Andrzej Błażko

Ginekolog

48 opinii

Adresy i kontakt

Ostatnia opinia

 • O

  witam,was przeczytałam wasze opinie co do Pana Doktora i zgadzam się.To naprawdę świetny specjalista bardzo sympatyczny człowiek poświęca swojej pacjentce dość sporo czasu,wysłucha doradzi i dokładnie wytłumaczy w czym jest problem.Ja często choruje na zapalenie przydatków i będąc u Pana Doktora na oddziale Ginekologicznym w Lubaniu wiem że jestem w dobrych rękach,na każdej porannej wizycie pyta się pacjentek jak przebiegła noc czy nic nie pobolewało.Lekarz do rany przyłóż jeżeli chodzi o badanie jest bardzo delikatny i wyrozumiały w ogóle nie czuje przed nim skrępowania.POLECAM!!!!!!!!

 • Ginekolodzy w pobliżu miejscowości Jelenia góra

  Pytania od pacjentów

  Ten lekarz nie odpowiedział jeszcze na żadne pytanie

  Martwisz się swoim zdrowiem?

  Zadawaj pytania tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz całkowicie za darmo.

  Ocena pacjentów

  Dodaj własną opinię
  4.5

  Ogólna ocena
  48 opinii

  • Punktualność
  • Zaangażowanie
  • Gabinet
  • popieram osoby ktore odradzaja dr.błażke poniewasz mam nie miłe doswiatcenie z tym lekarzem a i doradzam szpital w lubaniu:)

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  • Kompetentny lekarz z wieloletnim doświadczeniem. Warto powalczyc o wizytę u niego zamiast pchac się do pierwszego lepszego.

  • Prowadził moje dwie ciąże i nigdy się nie zawiodłam. Miły, pomocny, kompetentny. O jego zdolnościach zawodowych prawie krążą legendy (opowieści z kolejki). Poza tym fajny facet. Bardzo polecam.

  • Najmądrzejszy i najlepszy ginekolog w Jeleniej Górze i okolicy, uratował mi życie, bardzo dziękuje Panie Doktorze jest Pan Wielki!!!!( i wcale nie chodzi o wzrost)!!!!!!!

  • Doktor Błażko jest moim lekarzem od 2003r kiedy to przez innego lekarza
   (Dorota D.)straciłam ciążę, potem kolejną. Jego wiedza i pomoc medyczna sprawiła że w końcu mam dzidzię,ślicznego i zdrowego 9miesięcznego synka gdzie razem z mężem straciliśmy nadzieję na dziecko.Mam za co doktorowi dziękować....

  • Tak właśnie uważam, że dr Błażko jest naprawdę świetny. Ze swoim problemem chodziłam do różnych lekarzy (prywanie)i za każdym razem było moc badań, nieciekawe prognozy no i najważniejsze - wyciąganie kasy od pacjentek. U dr Błażki wystarczyła jedna wizyta jak trafiłam do szpitala na Jego oddział i mój problem prastał istnieć. Nie było dodatkowych wizyt, prywatnych zabiegów tylko konkretna diagnoza i konkretny zabieg. O Jego profesjonaliźmie swiadczy fakt rejestracji do Niego - 6.45 lista tylko dla 20 pacjentek i albo się załapiesz albo przychodzisz w innym terminie wcześniej i wpisujesz swoje nazwisko (lub małżonki)
   DZIĘKUJĘ DOKTORZE !

   Tylko czy po ukończeniu budowy domu zostawi nas Jeleniogórzanki bez swojego gabinetu ?

  • aga dobrze napisałaś -"uratował mi życie", to wystarczy za komentarz. Pozdrawiam

  • aga na 100 procent za wizyty trzeba płacić- tego to się chyba spodziewasz.

  • a Ja uważam,że każdy ma prawo napisać co sądzi o danym lekarzu i jego podejściu do pacjentek.żeby inne na przyszłość wiedziały czego po kim się spodziewać.

  • Może i wiedzę ten doktor ma,ale gdy byłam na porodówce,to przyszedł tylko raz,myślałam,że skoro przez całą ciąże zostawiłam tyle kasy w gabinecie,to że skoro jest w szpitalu,to będzie obecny przy porodzie,zwłaszcza,że jak pytałam na wizycie,to mówił,że jak będzie w szpitalu to będzie to możliwe.Problem z listą do rejestracji już został poruszony,więc się tylko pod nim podpisuję.Odradzam i szpital w Lubaniu też.

   Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Jesteś tym lekarzem?

  0

  Tylu pacjentów odwiedziło ten profil w ciągu ostatnich 30 dni

  320

  Tylu pacjentów wyszukuje miesięcznie lekarzy o tej specjalizacji w Twoim mieście

  To Twój profil?
  Przejmij go
  Prezentowane dane pochodzą z: Rejestru Podmiotów Wykonujących Działalność Leczniczą, Centralnego Rejestru Lekarzy RP prowadzonego przez Naczelną Izbę Lekarską, Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej. Informacje zawarte w tych rejestrach są jawne i ogólnie dostępne.