dr n. med.

Andrzej Kluciński

verifiedCreated with Sketch.

Chirurg, Proktolog

6 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
173 odwiedziny w ciągu 30 dni

Dr n. med. Andrzej Kluciński Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Pracuję w Klinice Chirurgii Ogólnej Gastroenterologicznej i Onkologicznej… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Lekarz cierpliwie odpowiadał na milion moich pytań :) Przed badaniem uzyskałam dokładny opis jak ono będzie przebiegało. Samo badanie przeprowadzone zostało bardzo delikatnie i bezboleśnie. Bardzo polecam.

 • M
  Lokalizacja: Samodzielny Gminny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Błoniu

  Dr n. med. Andrzej Kluciński to lekarz, którego z pełną odpowiedzialnością mogę polecić. O jego przygotowaniu fachowym na pewno lepiej mogą wypowiadać się specjaliści w tej dziedzinie, ja mogę zasygnalizować, że moja przepuklina pępkowa została zrobiona wręcz fantastycznie. Do tego w obecności dr Klucińskiego nabiera się ogromnej pewności , że trafiło się w ręce świetnego fachowca. Ale nie to jest chyba najważniejsze. Pojęcie "lekarz z powołania" tak trudno obecnie odnosić do lekarzy, z którymi miałem kontakt.. A właśnie Pan doktor w pełni na to miano zasługuje. Uśmiechnięty , zawsze chętnie odpowiadający nawet na najbardziej banalne pytania, uczynny, w każdej chwili widać , że pacjent jest w centrum jego zainteresowania.

 • D
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

  Pana Doktora Klucińskiego mogę polecić z czystym sumieniem.
  Od kilku lat męczyła mnie torbiel włosowa kości ogonowej. Dzięki Panu Doktorowi udało mi się uniknąć bardziej inwazyjnej metody jej usuwania. Mój pobyt w szpitalu trwał zaledwie dobę, a już po pierwszym tygodniu leczenia miałem zdejmowane szwy. Całkowite wygojenie nastąpiło po około 6 tygodniach od zabiegu.
  Pan Doktor to profesjonalista. Nie lekceważy pacjenta i potrafi wyjaśnić wszystko co dotyczy zabiegu w sposób rzetelny i zrozumiały.
  Raz jeszcze polecam Go serdecznie.

 • M
  Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Centralny Szpital Kliniczny w Warszawie

  Gorąco polecam Pana Doktora Andrzeja Klucińskiego za jego fachowość i profesjonalizm. Przez zabiegiem operacyjnym Pan Doktor rzetelnie i spokojnie wyjaśnił mi na czym ma polegać ten zabieg i co się z tym może wiązać. Jestem tydzień po operacji, wszystko się udało i szybko wracam do zdrowia. Bardzo dziękuje Panu Doktorowi i pozdrawiam serdecznie.

 • Doktor Andrzej Kluciński to rzetelny lekarz i profesjonalista, ale zarazem przemily, sympatyczny i życzliwy człowiek. Wszystko omawia dokładnie i zrozumiale dla pacjenta, odpowie na każde pytanie. Gorąco polecam.

 • Doktor Kluciński jest najwspanialszym lekarzem z jakim miałam kiedykolwiek do czynienia. Jest lekarzem o jakim marzy każdy pacjent: profesjonalny, z ogromną wiedzą, rzeczowy, odpowiada na każde pytanie, tłumaczy, wyjaśnia a do tego jest przesympatyczny i zawsze uśmiechnięty. Anioł nie człowiek.
  Do Pana Doktora trafiłam z ropniem w powłokach brzusznych po cięciu cesarskim. Tylko doktorowi Klucińskiemu zawdzięczam to, że nie spędzałam kolejnych, bezsensowych tygodni w bólu i cierpieniu z kilkutygodniową córką, w szpitalu położniczym, w którym lekarze byli bezradni i zupełnie nie potrafili poradzić sobie z zakażeniem i sączącą się rany ropą. Po wielu wizytach udało się opanować sytuację ale kiedy tylko miałam jakieś obawy czy wątpliwość dr Kluciński zawsze znalazał dla mnie czas.
  Polecam Pana Doktora z całego serca bo niewielu jest takich lekarzy.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Dr n. med. Andrzej Kluciński
  Jestem specjalistą chirurgii ogólnej, w trakcie specjalizacji z chirurgii onkologicznej. Pracuję w Klinice Chirurgii Ogólnej Gastroenterologicznej i Onkologicznej w SP CSK przy ul. Banacha 1a w Warszawie. Wykonuję pełen zakres operacji chirurgii ogólnej, proktologii, chirurgii jelita grubego, chirurgii przepuklin, chirurgii pęcherzyka żółciowego i dróg żółciowych oraz chirurgii trzustki.
  Zwracam ogromną uwagę na miłą i przyjazną atmosferę w trakcie wizyty co ma szczególne znaczenie u pacjentów z chorobami odbytu, którzy na pierwszej wizycie są zawsze spięci i poddenerwowani. Po zbadaniu i postawieniu diagnozy zawsze przeprowadzam długą rozmowę, która ma celu uświadomienie choremu przyczyny choroby i możliwych sposobów leczenia. Tylko pełne zrozumienie istoty choroby gwarantuje pełne zaangażowanie pacjenta w proces leczniczy i wspólny sukces w pokonaniu choroby.
  Swoje doświadczenie w zakresie chirurgii kolorektalnej i proktologii zdobywałem również na oddziale chirurgii kolorektalnej w Northern General Hospital w Sheffield w Wielkiej Brytanii przez okres 6 miesięcy
  Jestem autorem wielu prac naukowych w czasopismach polskich i zagranicznych oraz doniesień zjazdowych.

Specjalizacje

 • Chirurgia ogólna
 • Chirurgia onkologiczna

Choroby

więcej