Adresy i cenniki usług

Podobni lekarze, do których możesz umówić wizytę

Doświadczenie i kwalifikacje

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
4

Ogólna ocena
10 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A

  Bardzo konkretny lekarz o niesamowitej wiedzy i ciepłym wręcz empatycznym podejściem do pacjenta.Polecam z cała odpowiedzialnością, bo w życiu rzadko spotyka się tej klasy specjalistów- zaangażowanych w problemy pacjentów a zarazem z ogromnym sercem.
  Dziękuje Panie Doktorze

 • H

  Lekarz z powołania. Wiedza niesamowita. Leczy ludzi nawet tych biednych. Niesamowity bardzo dobry specjalista, a przede wszystkim człowiek. Pomaga Polecam szczerze.

 • Diagnoza bez badań, na wyczucie - byłam w ciężkim stanie ponad dwa tygodnie nie mogłam jeść, nawet jak piłam to miałam boleści, nie dostałam skierowania na żadne badania oprócz powtórki badań z krwi i moczu - usłyszałam że mam zespół jelita drażliwego. Później okazało się że w gastroskopi był polip i przepuklina przewodu pokarmowego. Taki to okazał się Pan dok. Cholewka
  "dobrym specjalistą".Unikać !

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • W sierpniu br. moja 82-letnia mama przebywała w CSK Ligota na oddziale Gastroenterologii. Wykonano jej zabieg ERCP
  ( usunięto kamień z przewodu żółciowego ). Po zabiegu i do chwili obecnej czuje się dobrze. Lekarzem prowadzącym był
  Pan dr. n.med. Andrzej Cholewka. Super lekarz, wspaniały człowiek. Polecam.

 • Byłam w CSK Ligota.Miałam to szczęście że spotkałam tego właśnie lekarza:)
  Po pierwsze:konkretna rozmowa:choroba,przyczyna i skutki.Gdy tylko miał chwilę czasu,nie żałował jej dla pacjenta(porady,pytania,wątpliwości).
  Inna sprawa:zlecał konkretne specjalistyczne badania,szukając przyczyny mojego fatalnego stanu zdrowia.Choruję na Wrzodziejace Zapalenie Jelita Grubego(colitis ulcerosa)z dodatkowymi,nazwę to objawami(choroba atakuje i inne narządy).Tylko ogromne zaangażowanie,troska lekarza,spowodowała,że już drugi rok choroba jest w remisji.Czuję się bardzo dobrze.
  Wczesniej leczyłam się w Wojewódzkim Szpitalu w Bielsku-Białej,co roku wracałam (stamtąd) w coraz gorszym stanie ,bez trafnej diagnozy.Co pogłębiało depresję.
  Dodam,ze to miły,sympatyczny lekarz.Bardzo zabiegany,i zapracowany:)
  Dziękuję panu doktorowi,teraz normalnie mogę żyć:-)Serdeczności,może kiedys pan doktor przeczyta:)

 • Przez tego lekarza moja mama jest w bardzo ciezkim stanie, juz miesiac lezy w szpitalu i czeka na operacje, ktora moze uratowac jej zycie lecz jej zly stan ciagle ja odciaga . Ostrzegam Wszystkich przed tym Panem. Nie polecam nikomu kto ceni sobie swoje zdrowie i ZYCIE !!!!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Jestem pod ogromnym ważeniem tego lekarza, bedąc przez ostani okres w wielu szpitalach nie spotkałam sie z takim ogromnym ciepłem, zaangażowaniem oraz podejściem do pacjenta. Bardzo polecam naprawde mało jest takich lekarzy jeszcze w naszych szpitalach. Gorąco polecam

 • W moim przypadku chwalę doktora za rzeczowe podejście i prawdziwe zaangażowanie w mój dość poważny problem. Trafione laki za pierwszym podejściem i dobre pokierowanie diagnostyką oraz dalszym leczeniem. Zgadzam się z opiniami zasłyszanymi od innych ( także lekarzy ) ,że jeden z lepszych fachowców od leczenia WZJG.

 • W moim przypadku zdiagnozował problem szybko i - jak się później okazało - trafnie. Duży plus za bardzo uprzejme podejście do pacjenta, wytłumaczenie o co w (mojej) chorobie chodzi i to, że Pan doktor nie namawiał mnie do brania tony lekarstw bez potrzeby (tak jak to robili inni lekarze).

 • Bagatelizuje problemy pacjenta, nie umie prawidłowo zdiagnozować problemu

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

Lekarz, do którego umówisz się na wizytę online

Jesteś tym lekarzem?

195

Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

390

Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

To Twój profil?
Przejmij go
Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.