Dr n. med.

Andrzej Kluciński verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • K

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz cierpliwie odpowiadał na milion moich pytań :) Przed badaniem uzyskałam dokładny opis jak ono będzie przebiegało. Samo badanie przeprowadzone zostało bardzo delikatnie i bezboleśnie. Bardzo polecam.

 • Szukasz chirurga? Pacjenci polecają:

  Jacek Kurnicki
  Jacek Kurnicki
  Chirurg naczyniowy, Chirurg
  Banacha 1A, Warszawa
  Dziękuję za profesjonalne podejście podczas wizyty. Zostałam dokladnie poinformowana o stanie mojego zdrowia,… więcej

  Tomasz Dobrowolski
  Tomasz Dobrowolski
  Chirurg naczyniowy, Chirurg, Flebolog
  Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18, Warszawa
  Szczerze polecam tego lekarza . Po raz pierwszy zostałem prawidłowo zdiagnozowany. Lekarz w prosty i zrozumiały… więcej

  Anna Dąchór
  Anna Dąchór
  Flebolog, Chirurg, Proktolog
  Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18, Warszawa
  Pani Doktor jest bardzo miła i z pełnym zaangażowaniem podchodzi do pacjenta. Niestety nie mogę się wypowiedzieć… więcej

  Maciej Stryga
  Maciej Stryga
  Chirurg, Chirurg naczyniowy, Flebolog
  Ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. nr 18, Warszawa
  Bardzo sympatyczny lekarz, konkretny oraz rzeczowy. Od razu podjął decyzję o formie dalszego leczenia. więcej

  Maciej Chwaliński
  Maciej Chwaliński
  Chirurg, Proktolog, Onkolog
  ul. Wawelska 5, Warszawa
  Po kolejnej wizycie u Pana Doktora jestem jak zwykle zadowolona. Brak skrępowania , bo przecież wizyta ta jest… więcej

  Doświadczenie i kwalifikacje

  O mnie

  • Dr n. med. Andrzej Kluciński
   Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Pracuję w Klinice Chirurgii Ogólnej Gastroenterologicznej i Onkologicznej w SP CSK przy ul. Banacha 1a w Warszawie. Wykonuję pełen zakres operacji chirurgii ogólnej, proktologii, chirurgii jelita grubego, chirurgii przepuklin, chirurgii pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych oraz chirurgii trzustki.
   Zwracam ogromną uwagę na miłą i przyjazną atmosferę w trakcie wizyty co ma szczególne znaczenie u pacjentów z chorobami odbytu, którzy na pierwszej wizycie są zawsze spięci i poddenerwowani. Po zbadaniu i postawieniu diagnozy zawsze przeprowadzam długą rozmowę, która ma celu uświadomienie choremu przyczyny choroby i możliwych sposobów leczenia. Tylko pełne zrozumienie istoty choroby gwarantuje pełne zaangażowanie pacjenta w proces leczniczy i wspólny sukces w pokonaniu choroby.
   Swoje doświadczenie w zakresie chirurgii kolorektalnej i proktologii zdobywałem również na oddziale chirurgii kolorektalnej w Northern General Hospital w Sheffield w Wielkiej Brytanii przez okres 6 miesięcy
   Jestem autorem wielu prac naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz doniesień zjazdowych.

  Specjalizacje

  • Chirurgia ogólna
  • Chirurgia onkologiczna

  Choroby

  więcej

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

  Zadaj pytanie naszym specjalistom

  Ocena pacjentów

  5

  Ogólna ocena
  6 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • K

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz cierpliwie odpowiadał na milion moich pytań :) Przed badaniem uzyskałam dokładny opis jak ono będzie przebiegało. Samo badanie przeprowadzone zostało bardzo delikatnie i bezboleśnie. Bardzo polecam.

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Gminny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Błoniu

   Dr n. med. Andrzej Kluciński to lekarz, którego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić. O jego przygotowaniu fachowym na pewno lepiej mogą wypowiadać się specjaliści w tej dziedzinie, ja mogę zasygnalizować, że moja przepuklina pępkowa została zrobiona wręcz fantastycznie. Do tego w obecności dr Klucińskiego nabiera się ogromnej pewności , że trafiło się w ręce świetnego fachowca. Ale nie to jest chyba najważniejsze. Pojęcie "lekarz z powołania" tak trudno obecnie odnosić do lekarzy, z którymi miałem kontakt.. A właśnie Pan doktor w pełni na to miano zasługuje. Uśmiechnięty , zawsze chętnie odpowiadający nawet na najbardziej banalne pytania, uczynny, w każdej chwili widać , że pacjent jest w centrum jego zainteresowania.

  • D
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

   Pana Doktora Klucińskiego mogę polecić z czystym sumieniem.
   Od kilku lat męczyła mnie torbiel włosowa kości ogonowej. Dzięki Panu Doktorowi udało mi się uniknąć bardziej inwazyjnej metody jej usuwania. Mój pobyt w szpitalu trwał zaledwie dobę, a już po pierwszym tygodniu leczenia miałem zdejmowane szwy. Całkowite wygojenie nastąpiło po około 6 tygodniach od zabiegu.
   Pan Doktor to profesjonalista. Nie lekceważy pacjenta i potrafi wyjaśnić wszystko co dotyczy zabiegu w sposób rzetelny i zrozumiały.
   Raz jeszcze polecam Go serdecznie.

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

   Gorąco polecam Pana Doktora Andrzeja Klucińskiego za jego fachowość i profesjonalizm. Przez zabiegiem operacyjnym Pan Doktor rzetelnie i spokojnie wyjaśnił mi na czym ma polegać ten zabieg i co się z tym może wiązać. Jestem tydzień po operacji, wszystko się udało i szybko wracam do zdrowia. Bardzo dziękuje Panu Doktorowi i pozdrawiam serdecznie.

  • Doktor Andrzej Kluciński to rzetelny lekarz i profesjonalista, ale zarazem przemily, sympatyczny i życzliwy człowiek. Wszystko omawia dokładnie i zrozumiale dla pacjenta, odpowie na każde pytanie. Gorąco polecam.

  • Doktor Kluciński jest najwspanialszym lekarzem z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Jest lekarzem o jakim marzy każdy pacjent: profesjonalny, z ogromną wiedzą, rzeczowy, odpowiada na każde pytanie, tłumaczy, wyjaśnia a do tego jest przesympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Anioł nie człowiek.
   Do Pana Doktora trafiłam z ropniem w powłokach brzusznych po cięciu cesarskim. Tylko doktorowi Klucińskiemu zawdzięczam to, że nie spędzałam kolejnych, bezsensowych tygodni w bólu i cierpieniu z kilkutygodniową córką, w szpitalu położniczym, w którym lekarze byli bezradni i zupełnie nie potrafili poradzić sobie z zakażeniem i sączącą się rany ropą. Po wielu wizytach udało się opanować sytuację ale kiedy tylko miałam jakieś obawy czy wątpliwość dr Kluciński zawsze znalazał dla mnie czas.
   Polecam Pana Doktora z całego serca bo niewielu jest takich lekarzy.

  Dane osobowe lekarzy pochodzą z publicznie dostępnych źródeł, np. CEIDG