Andrzej Karasiński, stomatolog Dębica

lek. dent. Andrzej Karasiński

Stomatolog

10 opinii

Zapisz


Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Adres

Kraszewskiego 31, Dębica
Gabinet Lekarski

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych stomatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

Cennik

Brak informacji o usługach i cenach

Ten lekarz nie dodał jeszcze informacji o usługach i cenach.

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
10 opinii

P
Użytkownik zweryfikowany

Przez wiele lat ja i moja rodzina jesteśmy pacjentami doktora Karasińskiego , Profesjonalizm , wiedza i rewelacyjny sprzęt . Polecam !!


W
Użytkownik zweryfikowany

Wykonywalem ostatnio u doktora protezę na implantach jestem bardzo zadowolony pelen profesjonalizm polecam!


Z
Użytkownik zweryfikowany

Pełna profeska. Od lat z rodziną się u niego leczę. Do tej pory były to proste zabiegi, ale jak czas leci i trzeba było wymienić coś więcej - super robota :)


G

Leczyłem zęby u dr Karasińskiego, po zamianie miejsca zamieszkania i skonsultowaniu efektów leczenia z innymi stomatologami wszła prawda na jaw. Wiele błędów w leczeniu kanałowym, niedokładności w czyszczeniu zębów itd...
Poza tym dr jest znany z tego że przyjmuje po piwku lub po kilku... Odradzam!!


K

SZCZEZE NIE WYOBRAZAM SOBIE ZMIANY STOMATOLOGA POPROSYU SWIETNY FACHOWIEC NAPRAWDE ROBBILAM SOBIE U NIEGO PRZEDNIE ZABKI KTO WIE ZE SZTUCZNE TO WIE HEH A KTO NIE TO TYLKO MI ZAZDROSCI JESTEM SZCZESLIWA I ZADOWOLONA


A

leczyłam zęby u wielu stomatologów z różnym efektem,trafiłam do Dr Karasińskiego dzień po założeniu protezy przez uznaną panią doktor.Proteza jak po lewym sierpowym ,kolor ?i reszta bez komentarza.Doktor namęczył się aby zrobić coś z niczego ,ale jakie mam zęby!Nie miałam pieniędzy ,czekał nie okazując zniecierpliwienia 2 miesiące na należność.Dziś znów korzystałam z leczenia.Miła,profesjonalna obsługa i zadowolenie z fachowo wykonanej usługi.Jutro tez się wybieram z korektą i choć. jestem zupełnie obcą anonimową osobą dla Doktora,wiem ze nie przepłacę i będzie dobrze.polecam i zapewniam o prawdziwości opinii


R

Ja również korzystam z usług Pana dr od kilku lat. moje dzieci miały juz leczone zeby kanałowo, nie było żadnych problemów. Dla mnie świetny specjalista.


K

Przez wiele lat, zarówno ja jak i moja rodzina leczylismy zęby u dra Karasińskiego. Bylismy przekonani, że to najlepszy stomatolog wręcz w powiecie dębickim. No ale wszystko do czasu, kiedy na studiach i po nich kontynuowałem leczenie zębów już u innych stomatologów. Łapali się oni za głowę - jak można zatykać kanały cementem? Dzięki tak "profesjonalnemu" leczeniu pana Karasińskiego, nie mogę - jak narazie - w jednym zębie przeprowadzić leczenia kanałowego, bo kanał zatkany cementem. A co za tym idzie - każde zapalenie zęba to kleszcze, bo nie ma jak przeleczyć zacementowanego kanału. Aż strach pomyśleć, co kryje się w innych moich zębach leczonych wcześniej przez pana Karasińskiego. Zarówno ja, jak i moja rodzina nie chodzimy już do doktora Karasińskiego. Szczerze odradzam.


J

polecam bardzo profesjonalna obsluga.Lekarz ktory zna najnowsze metodyleczenia . robilam niedawno implanty super super


M
Użytkownik zweryfikowany

bardzo dobry i profesjonalny.Zna sie na rzeczy.Zero bólu zero stresu.pełen profesjonalizm , w dodatku przystępne ceny


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie