lek. dent.

Andrzej Dudek

verifiedCreated with Sketch.

Stomatolog

10 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
140 odwiedzin w ciągu 30 dni

Lek. stom. lek. med Andrzej Dudek w trakcie leczenia stomatologicznego i protetycznego zwraca szczególną uwagę na aspekty estetyki uzupełnianych zębów, oraz poprawę estetyki twarzy,… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Lokalizacja: Focus Promedi StomatologiaUsługa: leczenie pròchnicy,kanałòwka, korony

  Najlepszy dentysta jakiego znam. sympatyczny, kulturalny I profesjonalny. Do każdego przypadku podchodzi indywidualnie.Polecam każdemu kto czuje lęk przed dentysta.

  Andrzej Dudek2018-03-13

  Dziękuję

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Focus Promedi StomatologiaUsługa: badanie stomatologiczne

  Wyczerpujące informacje przekazane podczas omawianego możliwego do zastosowania schematu leczenia. Zainteresowanie stanem zdrowia pacjenta bezpośrednio po zakończeniu leczenia.

  Andrzej Dudek2018-03-13

  Dziękuję

 • P
  Lokalizacja: Focus Promedi StomatologiaUsługa: piaskowanie

  Fachowa obsługa, pan doktor przed i po zabiegu dokonał przeglądu - również pod mikroskopem, a na koniec wizyty udzielił wskazówek co do pielęgnacji oraz zalecanego leczenia. Chętnie odpowiadał też na pytania, a podczas zabiegu wszystkie wykonywane czynności były dokładnie opisywane oraz wyjaśniane ich znaczenie. W porównaniu do poprzedniego takiego zabiegu przeprowadzonego w innym gabinecie ten był przeprowadzony bardziej profesjonalnie.

  Andrzej Dudek2018-01-10

  Dziękuję.

 • B
  Lokalizacja: Focus Promedi StomatologiaUsługa: leczenie próchnicy

  Polecam tego stomatologa, nie chętnie wybierałem się do dentysty, natomiast tutaj wracam z uśmiechem na twarzy. Znieczulenie komputerowe elegancka sprawa. Jestem bardzo zadowolony po każdej wizycie. Odnoszę wrażenie, że P. Dudek podchodzi do osoby indywidualnie a nie traktuje jak "każdego następnego pacjenta w kolejce". Serdecznie polecam gabinet na Środuli

  Andrzej Dudek2018-01-10

  Dziękuję

 • Lokalizacja: W innym miejscu

  Miałam przyjemność leczyć zęby u dr Dudka w gabinecie Astra Dent. Lekarz z pasją, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania, a zęby odbudował bardzo naturalnie. Leczenie przebiegało pod mikroskopem i dzięki temu mam pewność, że żadna najmniejsza próchnica nie została pod wypełnieniem. Polecam szczerze wszystkim, którzy boją się wizyty u dentysty, a chcą mieć piękne i zdrowe zęby :)

  Andrzej Dudek2018-01-10

  Dziękuję :)

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscu

  Polecam dr Dudka, nie byłam początkowo przekonana do koron na jedynki i dwójki, natomiast efekt jest rewelacyjny, a co najważniejsze bardzo naturalny. Nie mam białej blachy (jak to widzę czasami u innych) ale profesjonalnie zrobiony śliczny, naturalny i odmłodzony uśmiech :-) :-)

  Andrzej Dudek2018-01-10

  Dziękuję, :)

 • M
  Lokalizacja: Focus Promedi StomatologiaUsługa: korony i mosty estetyczne indywidualnie charakteryzowane

  Zachęcam do wizyty w gabinecie Focus Promedi w Sosnowcu, dr Andrzej Dudek jest stomatologiem godnym zaufania i polecenia. Cechuje go niezwykła dokładność , precyzja oraz wysoka jakość świadczonych usług , do tego bezstresowo i bezboleśnie. Wszystkie procedury w uzgodnieniu z pacjentem. Żadnego dyskomfortu. U mnie efekt końcowy uzupełnienia braków w postaci mostów i koron rewelacyjny. Uzyskałam idealne odwzorowanie moich naturalnych zębów co do kształtu i koloru. Jestem bardzo zadowolona, nie bez znaczenia obecność Pani Agnieszki – zawsze profesjonalna i uśmiechnięta. Polecam to miejsce i zespół, bo naprawdę warto.
  Magda U.

  Andrzej Dudek2018-01-10

  Bardzo dziękujemy za opinię:)

 • D

  Polecam tego stomatologa z pełnym przekonaniem i cały zespół z Astra Dent-u. Moje zęby wyglądają jak nowe, po leczeniu i odbudowie przez Pana Andrzeja, znowu mam trzonowce i kły jak kiedyś swoje

  Andrzej Dudek2018-01-10

  Dziękuję.

 • M

  Byłam dr Dudka z Astra Dent ze zniszczonymi przednimi zębami, chciałam estetycznego i naturalnie wyglądającego uzupełnienia bo dość niefajnie to wyglądało. No i mam. Kompletnie nie widać, że cokolwiek było robione, wyglądają idealnie jak moje własne. i kolor i kształt. gdyby mi ktoś to pokazał u kogoś innego to bym nie uwierzyła że były nadlewane. Ogromnie dziękuję Panie doktorze za tak idealne "zrobienie" mi zębów.

  Andrzej Dudek2018-01-10

  Dziękuję bardzo :)

 • A

  Trafiłam do Pana dr do gabinetu Astra Dent w Katowicach z synkiem - błyskawiczna interwencja po wypadku na rowerze. Ułamana jedynka u mojego syna po uzupełnieniu przez Pana Andrzeja wygląda jak nigdy nienaruszona. Dzięki za przyjęcie poza kolejnością, profesjonalną diagnozę, kompleksowe zbadanie ząbka i tak idealne uzupełnienie

  Andrzej Dudek2018-01-10

  Dziękuję za wystawienie opinii.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • Lek. stom. lek. med Andrzej Dudek w trakcie leczenia stomatologicznego i protetycznego zwraca szczególną uwagę na aspekty estetyki uzupełnianych zębów, oraz poprawę estetyki twarzy, wypełnienia, konturów, profilu, w czym pomaga mu "portretowe widzenie twarzy" związane z zainteresowaniami fotograficznymi. Pan doktor wykorzystuje mikroskop stereoskopowy przy leczeniu zachowawczym, protetycznym i endodontycznym.

Specjalizacje

 • Stomatologia ogólna

Edukacja

 • Uniwersytet Jagielloński Wydział Lekarski Oddział Stomatologiczny
 • Śląska Akademia Medyczna

Najbliższe terminy:

kolejne dni