachowość. A ta jest bez wątpienia wielka.

  • 4x4.5cm takiej wielkości miałem guza mózgu. Prof Koziarski uratował mi życie pod koniec 2016r. Jak sam później stwierdził ze był to cud Boski, widzac mnie na drugi dzien po operacji smiejacego sie:-) Jest Pan Wielkim lekarzem jakich w Polsce mało!!!

  • I

   Witam. Dokładnie rok temu miałam operacje na guza w czwartej komorze mózgu przeprowadzoną przez prof. A. Koziarskiego. Była to bardzo ciężka operacja ale na szczęście się udała. Byłam rzetelnie poinformowana o wszelkich możliwościach jakie mogły mnie spotkać. Pewna życzliwa osoba ,która była ze mną zupełnie szczera, powiedziała mi, że jestem w bardzo dobrych rękach i, że na moim miejscu tak samo by postąpiła. Ta pozytywna opinia o prof. Koziarskim w zupełności mi wystarczyła, a wiem, że mogło się skończyć różnie. Jestem wdzięczna Panu, Panie Profesorze, za drugie życie. Jest Pan dla mnie mistrzem w swojej dziedzinie i nie da się opisać co te Pana złote rączki mogą zdziałać. W ten sposób mogę tylko podziękować i życzę Panu wytrwałości oraz cierpliwości w tym co Pan robi. Oddana pacjentka z Radomia - A. Szymak

  • Witam. Byłam operowana przez profesora Andrzeja Koziarskiego prawie 5 lat temu. Był to ogromny oponiak 5 na 6 cm. Na wykonanie operacji nie musiałam długo czekać. Byłam rzetelnie poinformowana o wszelkich możliwościach. Nie mogłam trafić na lepszego neurochirurga.Razem z rodziną dziękujemy profesorowi za to że cieszę się zdrowiem i życiem. Wdzięczna pacjentka izabela d.

  • M

   Doskonały fachowiec, Wspaniały człowiek. Jestem po trzech operacjach góza mózgu (oponiak), w 1997r., 2002r., 2007r.,. Funkcjonuję normalnie, wychowuję dzieci i pracuję zawodowo. Mogę powiedzieć, że Pan Profesor uratował mi trzy razy życie. Kochany Panie Andrzeju życę dużo zdrowia i zadowolenia z tak potrzebnej i wspaniałej Pana pracy. Pozdrawiam serdecznie Mirosława.

  • Witam wszystkich czytających opinie o prof. Koziarskim.
   13 sierpnia miałam operacje guza wewnątrz komorowego.w szpitalu byłam do 22 sierpnia.niby długo w porównaniu do innych pacjentów i reguły długości pobytu.......
   i mogę tylko w ten sposób podziękować za operacje.......
   dla mnie to bardzo dobry fachowiec w swojej dziedzinie.i dziękuje za postawienie mnie na "nogi"oszczędzam się,

  • 12 lipca 2013 roku przyjechałam ze Słupska i byłam operowana prze Prof.Koziarskiego z powodu guza szyszynki.Zaraz po operacji operacji odzyskałam wzrok z czego się bardzo cieszyłam , codziennie czuję się lepiej .Nie miałam okazji podziękowac osobiście ,ponieważ zaraz po mojej operacji Profesor poszedł na urlop.
   Już wiem ,ze będe znowu mogła normalnie funkcjonować i cieszyć się życiem razem z rodziną. Niech Bóg ma Pana w swojej opiece . Dziękuje Panie Profesorze !

   24 lipiec 2013

  • Profesor Koziarski wykonał u mnie kraniotomię podpotyliczną i usunął subtotalnie dużego nerwiaka kąta mostowo- móżdżkowego.Operacja, którą przeprowadził pan prof. to majstersztyk neurochirurgiczny- żadnych komplikacji, zachowany nerw słuchowy, śladowe- ustępujące porażenie nerwu twarzowego.Prof. Koziarski to specjalista światowej klasy, wyróżnia Go profesjonalizm, perfekcja, ogromna wiedza i kompetencje. Jest może trochę oszczędny w słowach, ale rzetelnie informuje pacjenta o szczegółach, nawet jeśli jest to dla nas czarny scenariusz na przyszłość.Mnie osobiście taka wiedza była potrzebna, by odnaleźć w sobie energię i siłę do walki- wyszłam ze szpitala już w szóstej dobie pooperacyjnej. Wsparcia i zrozumienia oczekujmy od najbliższych, prof. Koziarski daje to, co najważniejsze,swój profesjonalizm i tylko to się liczy.Profesor wzbudza zaufanie i wiem, że gdyby guz zaczął ponownie rosnąć, to prof. byłby pierwszym specjalistą, z którym skontaktowałabym się,przed podjęciem decyzji o dalszych metodach leczenia. Z perspektywy czasu stwierdzam, że ci, których operował Prof.Koziarski to wybrańcy losu. Dziękuję Panie Profesorze. Wesołych Świąt i Szczęśliwego Każdego Nowego Roku. Neurinoma O6.08.12r.

  • Jestem właśnie po operacji guza szyszynki. Doktora chyba zaintrygował mój przypadek gdyż guz był duży a prawdopodobieństwo powikłań po operacji niemal 100procentowe. Mam zaledwie 20 lat i cudem guz został wykryty. Profesor mimo że oszczędny w słowach i z kamiennym wyrazem twarzy ucieszył się że wszystko poszło dobrze, przychodził do mnie codziennie po operacji i dowiadywał się jak się czuję. Dopytywał kilkukrotnie czy widzę, a ja widzialam jeszcze lepiej niż przed zabiegiem. Operacja trwała 2 godziny, uważam że to krótko i wszyscy lekarze tak stwierdzili. Guza usunięto w całości i okazał się łagodny. Teraz jeszcze konsultacja z onkologiem ale na 99% leczenie jest zakończone. Cud, że trafiłam na takiego lekarza i chociaż usłyszał ode mnie milion podziękowań to za mało. Na koniec ostatniej wizyty (po wyniku histopatologicznym guza i rozmowie z prof. Koziarskim) usłyszałam "to do miłego :)" także... Nie wolno specjalisty oceniać po tym czy nas pogłaszcze po główce i powie że wszystko będzie dobrze lecz po tym jak jest skuteczny w tym co robi. I cieszę się że tak na chłodno zostałam poinformowana i byłam nastawiona nawet na najgorsze bo teraz jestem szczęśliwa że wszystko poszło innym torem. Dla mnie NAJLEPSZY SPECJALISTA na jakiego w życiu trafiłam!

  • Witam

   Od mojej operacji minelo 5 lat ( torbiel koloidowa III komory mozgu) w tym mialam wodoglowie i marne szansze:(
   Jednak dzieki szybkiej konsultacji u Prof Koziarskiego w Przychodni wojskowej na ul Mokotowskiej w Warszawie udalo mi sie przezyc ,a wszystko dzieki wspanialemu lekarzowi. Nie dziwmy sie ,ze lekarz o takiej specjalizacji nie jest wesoly... prawda ,ze w sytuacji zagrozenia zycia oczekiwalibysmy od lekarza cieplego slowa... jednak nie o to w tym chodzi.Najwazniejsze,ze w dniu konsultacji z lekarzem odrazu znalazlo sie dla mnie lozko na Saszerow i nastepnego dnia z samego rana jako pierwsza bylam operowana.Musze nadmienic ,ze lekarz w dniu mojej operacji mial byc w USA na konsultacji jednak moj przypadek spowodowal ,ze przesunal lot ,a tym samym uratowal mi zycie za co jestem i bede mu wdzieczna do konca zycia .I prosze sobie nie myslec ,ze byl podplacony ABSOLUTNIE NIE!!!!! To swietny ,Najlepszy specjalista lepszego niema Dziekuje Panie Profesorze dzisiaj mam coreczke i jestem szczesliwa ,dobrze slyszaca,widzaca itp kobieta ,ktora stara si ezapomniec o tym co przeszla...

  Jesteś tym lekarzem?

  891

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  880

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.