Adres

Kępna, Praga-Północ , Warszawa
Prywatny Gabinet Lekarski Andrzej Gietka

Lekarz nie ma włączonego kalendarza pod tym adresem


Gotówka

Czy brakuje Ci jakichś informacji w profilu tego specjalisty?

Pokaż innych reumatologów w pobliżu

Moje doświadczenie

O mnie

Jeden z najbardziej znanych warszawskich reumatologów. Od 1980 roku prowadzi prywatny gabinet reumatologiczny. Ordynator oddziału chorób wewnętrzn...

Zobacz pełen opis


Usługi i ceny

Popularne usługi

Konsultacja reumatologiczna


Kępna, Warszawa

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Lekarski Andrzej Gietka

Pozostałe usługi

Badania kręgosłupa


Kępna, Warszawa

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Lekarski Andrzej Gietka


Biopsja wątroby


Kępna, Warszawa

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Lekarski Andrzej Gietka


Przeszczep wątroby


Kępna, Warszawa

Brak informacji o cenie

Prywatny Gabinet Lekarski Andrzej Gietka

Opinie od pacjentów

4

Ogólna ocena
27 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
M
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu konsultacja reumatologiczna dzieci

Dr. Gietka jest bardzo dobrym specjalistą, trafiłam do Dr. W czasie zaostrzenia choroby i dość szybko wyniki badań się poprawiły.
Muszę przyznać, że po długich przejściach w końcu trafiłam na specjalistę, który mi pomógł i jestem dalej pod jego kontrolą.
Mimo, że niektórzy mogą myśleć, że jest specyficzny i czasami wizyty bywają krótkie, lecz jest konkretny i nie potrzebuje dużo czasu na ocenę choroby.


P
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: Prywatny Gabinet Lekarski Andrzej Gietka ból stawów - Zespół Reitera

Do pana dr trafiłem po kilku wizytach u innych specjalistów z dziedziny reumatologi jak również po wizycie w Specjalistycznym szpitalu - niestety nie byli mi w stanie pomóc. Po rozmowie telefonicznej z Panem dr z optymizmem w głosie powiedział, że z przyjemnością przyjmie mnie na konsultacje. Na pierwszej wizycie szybko i z pewnością zdiagnozował co mi jest, zastosował leczenie na które pewnie wielu lekarzy spoglądało by ze zdziwieniem. Zastrzyk w bolącą pietę, która utrudniała chodzenie, zmiana leków, omówienie nieprawidłowości jaki popełniali inni lekarze przy leczeniu.... wizyta, pomimo mojego strasznego załamania, negatywnego podejścia do życia, obaw, że będzie coraz gorzej - była dla mnie spotkaniem które dawało mi nadzieję na pokonanie choroby. Można powiedzieć, że z dnia na dzień pięta oraz inne bóle stawów ustępowały, czułem że wracam do swego dawnego świata jako zdrowy człowiek mający ok 28 lat a nie jako 60 latek bo tak powoli zaczynałem się czuć, po prostu chciało mi się żyć. Każdemu kto zmaga się z chorobą stawów od razu polecam Pana Dr Andrzeja Gietkę - zawsze będeę miał do niego wdzięczność. Pozdrawiam - Michał Majewski


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Do dr Gietki trafiłem po leczeniu i badaniach u wielu ortopedów i reumatologów. Miałem wykonanych bez liku badań, a stan moich stawów stale się pogarszał. Rano nie mogłem wstać z łóżka. Przez trzy miesiące byłem na zwolnieniu. Dzieci pomagały mi się ubierać. Już po pierwszej wizycie poczułem się dużo lepiej. Pan doktor rozpoznał chorobę bez żadnych dodatkowych badań. Każde spotkanie z dr Gietką to przyjemność.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Powiedzieć, że dr Andrzej Gietka jest dobrym reumatologiem, to tak jakby nic nie powiedzieć. Mój Tata przez 6 miesięcy od nagłego zachorowania przestał być samodzielny. Rano nie mógł się ubrać, wstać z łóżka, ogolić. A ma tylko 62 lata. Mama nie dawała sobie rady. Zatrudniliśmy pomoc, a mieszka pod Warszawą. Byl wielokrotnie o ortopedów, reumatologów. Do dr Gietki pojechaliśmy z polecenia jednego z ortopedów. Nie skierował nas na kolejne badania/ Tata ledwie chodził/ tylko od razu rozpoczął leczenie. Tata po kilku dniach stał się sprawny!!!! To niewiarygodne. Poza tym mam wrażenie, że sama rozmowa z dr Gietką jest dla niego ogromną radością.


K
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu zapalenie wątroby

Niestety chciałabym napisać coś dobrego ale nie potrafię. Cenię lekarzy i chciałabym im ufać - w końcu to oni są specjalistami w swojej dziedzinie. Oczekuję też wysokiej kultury osobistej.
Znalazłam się u doktora na konsultacji ze skierowaniem od internisty na CITO w związku ze złymi wynikami wątrobowymi. Ze złym samopoczuciem, lękiem o zdrowie i pewnie jak większość pacjentów - po długich bojach i poszukiwaniach odpowiedzi na pytanie "Co mi jest?". Nawet nie jestem pewna czy zerknął dobrze na wyniki - nawet ich nie dotknął, o żadne więcej nie prosił (mimo segregatora który miałam ze sobą) - jedyne co zasugerował dość dosadnie, to to - że marnuje jego czas - że to nie są żadne złe wyniki. Pomstował na mojego internistę ironizując, że do niego zadzwoni. Nie uzyskałam ani pomocy, ani porady, ani słowa uspokojenia. Wizyta u pana doktora była doświadczeniem dość traumatycznym i nie wnoszącym niczego więcej oprócz niesmaku, łez w oczach i kolejnych znaków zapytania. Uważam, że każdy pacjent zasługuje na szacunek i spokojne objaśnienie.


J
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu

Od dawna nie spotkałem lekarza, który tak dokładnie potrafi nie tylko postawić rozpoznanie , ale również wyjaśnić je pacjentowi. A przeciez do Pana Doktora trafiłem po kilku miesiącach trwania choroby i konsultacji u wielu innych specjalistów. Zamiast kierować mnie na kolejne / często drogie / badania dr Gietka przeanalizował wszystkie dotychczasowe wyniki i od razu rozpoczął leczenie. Chociaż byłem u pana doktora z wizytą hepatologiczną to przy okazji, jest również reumatologiem, wyleczył mi ostrogę piętową / bez żadnych dodatkowych kosztów/ . Rewelacja. Już po miesiącu moje wyniki wątrobowe wyglądały lepiej a teraz są prawidłowe !! Pięta też nie boli.


Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: W innym miejscu wizyta kontrolna

Jedna gwiazdka to stanowczo za dużo. Planowałam wybrać się na prywatną wizytę mając nadzieję na szybki dostępny termin i czytając opinię z wizyt prywatnych innych pacjentów ale po wizycie na nfz na pewno się już nie zdecyduję. Moja wizyta kontrolna finansowana przez nfz trwała 34 sekundy z czego lekarz zdążył odebrać telefon i umówić rozmówcę na prywatną wizytę (szczegółowo podawał gdzie, co i jak) . Nie rzucił nawet okiem na przygotowane wyniki w karcie, w sumie to na mnie też, stwierdził lakonicznie że wszytko jest ok a na moje słowa że mam dodatkowe wyniki z zewnątrz o które zawsze prosił mnie poprzednio przyjmujący lekarz w poradni stwierdził ze to nieistotne i ich nie potrzebuje (a są bardzo istotne tyle, że muszę je robić prywatnie bo na wykonanie ich raz w roku na nfz nie zawsze mogę liczyć) . Nie byłam w stanie zadać żadnego pytania, zresztą nie było na to czasu ponieważ pochylony już wypełniał kartę. Osoby wchodzące przede mną tak samo wychodziły z masą pytań w błyskawicznym tempie. Jednym słowem odradzam szkoda czasu, w moim wypadku urlopu i jeśli prywatnie wizyta wygląda tak samo to pieniędzy. Poza tym nie o to chyba chodzi żeby płacić komuś żeby był bardziej przystępny. Ja się w każdym bądź razie więcej nie wybiorę.


M
Użytkownik zweryfikowany

Bardzo dobry specjalista. Potrafi szybko postawić diagnozę, wnikliwie przeglądając dokumentację i badając pacjenta. Jeśli jakieś badanie nie zostało przeprowadzone, a ma duże znaczenie w ocenie choroby pacjenta, kieruje na takowe badania. Słowny, godny zaufania i polecenia.


A
Użytkownik zweryfikowany

Do dr Gietki trafiłem po dwoch latach leczenia łuszczycowego zapalenia stawów. W tym czasie poruszałem się już z ogromnym trudem o kulach, miałem przykurcze w kolanach i chociaż mam dopiero 38 lat szykowałem sie na rentę. Dr Gietka zmienił leczenie, usunął wodę z kolan już na pierwszej wizycie! Skierował mnie na rehabilitacje. Wszystko się niewiarygodnie poprawiło. Cofnęły się przykurcze kolan. Zacząłem niemal normalnie chodzić! Pan Doktor jest genialny!
Dodatkowo każda wizyta jest w miłej atmosferze pełnej kompetencji. Nie tylko wróciłem do normalnej pracy, ale również zacząłem podróżować po świecie. Jestem pod ogromnym wrażeniem empatii doktora.
Bardzo dziekuje.
Alexander


M
Użytkownik zweryfikowany

Dr Andrzej Gietka jest niezwykłym lekarzem. Od lat leczy mnie z powodu reumatoidalnego zapalenia stawów. Każde spotkanie z p. Doktorem jest przyjemnością. Oprócz leczenia stawów wielokrotnie rozpoznał i skutecznie leczył inne problemy moje i mojej rodziny / bez żadnych dodatkowych kosztów/.
Nie znam innego lekarza o tak ogromnej wiedzy, którą potrafi przekazać!
Bardzo Doktorze dziękuję.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Jeden z najbardziej znanych warszawskich reumatologów. Od 1980 roku prowadzi prywatny gabinet reumatologiczny. Ordynator oddziału chorób wewnętrzn...

Zobacz pełen opis


Specjalizacje

  • Hematologia
  • Reumatologia
  • Hepatologia