Umów wizytę 355 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lekarz medycyny – kardiolog, internista. Urodzony w 1962 roku w Krakowie. W 1987 roku ukończył Krakowską Akademie Medyczną Wydział Lekarski. W 1991 uzyskał pierwszy stopień… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITAUsługa: konsultacja kardiologiczna.

  Wspaniały człowiek, następnie lekarz. Godny zaufania. Jego zalecenia wyczerpują temat i są zrozumiale dla pacjenta, czego nie da się przecenić. Serdecznie polecam.

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITAUsługa: konsultacja kardiologiczna (pierwszorazowa) z EKG

  Rzeczowo i wyczerpująco lekarz wytłumaczył mi moje dolegliwości. Uzupełnił i dokonał korekty stosowanego leczenia..

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu pierwszej wizyty. Lekarz był skupiony, zadawał dużo istotnych pytań, nie spieszył się. Wykupiłam recepty, teraz czekam na efekty:)

 • T
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesionalne podejscie do pacjenta, Pan Doktor wszystko szczegółowo objasnił i pokierował co robic dalej. Jestem bardzo zadowolony napewno wróce z kolejna wizyta.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITAUsługa: Zwykła wizyta

  Rzeczowe objaśnienie tego na co jesteśmy narażeni jeśli chodzi o choroby serca, przebadanie i wytłumaczenie mojego stanu - polecam.

 • Z
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej REVITAUsługa: konsultacja kardiologiczna pierwszorazowa

  U pana kardiologa bylem na pierwszej wizycie i jestem pod wrazeniem kultury, elokwencji..i jak najdokladniejszego opisania choroby z jaka sie zmagam.Dopiero pan doktor pokierowal mnie na wszelkie badania..choc leczylem sie u lekarza innego juz wiele lat...ktory to zbagatelizowal objawy choroby..bez podjecia prawidlowej drogi by ja wyleczyc..
  dziekuje...bede pana pacjentem juz zawsze:)

 • B

  Przeprowadzony pełen wywiad z pacjentem, czytelna recepta, super podejście do pacjenta. Profesjonalista w swoim fachu.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan dr. Andrzej Gębala jest profesjonalnym specjalistą kardiologiem, z dużym doświadczeniem zawodowym. Ponadto Pan doktor właściwie podchodzi do pacjenta co niesyety żadko się zdarza.
  Pan doktor jest kulturalny, opanowany, uważnie słucha co ma do powiedzenia pacjent i w sposób czytelny objaśnia problem. Pan doktor jest lekarzem z powołania.
  Pacjentka Anna.

 • P

  Pan lekarz Andrzej Gębala bardzo miło mnie zaskoczył swoim profesjonalnym podejściem do pacjenta. Po przeprowadzeniu bardo dokładnego i szczegółowego wywiadu lekarskiego, oraz wykonaniu kilku niezbędnych badań udzielił mi długiej i fachowej diagnozy, ze wszystkim szczegółami. Po prostu lekarz z powołaniem, ze świetnym kontaktem z pacjentem. Pan lekarz odpowiedział również szczegółowo i wyczerpująco na wszystkie moje pytania. Po wizycie u pana Andrzeja kamień spadł mi z serca. Pozdrawiam serdecznie i polecam z całego serca tego świetnego lekarza.

 • M

  Lekarz godny polecenia. Jeszcze nigdy nikt tak wnikliwie nie przeanalizował mojego stanu zdrowia. Pan doktor szczegółowo odpowiedział na wszystkie nurtujące mnie pytania. A przede wszystkim uspokoił.
  Serdecznie polecam!

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lekarz medycyny – kardiolog, internista.

  Urodzony w 1962 roku w Krakowie.

  W 1987 roku ukończył Krakowską Akademie Medyczną Wydział Lekarski.

  W 1991 uzyskał pierwszy stopień specjalisty Chorób Wewnętrznych. W 1994 drugi stopień specjalisty Chorób Wewnętrznych. W 2004 roku stopień specjalisty Kardiologa.

  Od 1987 do 2006 roku zatrudniony w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. L. Rydygiera na etacie asystenta Oddziału Kardiologii z Intensywną Terapią. Oddział prowadzony był pod kierownictwem dr n. med. Wiesława Piotrowskiego. Do czasu otwarcia Oddziału oddelegowany do Szpitala Specjalistycznego im. Gabriela Narutowicza, gdzie pracował w Oddziale Kardiologi prowadzonym do emerytury przez doc. dr. hab. Jerzego Tabeau, a następnie przez doc. dr hab. Wandę Śmielak- Korombel.

  Od 1990 do 1994 roku pracował w Zespołach Wyjazdowych Krakowskiego Pogotowia Ratunkowego oddziały Podgórze, Proszowice.

  Od 1995 do 2006 roku pracował na stanowisku asystenta w Wojewódzkiej Poradni Kardiologicznej w Krakowie ul. Batorego 3. Od 1996 roku do tego czasu przyjmuje w Centrum Kardiologicznym AMICOR ul. Krakusów 4 w Krakowie oraz oś. Złotego Wieku 19/20 Krakowie-Nowej Hucie, a od 2010 roku w Przychodni Midmed ul. Chmieleniec 16/53 w Krakowie.

  Od 2007 roku przyjmuje w trzech Placówkach NZOZ REVITA (Kraków, Kalwaria Z., Proszowice).

Specjalizacje

 • Kardiologia
 • Choroby wewnętrzne

Ukończone szkoły

 • Krakowska Akademia Medyczna